Įkraunama...
Įkraunama...

Ar naudojat vaikišką kosmetiką?

Kartais Jonsons kuno alieju, svelnus kvapas ir oda svelni. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sudocream puikiai tinka jei iškyla koks baisulinis spuogas, taip pat jis puikiai tinka po pasidarbavimo peiliuku apačios šukuosenai, patepus neįauginėja plaukeliai, oda būna švelnesnė 4u.gif
Atsakyti
naudoju vaikišką muilą vietoj dušo želės. Tai vienintelis dalykas, nuo kurio nesausėja oda smile.gif
Atsakyti
Kokį būtent?
Atsakyti
Kažkada buvau susžavėjusi Tindi produkcija smile.gif : patiko muiliukas su vovere ant etiketės - naudojau jį veidui prausti. Šampūnai kai kurie tiko, kiti ne: gal labiausiai patiko su alyvuogem, man jis thumbup.gif .
Nežinau ar naudočiau vaikišką aliejuką - ten gi gryna chemija g.gif Nors kiti naudoja makiazui nuimti ir yra visai patenkinti...
Atsakyti
Naudoju kuno prausiklius ir losjonus ( Hipp, Penaten, Siberica...), tikiuosi,kad vaikuciu priemones geresnes,maziau kvapu ir visokiu chemiju 4u.gif
Atsakyti
Tik Margaritos ekologiska sampuna-prausikli naudoju kaip duso zele ir kaip ranku muila smile.gif
Atsakyti
Naudoju Weledos vaikišką seriją ax.gif
Atsakyti
Dar prisimiiau,kad pradejau naudoti Weledos Weisse Malve veido krema vaikams,kiek skaiciau ,sudetis labai gera 4u.gif
Atsakyti
Taip, naudoju smile.gif Kadangi dėl hormoninių sutrikimų labai išjautrėjo mano oda, nori nenori, teko ieškotis švelnesnių priemonių kūnui, veidui.

Labiausiai patiko plaukams vaikiškas Hipp šampūnas. Plaukai manieji net atsigavę buvo bigsmile.gif Kartosiu.

Ir daug kartų mūsų šeimoje vis kartojamas ir naudojamas Bubchen kūno pienelis. thumbup.gif user posted image
Pvz. mano mamos oda labai sausėja, net iki pleiskanojimosi... blink.gif Tai tik šis Bubchen ją gelbsti.
Man šis pienelis taip pat superinis, nors mano pati kūno oda dar galiu sakyti normali. Šeimos vyrija jį taip pat naudoja. Šis pienelis tinka man ir po depiliacijos odai padrėkinti thumbup.gif Žinau, kad yra to Bubchen pienelio su medetka, tačiau savąjam mieste nerandu kur tokį nusipirkti, mano į uždegimus linkusiai odai tinka viskas, kas su medetkomis smile.gif

Taip pat neblogas yra Weleda Calendula šampūnas/kūno prausiklis. Plaukučiai minkšti, purūs, oda padrėkinta. Super smile.gif

Ir galiausiai vertinu vaikiškus muilus. Tiek Tindi, tiek Himalaya, tiek Jonhnson's... ir kūnui ir intymiai higienai mums jie super.

Tarp kitko, kai buvau paauglė ir turėjau be galo spuoguotą savo veido odą, tai KMUK gydytojos parekomenduota prausiaus veidą tik su vaikiškais muilais. Pasiteisino.

Taip kad pas mus vaikiška produkcija ir naudojama ir vertinama puikiai ax.gif
Atsakyti
Naudoju smile.gif

Patiko Hymalaya Cherry kūno aliejus, Biok vaikiškas kremas gelsvoj tūbelėj. Nepatiko Johnsons kūno aliejukai, turėjus kelių kvapų. Cheminiai ir sudėtis labai nekokia. Paauglystėj atrodo neblogi, bet paskui atradau geresnės kosmetikos ir po daugelio metų Johnsons baby aliejukai jau nebepateisina lūkesčių. Esu išbandžiusi kelių rūšių vonios putų, bet mėgiamų dar nesuradau.



QUOTE(Cheetah @ 2015 08 25, 23:15)
Ir daug kartų mūsų šeimoje vis kartojamas ir naudojamas Bubchen kūno pienelis.  thumbup.gif


Sudominote smile.gif Esu turėjusi kremą mini apvalioje dėžutėje, patiko, labai maloniai švelniai kvepėjo. Vežiausi jį savaitgalį į svečius su nakvyne, tai puikiai panaudojau ir veidui ir kūnui. Taip pat šampūną- kūno prausiklį - irgi malonus, bet šiek tiek sausino odą. Plaukų juo plauti nebandžiau. Reikės išbandyti jūsų rekomenduotą pienelį.
Atsakyti
kartais labai gelbeja Jonsons aliejukas.. wub.gif labai sveli oda paskui.. kaip pas kudykelius blush2.gif
Atsakyti