Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie prof. plaukų dažai labiausiai patiko?

Apklausa: Kokie prof. plaukų dažai labiausiai patiko? (365 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Eu sviesiaplauke,bet naturali nepamenu kada buvau:)Kazkada daziau plauku su Kiaune,bet tebuklo tikrai jokio nebuvo, isskyrus nemaza kaina. Norejau labai panaikint ryza atspalvi po nesekmingo dazymosi, bet nepavyko. Daziau ir u Kadus-lyg ir nieko blogo,bet ir nieko ypatingo. Dabar iekau kas Vilniuje dirba su KC dazais,nes girdejau puikiu atsiliepimu is vienos paneles,o ir plaukai jos aiskiai nuostabiai atrode.Jei kas zino,kas Vilniuj dirba su siais dazais ar kur nusipirkti, pasakykite.
Atsakyti
as kai dazydavau tai loreal beamoniakiais po to plaukai budavo svelnus blizgedavo spalva sodri, bet tik kad gal greitokai nusiplaudavo...
Atsakyti
dazau plakus milkshake beamoniakiniais dazais. efeltas labai patinka, BET... jau po 2 savaiciu (plaunu galva kas 2 d) plaukai neblizga, spalva nelb sodri... patarkit ka daryti smile.gif gal bandyti kitus dazus? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olga_klp: 15 gruodžio 2009 - 20:02
Eisiu penktd dazyti plaukuciu su Keune, tikiuosi maniskiams tiks,nes matau ir neigiamu nemazai atsiliepimu g.gif siaip man viena karta daze su Wella,tai plaukams blogo efekto nebuvo,ne taip kaip nuo Loreal ar Joico dazu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiukste25 @ 2009 12 16, 00:23)
Eisiu penktd dazyti plaukuciu su Keune, tikiuosi maniskiams tiks,nes matau ir neigiamu nemazai atsiliepimu  g.gif  siaip man viena karta daze su Wella,tai plaukams blogo efekto nebuvo,ne taip kaip nuo Loreal ar Joico dazu  doh.gif]

Kas nuo "Joico" buvo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2009 12 15, 23:28)
Kas nuo "Joico" buvo?  g.gif


nieko labai baisaus nenutiko,tik jie paliko labai siurkstus,kaip nusiure unsure.gif bet juk daugumai jie tinka,tad tikrai prasau nespresti pgl mano nuomuone 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
nusipirkau dazus GREEN LIGHT
matau yra balsavusiu uz juos?
gal kas turit atsiliepimu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(harmoneta @ 2009 12 16, 20:08)
Sveikos,
nusipirkau dazus GREEN LIGHT
matau yra balsavusiu uz juos?
gal kas turit atsiliepimu?  4u.gif



as balsavau uz green light smile.gif man labai jie patiko - daziau namuose, spalva gavos grazi ir plaukai nenushiuro biggrin.gif

laikesi visai neblogai, po truputi nusiplaudavo, bet neliko negrazaus ishblukusio atspalvio.

Dabar noreciau isbandyti Goldwell smile.gif gal zinot kurios kirpyklos su jais dirba arba kurioj vietoj Vilniuj galima nusipirkt dazymuisi namie ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lisik @ 2009 12 23, 02:02)
Dabar noreciau isbandyti Goldwell smile.gif  gal zinot kurios kirpyklos su jais dirba arba kurioj vietoj Vilniuj galima nusipirkt dazymuisi namie ?  4u.gif

Dirba "YURY", "Divalta", "Simona Lux", "IDZUMI" ir kt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2009 12 23, 01:10)
Dirba "YURY", "Divalta", "Simona Lux", "IDZUMI" ir kt. smile.gif



aciuks.gif kitasyk zinosiu kur eit dazytis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lisik @ 2009 12 23, 02:59)
aciuks.gif  kitasyk zinosiu kur eit dazytis smile.gif

Tai būtinai po to parašyk, kaip patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2009 12 23, 02:19)
Tai būtinai po to parašyk, kaip patiko smile.gif



taip, pasistengsiu nepamirst drinks_cheers.gif dazausi retokai - karta per 3-4-6 menesius, tai kazkur ziemos pabaigoj parasysiu hihihi.gif irnesakyk.gif
Atsakyti