Įkraunama...
Įkraunama...

Mažius apsivertė!

Aš irgi sunerimau, kai 32 sav. per echo pasakė, jog mergytė sėdi, nors kai darė pirmą echo (19 sav) ji buvo įsitaisiusi galva žemyn. Labai noriu pagimdyt natūraliai, tai išsigandusi, kad vaikelis neapsivers dariau pratimukus pagal čia http://irenastrazdie...sis-perversmas/ Ypač jaučiau, kad lėlytė gerai vartosi, kai dariau pratimą "tiltas". Jau atrodė, kad vaikiukas apsisuko, judesiai pasikeitė, bet šiandien per echo pasakė, kad ji vėl sėdi doh.gif
Užtat gydytoja labai nuramino ir davė suprast, kad nereikia situacijos dramatizuoti - 35 sav vaikas dar gali laisvai vartytis, tuo labiau, kad vandenų kiekis normalus, placenta netrukdys apsiversti ir t.t. Sakė, kad va eho bedarant vaikas spėjo pasisukti į skirtingas puses... Kai užsiminiau apie pratimus, tai sakė nėra dar reikalo jų daryt, nes vaikas vartosi kaip jam patinka, jis jau po valandos gali padėtį pakeisti ir t.t. Žodžiu, reik ramiai gyvent ir leist vaikiukui ramiai gyvent nestuke.gif Tikiuosi, kad mano pasakojimas suteiks vilties ir kitom nėštukėm, kurios nerimauja... 4u.gif
Atsakyti
Aš tai visai nepajutau apsivertimo. Ir apskritai iki gimdymo pagal judesius neaišku būdavo, kokia vaiko padėtis - tarpais judesiai jau visai prieš gimdymą atrodė tokie, kad vaikas būtų skersas. Tačiau gimdymo dieną buvo jau žemyn galvą ir žemai labai nusileidęs.
Atsakyti
Rytoj eisiu daryti echo ir paaiškės, ar vaikelis vis dar "sėdi". Jei taip, planuosim CP. Dar šiandien paskutinį kartą po didesnės pertraukos padariau pratimus, bet pagal judesius kažin kažin, ar apsivertė... Nors rusena mažytė viltis, kad gal mažylė jau apsivertė, bet aš nejaučiu blush2.gif
kaip norėčiau, kad nereiktų CP, labai bijau visokių adatų, medicininių priemonių, viską padaryčiau, kad tik galėčiau nuo to pabėgt...
Atsakyti
As tai nejauciau ax.gif
Atsakyti