Įkraunama...
Įkraunama...

Valymo priemonės

Priemonė,kurios nekeisčiau į jokią kitą,kainuoja kapeikas. Tik nepagalvokit,kad čia bajeris - aš visą gryčią valau su ''Pampers''servetėlėm. Žinokit,nuvalo absoliučiai viską - kalkėtas plyteles,čiaupus,veidrodžius,garintuvą ir t.t. Nepalieka dryžių,kvepia,vienu žodžiu,pabandykit ir laukiu atsiliepimų. Man tikrai už tuos platinamus ne prasčiau.
Atsakyti
Oi,moterytės,atleiskit man,senai varnai,už kompromituojančią medžiagą.Pasigyriau sesei,kad Pampers gerai valo,o ji sako,''taigi aš tau ne Pampers visai atidaviau'',kur nuo jos vaiko likę.Tik sudėta į tokią Pampers plastmasinę dėžutę.Maximoj sako išpardavimas buvo,ten tokios mėlynos,su alijošium,''Tropical Degil'' vadinosi.Atsinešiau dabar iš mašinos tikrų Pampersinių pabandyt,tai tikrai tik išterliojo.Matyt aliejuko kokio dėta.Labai labai atsiprašau,visą Lietuvą suklaidinau.
Atsakyti
Iš patirties rašau Hugies vaikiškos servetėlės tikrai puikiai išvalo dėmes iš audinių, pvz. morkų ir panašiai, visai netyčia supratau, kai mažius šviesius baldus morkų tyre aptaškė, o aš puoliau valyti jomis ir nė dėmelės neliko. Pamperių servetėlės taip gerai neišvalo (čia irgi iš patirties). Mergaitės kuio jūs valote metalizuotus paviršius, na pvz. gartraukį, nes kažkoks košmaras, nusipirkau AJAX specialiai tokiems paviršiams valyti, bet man taip išmozojo viską, kad dabar iš viso baisiai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(laisve76 @ 2008 11 13, 10:49)
Iš patirties rašau Hugies  vaikiškos servetėlės tikrai puikiai išvalo dėmes iš audinių, pvz. morkų ir panašiai, visai netyčia supratau, kai mažius šviesius baldus morkų tyre aptaškė, o aš puoliau valyti jomis ir nė dėmelės neliko. Pamperių servetėlės taip gerai neišvalo (čia irgi iš patirties). Mergaitės kuio jūs valote metalizuotus paviršius, na pvz. gartraukį, nes kažkoks košmaras, nusipirkau AJAX specialiai tokiems paviršiams valyti, bet man taip išmozojo viską, kad dabar iš viso baisiai atrodo.

Siaip ta riebaliuka, nuo virsaus, tai su Cilit milteliais nuvalau. O dar nesenai buvau automobiliu parodoj, tai ten pardavinejo BIO AKMENI 80Lt. Irgi panasi maza apvali dezute. Sake uztenka 2metams, nes viduj tokia kieta mase, tai su slapia kempine patrini i ji uztepi kur reik ir nuvalai. Tai garintuva gerai man nuvale. Sake viska su juo galima ir sveisti nereikes. Na, bet is tikro, tai pasveisti vis gi reikia. Dar rode, kaip be vargo nuima pridegusi riebala, bet cia man labiau Cilit miltukai padejo. Nors kiek pirkau skystu Cilit priemoniu, tai irgi s...
Atsakyti
Man ne riebalų nuvalymo problema yra, nes virtuve naudojamės dar tik porą mėnesių, tai dar nespėjo apsinešti, tačiau kai meistrai kabino gartraukį ten pirštais nuterliojo jo korpusą, po to aš tuo AJAX pavaliau tai ir liko tokie dryžiai ir niekas jų nenuvalo ir bandžiau visokiom su mikrofibra servetėlėm ir panašiai, tačiau jokio efekto.
Mūsų kaime to akmens niekur nėra pirkti
Atsakyti
Labai geros Vokiskos valymo priemones "KLEEN PURGATIS". Yra ivairios paskirties - po statybų, plytelėm, kasdieniniam valymui, tualetui, vonioms, okaitems, stiklams, indams, metalui ir t.t.) Isbandziau, ir daugiau kitokiu nebeperku. Atsiskiedziu pagal instrukcija is koncentrato, perbraukiu kempinele, visi pavirsiai blizga ir ranku nenugriauzia. Nei sveisti, nei trinti, nei prakaituoti nereikia. Jei ka domina, tai Kaune prekiauja Vyduno alejoje esanciame medelyne.
Atsakyti
QUOTE(Jurga_ @ 2009 02 16, 19:59)
Labai geros Vokiskos valymo priemones "KLEEN PURGATIS". Yra ivairios paskirties -  po statybų, plytelėm, kasdieniniam valymui, tualetui, vonioms, okaitems, stiklams, indams, metalui ir t.t.) Isbandziau, ir daugiau kitokiu nebeperku. Atsiskiedziu pagal instrukcija is koncentrato, perbraukiu kempinele, visi pavirsiai blizga ir ranku nenugriauzia. Nei sveisti, nei trinti, nei prakaituoti nereikia. Jei ka domina, tai Kaune prekiauja Vyduno alejoje esanciame medelyne.

O kur ieskoti siu priemoniu pajurio gale? bigsmile.gif Gal kas kur matet? g.gif Mes kaip tik pradedam valinetis namus po statybu, tai ieskau geru priemoniu plytelems, grindims, langams ir t.t. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglaite2: 22 vasario 2009 - 14:09
visai netiketai pas mama atradau toki universalu skysti AJAKS, ten reikia dangteli skyscio pilt i puse kibirelio vandens. Niu nebuciau patikejus, bet visus namus isploviau tik juo thumbup.gif neitiketina, valant sienas ju net nereikia perplauti svariu vandeniu, o vonioj kalkes puikiai nuvale ir vonia blizga.
o papersais nebandziau ir nebandysiu, man nekokia mintis schmoll.gif
Atsakyti
o būtent Pampers servetėlės neblogai pravalo kavą iš drabužių - pašviesina, ir dėmės bent jau tam kartui netokios baisios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mieliauske @ 2009 03 10, 23:35)
visai netiketai pas mama atradau toki universalu skysti AJAKS, ten reikia dangteli skyscio pilt i puse kibirelio vandens. Niu nebuciau patikejus, bet visus namus isploviau tik juo thumbup.gif  neitiketina, valant sienas ju net nereikia perplauti svariu vandeniu, o vonioj kalkes puikiai nuvale ir vonia blizga.
o papersais nebandziau ir nebandysiu, man nekokia  mintis  schmoll.gif


radau ir as nusipirkau senukuose tik radau 4u.gif balta pakuote, ne spalvota tik be jokiu kvapu ir sodos. Tikrai liuks thumbup.gif ji dar ir dezenfekuoja, man tikrai thumbup.gif
Atsakyti
as valau su ajax universalu purskiamas tai tik langu gal su juo nevalau o siaip thumbup.gif dalykas
Atsakyti
o as vakar atradau irgi pigia prie mone voniai, ciaupams, kriauklem sveisti smile.gif vadinas "Pemoksolis" biggrin.gif prie tai metus laiko niekaip neatsveisdavau tarpo tarp vonios ir sienos plyteliu, vietoj baltos juostos buvo tamsiai geltona. ir cif bandziau ir celit ir harpic ir daug ko, nu niekaip nenugrauzdavo. o vakar galvoju:nupirksiu senukuose caro ruriko laiku priemones pigiai ir pabandysiu. vonia uz pusvalandzio spindejo thumbup.gif nu superiniai milteliai biggrin.gif daugiau tikrai nepirksiu jokiu cifu smile.gif
Atsakyti