Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos fotografu megeju paslaugos

QUOTE(aridax @ 2010 06 21, 20:31)
Bet papozuot bent siek tiek vis tiek teks, kitu atveju tikrai neturesit normaliu nuotrauku kartu su tevais ar kitais artimaisiais, o ir jusu dvieju fotosesija ne visada gali isvengt pozavimo, bent kazkokio  smile.gif

drinks_cheers.gif labai geras pastebėjimas, ir išvis dabar tas repotrtažinis stilius, tapo mados reikalu mirksiukas.gif , visad bus kadrų kurių nepadarysi nepozavus mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš labai džiaugiuosi, kad savo vestuvėse turėjau du fotografus - pradedančiąją ir taip sakant profą. Imti 2 fotografus tikrai verta (nors aišku, pradedantysis pradedančiajam nelygu tongue.gif ), nes automatiškai gauni dviejų stilių fotografijas - tiek režisuotas, tiek reportažines mano atveju. Pradedančioji fotografė įamžino tokias akimirkas, kurias (jei galima taip pavadinti senuoju stiliumi) fotografas net nesugalvotų įamžinti - įvairios detalės, aksesuarai, pagauti kadrai tarp pozavimų fotografui, labai gražios ir tuo pačiu natūralios foto thumbup.gif
Mūsų fotografę sunku pavadinti pradedančiaja, pažiūrėjus nuotraukas wink.gif galit patys įvertinti čia wub.gif


Atsakyti
O merginos, gal kas turite Klaipedoje pasiulyti koki nebrangu fotografa? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2010 06 26, 10:12)
O aš labai džiaugiuosi, kad savo vestuvėse turėjau du fotografus - pradedančiąją ir taip sakant profą. Imti 2 fotografus tikrai verta (nors aišku, pradedantysis pradedančiajam nelygu tongue.gif ), nes automatiškai gauni dviejų stilių fotografijas - tiek režisuotas, tiek reportažines mano atveju. Pradedančioji fotografė įamžino tokias akimirkas, kurias (jei galima taip pavadinti senuoju stiliumi) fotografas net nesugalvotų įamžinti - įvairios detalės, aksesuarai, pagauti kadrai tarp pozavimų fotografui, labai gražios ir tuo pačiu natūralios foto  thumbup.gif
Mūsų fotografę sunku pavadinti pradedančiaja, pažiūrėjus nuotraukas wink.gif galit patys įvertinti čia  wub.gif



Mus irgi fotografo si fotografe.. smile.gif labai laukiu nuotrauku, esu isitikinusi, kad jos bus fantastisko smile.gif

taip pat inai kartu draugavo su dar vienais fotografais... http://www_skfoto_lt/

jie taip pat superiniai... smile.gif esch kada tos nuotraukos bus pas mus... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Almantė @ 2010 07 17, 20:42)
Kuomet žiūrėjau jos pirmuosius darbus man taip pat pasirodė jog turi akį ir tai kaip fotografuoja man patiko, pasirodo ir su jaunųjų nuotraukom susitvarkė tikrai šauniai smile.gif

Tikrai taip thumbup.gif
Nuotraukos kalba pačios už save, ir šiaip ji pati labai superinis žmogutis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2010 07 19, 19:24)
Tikrai taip  thumbup.gif
Nuotraukos kalba pačios už save, ir šiaip ji pati labai superinis žmogutis smile.gif


Superinis tai superinis... as tu superiniu nuotrauku jau visa menesi laukiu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 07 20, 19:18)
Superinis tai superinis... as tu superiniu nuotrauku jau visa menesi laukiu...  verysad.gif

Tai cia dar nedaug irnesakyk.gif tikrai daug darbo paruost pilnai geras nuotraukas, kad jau galetum atiduot uzsakovui. O jei dar ta menesi kelias vestuves turi, tai isvis.. nenusimink, tikiu, kad nuotraukos bus labai grazios, ir jas isvydus pamirsi, kad ilgokai laukei mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aridax: 20 liepos 2010 - 19:01
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 07 20, 18:18)
Superinis tai superinis... as tu superiniu nuotrauku jau visa menesi laukiu...  verysad.gif

Na, kol gavau CD, praėjo beveik mėnuo po vestuvių, kantrybės mirksiukas.gif
Atsakyti
Megejai fotografai, gal galetumete pasiulyti kokia nors grazia vieta vestuviu fotosesijai tarp Viniaus, Ukmerges ir Anyksciu? smile.gif Buciau labai dekinga.

P.S.Sesuoleliu dvaras uzimtas.
Atsakyti

 i 
Tema uždaryta, nes virto Skelbimų lenta.
Atsakyti