Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Ramūnas

Taip tikrai ... be pagalbos turbut nebuciau to isgyvenusi... ir visiems linkeciau tureti stipru artimuju palaikyma ir supratima...
tiesa pasakius man dar padejo viena psichologe, tad jei yra noro ir galimybes siulyciau pasinaudoti mamytems, bet cia tik mano nuomone ir patirtis unsure.gif
Atsakyti
na man irgi padeda vyras su kurio kartu jau 13m ir psihologe kuri ir laiduotuvese buvo mane laike ir galima pasakyt vaiko kriksto mama tapo bet ji gi su manim visa para nebus o vyras pats paluzes nemaziau uz mane nors cia jo ne pirmos laiduotuves o mama su broliu jau palaiduojo bet tokio suzlugdyto dar nemaciau o man tai isvis pirmos laiduotuves
Atsakyti
Sunku rasti zodzius verysad.gif Nuosirdi uzuojauta,stiprybes ........
Atsakyti
na mes spejom ir nufotkint ji ir gimimo liudijima padaryt nes ta diena kai jis gime gydytoja dave jam sansa isgyvent jam tik dar viena doze vaistu turejo ileist kad plaucius subrandint iki galo bet cia atejo baisus sestadienis kita gydytoja kitos seseles kuriu ne kvapo reanimacijoj nuejau pas gydytoja paklausiau kada antra doze leis tesiai i akis pasake kad geriau jis negyventu nes turesim problemu ir kad vaistu doze 1000lt kainuoja nesuprantu kaip jai liezuvis apsiverte taip pasakyt nesuprantu tada maniau ja uzmusiu koks jai skirtumas sunku man butu ar nesunku cia mano seimos rupestis po to dar pasake kad bus dar tu vaiku pas tave kad cia dar vistiek gymdysi pasake kad man cia ner ka veikt nes turiu dar viena maza vaika ir kad tik piena vieziuociau po to atejo vyras su vaikais pas mane nuejom sunaus paziuret jokiu sesuciu gydytuoju aplink tuscia vaikui baigiasi lasaline o reanimacijoj tik viena laborante kuri kankino mano suneli taip kad net verkt ir trukciot pradejo pasakiau apie lasaline burbtelejo kad eiciau sesele ieskociau ,suradau atejo mano gine ir mane israse nuejom dar i suneli paziuret o aplynk gydytojos klausiam kaip jis sako kad pateko infekcija ir rodo ispusta pilva nesuprantu kas per ta pusvalandi atsitiko tada maciau ji paskutini karta turejau vakare piena atvest skambinau pastoviai sake vest .puse 8 vakaro vyras pradejo po kambary vaiksciot pirmyn atgal sako einam pasivaiksciosim nuejom tik grizom nespejom striukiu nuimt skambutis telefonu vyras tik pakele tapo aisku kad musu angeliuko jau nebera su mumis o ryte turejom ji krikstyt nes buvom susitare su kunygu o vyras kaip nujaute nes tik is skrodymo suzinojom kad mire jis ligiai puse 8 vakaro butent tada isejom pasivaiksciot o paskambino tik po valandos
Atsakyti
Uzuojauta... sunku ka ir pasakyti....
Atsakyti
na tikiosi man teisininkas i si klausima atsakys nes kreipiames ir eisim iki galo su vyru kartu
Atsakyti
QUOTE(irinju @ 2009 11 08, 18:56)
na tikiosi man teisininkas i si klausima atsakys nes kreipiames ir eisim iki galo su vyru kartu


manai, ras gydytojų kaltės? galbūt mažulėlis gimė anksčiau, nes kažkas dar pilvuky būnant pablogėjo....?
Atsakyti
na kad net tada ligonineje ziurejo ir sirdute klause viskas buvo gerai visa nakti jokiu saremiu nebuvo ryte kazkam pastate skatinamuosius vaistus ir pramuse vandenis nezinau ar irodis ar ne bet gal tai pades isgyvent kitam vaikiukui nebus tokie aplaidus dirbant reanimacijoj tuo labiau kad taip ir nepaaiskino del ko jis mire parase tik straipsnius ir aiskinkis kaip nori
Atsakyti
irinju, suprantu tavo skaumą ir pyktį. Pati irgi esu panašios būsenos...

Rašai, kad tau net nepasakė, nuo ko vaikas mirė. Mums irgi nepasakė. Tik po skrodimo išrašą gavom. Tada paprašėm ligoninės ligos istorijos kopijos, ėjom per nežinau kiek gydytojų, su visais konsultavomės, aiškinomės ir vis tiek klausimų liko daugiau nei atsakymų.

Beje, susisiekėm su ligoninės vadovais, išdėstėm savo požiūrį į šitą situaciją, pasakėm, kad niekas mums nieko nepaaiškino, netgi pasakėm, ką, mūsų galva, reikėtų keisti ligoninės tvarkoje.

Dabar ir vėl rengiamės susitikt su vadovybe ir su tais gydytojais, kurie dalyvavo tos nakties įvykiuose. Noriu, kad ta gydytoja pažiūrėtų man į akis ir pasakytų, kad padarė viską teisingai. Noriu, kad pakomentuotų kai kuriuos punktus ligos istorijoje, nes mes nesam medikai ir neturim patys visko aiškintis.

Norim, kad ligoninė atliktų vidinį tyrimą. Jei atsisakys, rašysim ligoninės direktoriaus vardu skundą su konkrečiais reikalavimais ir klausimais, tada privalės nagrinėti jį.

Žodžiu, žinau, kad sistemos nesugriausiu, bet vieną akmenėlį pajudint noriu. Ir pajudinsiu.

Irinju, noriu duot tau patarimą: jei nori kovoti, turi pasiruošti. Labai labai gerai.

Sėkmės.
Atsakyti
puikiai tai zinau siandien suzinojau del ko pagal skrodima mire mano sunelis 52.1 vaisiaus ir naujagimio 2 laipsnio intraventrikulinis kraujavimas
p-22.0 naujagimio kvepavimo sutrikimo sindromas cia mums teisininkas atsiunte musu o tu kokioj ligoninej gimdej as antakalnio klinikouse
Atsakyti
user posted image cia mano angeliukas dar reanimacijoj ir gyvas kuris dabar jau danguje
Atsakyti
QUOTE(irinju @ 2009 11 09, 21:48)
puikiai tai zinau siandien suzinojau del ko pagal skrodima mire mano sunelis 52.1 vaisiaus ir naujagimio 2 laipsnio intraventrikulinis kraujavimas
p-22.0 naujagimio kvepavimo sutrikimo sindromas cia mums teisininkas atsiunte musu o tu kokioj ligoninej gimdej as antakalnio klinikouse


Taip, mirties liudijimas būna tik su kodais. Bet mes nuėjom pas pataloganatomus ir išsiaiškinom, kas po jais slepiasi, tuo pačiu dar ir paklausinėjom...

Mano istorija kitokia, nei tavo. Mano dukra numirė beveik septynių mėnesių dėl įgimtų problemų. Nenoriu čia plėstis, yra atskira tema, paskaityk, jei įdomu.

Gimdžiau aš irgi Antakalnio klinikose abu savo vaikus ir negaliu nė vieno blogo žodžio pasakyt apie nė vieną ten dirbusį mediką.

O numirė mano vaikas Santariškėse. Va ten tai...
Atsakyti