Įkraunama...
Įkraunama...

Policistinių kiaušidžių sindromas (PKS)

QUOTE(Cheetah @ 2016 07 05, 01:21)
Kontraceptikai cistų neišgydo. Ir nėra jie joks stebuklas. Aš kontraceptikų griežtai atsisakiau, nes po pabandymo juos pagerti ir nutraukus jie man visai pablogino situaciją, tik bent buvusį veido spuoguotumą panaikino. Turiu gražią odą pagaliau. Bet tik tiek gėrio. O su cistomis ir nedideliu antsvoriuku "kovoju" kitokiais, mano pačios ir gydytojos homeopatės atrastais būdais.
O policistines kiaušides man nustatė, kai buvo 20 metu, dabar man 36. Ir mėnesines turiu reguliarias, ir odą sveiką, gražią. Bet pastangų dėjau ir dedu daug pati dėl to.

o as ir nesakiau, kad kontraceptikai cistas isgydo. Tiesiog jie gali padeti. Bent jau man geriant kontraceptikus sumazejo cistu, veidas daug grazesnis ir bent jau zinau kada laukt menesiniu, o mano atveju tai jau labai daug. O paties PKS tai NIEKAS neisgydo, kol kas dar vaistai neisrasti nuo to.
Atsakyti
Laba diena,
esu Dovilė Rutkauskaitė-Levulė, Vytauto Didžiojo universiteto sveikatos psichologijos magistro programos studentė. Šiuo metu atlieku tyrimą, kuriuo siekiama įvertinti policistinių kiaušidžių sindromu (PKS) sergančių moterų ligos aktyvumo, požiūrio į save bei santykius su partneriu sąsają. Tyrime kviečiu dalyvauti moteris nuo 18 metų amžiaus, kurioms pagal Roterdamo kriterijus nustatytas policistinių kiaušidžių sindromas (Pagal Roterdamo kriterijus, PKS diagnozuojama, kai yra bent du iš trijų dėmenų: hiperandrogenizmas (vyriškų lytinių hormonų perteklius – aut. past.), ovuliacinė disfunkcija ar kiaušidžių struktūros policistiniai pokyčiai) ir kurios tyrimo metu turi romantinį partnerį arba sutuoktinį. Būčiau dėkinga, jei sudalyvautumėte šioje apklausoje. Apklausa yra anoniminė ir gauti duomenys bus naudojami tik apibendrintai mano magistriniame darbe. Šios apklausos rezultatai viešai nepublikuojami. Jeigu pageidautumėte susipažinti su tyrimo rezultatais, susisiekite su manimi el. paštu Dovile.Levule@gmail.com
Ačiū už Jūsų laiką!

https://www.apklausk...s/5d9b32f209152

Atsakyti