Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios KT Qlaira

Sveikos, man gine irgi israse qlaira nes nei lindinette nei jaenine nepadejo, pastoviai daugiau maziau kraujavau. Vasara buvo abrazija atlikta, trumpam susitvarke viskas bet po to vel is naujo...isbandziau nemazai, bet kol kas Qlaira geriausios, nors geriu tik pirma pakuote ir tik pirma savaite, bet jokiu pasaliniu isslyrus temperatura buvo pakilusi, bet pagalvojau kad persalau, kazkuri mergina rase kad ir jai buvo, tai cia gal nuo ju? g.gif
O tableciu spalvos turi pasirodo kazkokia reiksme? as galvojau kad tik siaip jos spalvotos... doh.gif
As visa gyvenima buvau pries kt, bet kai nera kito budo sustabdyta nuolatini kraujavima, tai ir iseities kitos neturejau. Tikiuoi isgersiu tas tris pakuotes kaip gine liepe ir pageres situacija...
Be to kaip su pastojimu? Gal kuri zinote, kpo kiek laiko nustojus gerti KT galima pastoti? Planuojam su vyru antra leliuka.. blush2.gif
Atsakyti
Labas merginos,na as ilgai vartojau Janine tabletes ir preitais metais nusprendziau pakeisti tabletes tikedamasi svori susitvarkyti ir siaip gydytoja patare nauja sgerti nes prie senuju organizmas pripranta tipo ir jau poveikis silpneja,nezinau kiek cia tos tiesos bet taip is kalbos jos isejo.Na ir israse man Qlaira.Pirma ir antra pkuote lyg ir nieko,bet gerdama toliau pastebejau kad labai daznai prasidejo galvos skausmai,pilvo apacios siaubingi skausmai kurie pereidavo i nugara,ir visa tai vykdavo ne mmm metu o siaip iprastom dienom.Virskinimas sutriko,daznai skrandis sustodavo.Tai dabar nuejau pas ja tai pradejom tyrimu ir ziuresim ka toliau reikes daryti,kol negeriu qlairos geriu vitaminus kurie reguliuoaj hormonus tai jau praeijna visi mano buve negalavimai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Delicia @ 2012 02 23, 20:49)
Labas merginos,na as ilgai vartojau Janine tabletes ir preitais metais nusprendziau pakeisti tabletes tikedamasi svori susitvarkyti ir siaip gydytoja patare nauja sgerti nes prie senuju organizmas pripranta tipo ir jau poveikis silpneja,nezinau kiek cia tos tiesos bet taip is kalbos jos isejo.Na ir israse man Qlaira.Pirma ir antra pkuote lyg ir nieko,bet gerdama toliau pastebejau kad labai daznai prasidejo galvos skausmai,pilvo apacios siaubingi skausmai kurie pereidavo i nugara,ir visa tai vykdavo ne mmm metu o siaip iprastom dienom.Virskinimas sutriko,daznai skrandis sustodavo.Tai dabar nuejau pas ja tai pradejom tyrimu ir ziuresim ka toliau reikes daryti,kol negeriu qlairos geriu vitaminus kurie reguliuoaj hormonus tai jau praeijna visi mano buve negalavimai  smile.gif

sveikutes, noriu ir as jusu paklausti, siaip esu preis kontraceptikus, bet gyditoja diagnozvo endometrijoze, taip kad pasiule pavartoti siuos kontraceptikus.. vakar vakare isgeriau pirma tablete, ir nakti apie 4 ryto uzejo tokie pilvo apacios skausmai!!! isgeriau 2 nospos po to 2 ketanovo tabletes, nepadejo, prasiraiciau lovoj iki 6 ryto, atsikeliau ir pusle karsto vandens ant pilvo uzsidejau, nueme ta skausma.. visa diena darbe uzspazmuodavo taip ir vel atleisdavo, ir siaip kiausides maudzia, o dar spaudimas sukilo vaikstau raudona visa diena kaip burokas lotuliukas.gif , su baime isgeriau antra tablete, ir ziuresiu kaip bus.. ar cia tik organizmas pratinasi, ar man jau cia jos netinka?
Atsakyti
Tai va ir as paturejau "malonuma" vartoti qlaira. Pirma menesi atrode kad gerciau vos ne vitaminus, nes jokiu organizmo pokyciu nebuvo, o su antra pakuote prasidejo bedos: padidejo krutine, nuolatiniai sirdies permusimai, nebegalejau begioti del dusinimo, ant koju issoko venos, be sustojimo tepliojimai tai krauju, tai rudai, o baigiant antraja pakuote visi simtomai dingo, o menesiniu taip ir nesulaukiau. Buvau pas kita ginekologe (pagal rekomendacijas), tai ji sake, jog del to kad qlairos hormonai yra naturalios kilmes, kazkaip organizmas sunkiau juos priima ir prisitaiko, tad paprastai ji savo pacientems qlairos neskiria. va taip vat. Siandien eisiu vel konsultacijos, kad paskirtu kitokius vaistukus, arba grisiu prie senojo mercilon, nuo kurio po metu vartojimo tik truputi pasausejo ir jokiu problemu daugiau neturejau. Cia kaip tam posakyje: begau nuo vilko, uzsokau ant meskos doh.gif
Atsakyti
Sveikos, o ar yra is jusu rukanciu ir kartu vartojanciu KT, ir kodel informaciniame lapelyje rekomenduojama mesti, ar tai gali slopinti tableciu efektyvuma ?
Atsakyti
QUOTE(Tutifruti3213 @ 2012 06 15, 11:55)
Sveikos, o ar yra is jusu rukanciu ir kartu vartojanciu KT, ir kodel informaciniame lapelyje rekomenduojama mesti, ar tai gali slopinti tableciu efektyvuma ?


Rūkymas tirština kraują, o hormoniniai kontraceptikai didina trombozės riziką. Tad vartodama KT ir rūkydama jūs žymiai labiau rizikuojate savo sveikata. Taip pat skaičiau, kad mažėja KT efektyvumas, ir bendrai didesnė galimybė pasireikšti kitiems šalutiniams poveikiams.
Atsakyti
naturalios KT lotuliukas.gif juokinat, paskaitykit info lapelį, šalutiniai tie patys, kaip ir visų "nenatūralių"... eilinis farmacininkų triukas doh.gif
Atsakyti
Sveikos, na bandau jau 3ias KT, pirmus menesius nieko, paskui pms, tokie galvos skausmai, kad nepadeda jokie nuskausminami...gyd sako dar pakentek, na jau 5men, nebegaliu...po metu nuodyjimosi, nutariau nebegert, ryt jau turiu susirgt, ko pasigesiu jas nutraukus, tai negausiu menesiniu...., ziuresiu, teks ar ne sugrizt prie ju... aij, na ir svorio 8kg priaugau, nes nebe valgau, o edu doh.gif ir vyro nebera noro visai
Atsakyti
Sveikos, geriu Qlaira dar pirmą pakuotę, lieka 8 tabletės. Jokių šalutinių poveikių nepastebiu, be prezervatyvų smileysex.gif nepalyginamai maloniau. Juolab noras tikrai nemažėja. Tik staigmena: mmm prasidėjo dabar, dar nesulaukus joms "paskirto" laiko pagal Qlaira ciklą.
Ar yra kam taip buvę, ką tas reiškia?
Bendrai, saugotis nuo nėštumo nėra natūralu evoliuciškai, tad manau visos priemonės ir neturėtų būt savos organizmui.
Kol kas tikrai džiagiuosi vartodama KT, bet forume paskaičius darosi neramu: negi pereiti prie natūralių apsisaugojimo būdų? Bet esant 20 metų dar neramu sulaukti netyčiuko, natūrali apsauga (dienų skaičiavimas ir pan.) neatrodo tokia patikima, o prie prezervatyvų grįžt visai nesinori.
P.S. man gydytoja taip pat sakė neva tai nauji KT, artimiausi natūraliems hormonams.
Ačiū už nuomones wink.gif
Atsakyti
Sveikos. Man nustatė endometriozę ir patarė vartoti šiuos kontraceptikus. Bet man jos netinka, be galo pučia ir skauda pilvą, apetitas žvėriškas, pastoviai mastau apie maistą. Eisiu pas ginekologę, kad pakeistų KT.
Atsakyti
Atejau cia pasidalinti ir savaja patirtimi su siomis KT. Qlaira bandau antrasis menuo. Pirmaji menesi iskart pastebejau padidejusia krutine, bet jokio didesnio diskomforto tik kaip dydis nepajauciau. Pirma savaite buvo gera iki kol antros savaites viduryje pradejo teplioti, ir taip tepliojo iki 24d. vartojant Qlaira, isgerus 26 tab prasidejo vadinamos mm ir iki pirmos tabletes antros Qlaira pakuotes pasibaige. Tada ir prasidejo visi smagumai, pilvo skausmai, galvos skausmas prasidedantis ryte, noras valgyti, nenoras myletis tik ramybes ir ramybes. Viskas erzina, bet prie viso to iki menesiniu kurios turetu prasideti po 7 dienu, nakti prabundu nuo zverisko skausmo ir kraujavimo, kraujuoja jau antra diena neapsieinu tik su kasdieniu iklotu. Baigsiu gerti likusias 8 veikliasias tabeltes ir viskas STOP. nebenoriu daugiau zaisti. Iki to menesines buvo reguliarios tik 4 dienas trunkancios, KT pradejau vartoti tik apsaugai nuo nestumo. Tai tiek tos realybes is mano patirties su Qlaira. Jokiomis kitomis nezadu keisti. teks saugotis kaip ir saugojomes, o pries 3 metus vartojant lindynette 20 metus laiko teko nutraukti del migreniniu skausmu. Pasilieku prie minties kad tai blogis.
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Atėjau paklaust, galbūt kam nors taip buvo, gana neramu, užsiregistravau jau pas ginę, bet pora savaičių laukt..
Žodžiu, geriu Qlaira, tai mano pirmos KT, beveik metai, balandį bus metai rodos, ir nuo praėjusio mėnesio kažkas pasidarė, tiesiog nuo ciklo vidurio pradeda teplioti krauju, po nedaug, vis gausėja, bet pradeda. Aš įsivaizduoju taip būti neturėtų, tai baisu, kas čia galėjo atsitikti, nes anksčiau viskas buvo gerai, net ir pradžioj, tik mėnesį truko organizmo pripratimas, o toliau viskas labai normaliai ėjo... Gal turit idėjų? unsure.gif schmoll.gif
Atsakyti