Įkraunama...
Įkraunama...

Šąla kojytės

Ir mes su Bartekais pareinam iš lauko ne šaltom, bet vėsiom kojom, dabar ekspermentuoju kaip pataisyti padėtį. Dedu vėlimui skirtos vilnos į kojines ant paduku ir pirštų, paskui dar vilnones kojines. Šiek tiek geriau, bet dar ne visai norimas rezultatas. Paskaičiau apie popierių į batus, reiks pabandyti įdėti, gal padės. Na nesinori tiek sumokėjus padėt į šalį batus, dar dar gi 2 išmierom didesni nei reikia.
Atsakyti
QUOTE(gustema @ 2009 11 03, 17:55)
Pas mano abu vaikau irgi kojos ir rankos dažniausiai buna šaltos grįžus iš lauko žiemą, nesvarbu kokius batus ir kiek kojinių prisiautume. Čia turbūt įtakos turi kraujo apytaka. g.gif

drinks_cheers.gif Mano vyresnėliui visada šąla kojos. Pirkdavau gerų firmų žieminukus (Viggami, Antylopa), bet kojos visada būdavo vėsios arba šaltos. Vieninteliai batai, su kuriais kojos būdavo šiltos- Ecco.
Mažasis avi batukus, kuriuos kadaise nešiojo ir šaldavo brolis. Mažiaus kojos visada būna šiltos. Vadinasi ne batuose esmė. Viskas priklauso nuo pačio vaiko, jo kraujo apytakos.
Atsakyti
mes pirkom is deichmann parduotuves Elefanten firmos zieminius batukus, labai dziaugiames jais, nes kol kas i lauka einam su plona kojinyte ir frotinem pedkelnem ir kojytes visada gryzus siltos thumbup.gif
Atsakyti
mes irgi salom kojytes, nors pirkom zieminius batus su naturaliu kailiuku ir tt. Mokejom po 150 lt blink.gif kazkkios lenku firmos, sake analogiska kaip Bartek.
Kojos visada saltos budavo, net su vilnonem kojinem mociutes megztom....
taigi metem lauk tuos batus ir pirkom Naturino. Nors ir padeveti, bet liuks. Su vilnos pasiltinimu. Kai jau buna lauke -15 tai dedu dar tas vilnones kojines mociutes megztas, kojytes buna siltos siltos thumbup.gif zodziu kitamet nepagailesim pinigeliu ir pirksim is karto gerus, geros firmos batus. Nes kaip supratau padas labai svarbu kad butu geras, o ne guminis kaip pigesniu batu daznai buna....
Atsakyti
Mes turime odinius batukus su mutono kailiu, o vezime uzsiklojam dar vilnoniu uzklotuku, tai kojytes buna visaip - kartais vesios, jei lauke apie minus 10, kartais buna siltos, net nesuprantu kodel taip skirtingai. Paprastai maunu pedkelnes ir plona vilnone kojinyte, nes stora vilnone kojine kazkaip nebetelpa i batuka, nors ir piskom didesnius batukus. Manau tikrai nuo kraujotakos priklauso vaiko tas kojyciu siltumas. Man paciai absoliuciai su visais batais, vilnonem kojinem ziema sala kojos ir su betkokiom kailinem ar nekailinem pirstinem sala rankos doh.gif
Atsakyti
O manosios kojytės visada šaltos. Žiemai pirkau Viggami batukus, bet dar jos nesulaukusi nupirkom Bartek. Jokio skirtumo. Ir vilnones kojinytes užmaunu, ir batukai dviem dydžiais didesni g.gif . O rankos priešingai - šiltos, kai lauke pabūnam visada nusitraukia pirštines.
Atsakyti
užmeskite akytę į mano parašą, kad nešaltų vaikų kojytės 4u.gif
Atsakyti