Įkraunama...
Įkraunama...

Ką dovanoti Tėčiui Kalėdų proga?

Taigi, sveiki visi...
Ką patartumėte dovanoti tėčiui kalėdų proga iki 50 litų .. Man 16 metų ir niekaip nesumąstau.. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperVaikis @ 2009 11 27, 09:30)
Taigi, sveiki visi...
Ką patartumėte dovanoti tėčiui kalėdų proga iki 50 litų .. Man 16 metų ir niekaip nesumąstau..  drinks_cheers.gif

O ką paprastai Tau tėvai dovanoja g.gif Pvz.mūsų šeimoj geriausios dovanos-praktiškos.Pernai dovanojau eovaistinės dovanų čekį.Bet mano nuomone,kadangi tie 50 lt. kuriuos žadi išleist yra uždirbti tėvų(taip manau)tai gal geriau apsiriboti kokia smulkmenėle,kaip skutimosi putos,raktų ar mobilaus dėkliukas,arba tai ko jam gali prireikti-koks rašiklis,ar šiltos kojinės.Jei tėvai įvertins,gali sukurti-nupiešti kalėdinį atviruką su palinkėjimais.Krizes laikais išleisti pinigus daiktams,kurie nėra būtini,manau neracionalu.Gal jiems bus dovana,jei tu tiesiog padarysi kokį darbą....ne viskas matuojama pinigais mirksiukas.gif
Atsakyti
Dabar tėtis geria arbatas, tai galvoju, kad reikia nupikrti gražųarbatos puodelį ir ten primesti voskių žolelių
Atsakyti
QUOTE(SuperVaikis @ 2009 11 27, 19:22)
Dabar tėtis geria arbatas, tai galvoju, kad reikia nupikrti gražųarbatos puodelį ir ten primesti voskių žolelių

Manyčiau jums vertėtų apsilankyti pas šiuos "Ahmand tea" atstovus http://www.ahmadtea.lv/lt/
Jei žinote tėtuko skonį, galėsite rasti Jums tinkamą dovaną už priimtiną kainą. Praėjusiais metais vyras padovanojo superinę 4 rūšių arbatos kolekciją.
Atsakyti
QUOTE(SuperVaikis @ 2009 11 27, 10:30)
Taigi, sveiki visi...
Ką patartumėte dovanoti tėčiui kalėdų proga iki 50 litų .. Man 16 metų ir niekaip nesumąstau..  drinks_cheers.gif


butinai nustebink teti kaip nors 4u.gif
jei atsibodo visokie siuvenyrai, puodeliai ir tapkes, nupirk bilieta dviems i kino filma Vilniuje. Gali padovanoti madinga salika smile.gif
Atsakyti
gal ne visiskai cia i tema pataikysiu,bet noriu paklausti vyru patarimo.
Savo vyrui siais metais dovanosiu barzdaskute,bet ju tiek daug ir visikiu unsure.gif ....o as nieko nesuprantu blink.gif gal kas galit patart kurios geresnes? bent jau zinociau ar tos su trim rutuliukais ar tokios tiesios? doh.gif ax.gif aciu
Atsakyti
Su trim rutuliukais geresnes bent man smile.gif Nu ziurint kokia dar suma zadi isleisti...Nes yra kur ir vandens nebijo ir panasiai.
Atsakyti
QUOTE(Tetis Evaldas @ 2009 12 01, 13:18)
Su trim rutuliukais geresnes bent man smile.gif Nu ziurint kokia dar suma zadi isleisti...Nes yra kur ir vandens nebijo ir panasiai.


Tada reikes is tu su rutuliukais rinktis ax.gif aciu mirksiukas.gif o dar kaip geriau,kad skuta tik kai pakrauta,ar kai su laidu galima skustis? g.gif
suma tai mazdaug 120 euru zadu isleist,nes ne lt gyvenam,o kokios kainos lietuvoj tai neisivaizduoju smile.gif

Atsakyti
Pakraunama aisku geriau nes jai noretumet kur isvykt poilsiauti.Toks dalykas labai gerai ir patogu smile.gif
Atsakyti
barzdaskute manau geriau kad pats isirinktu, na bet jei zinote kad jis jos nori tai galit bandyt ;]
o i tema: tai tevui gali kokios arbatos mandresnes nupirkt jei megsta jis ja. o kodel klausi tik ka tevui dovanot?
Atsakyti
QUOTE(SuperVaikis @ 2009 11 27, 10:30)
Taigi, sveiki visi...
Ką patartumėte dovanoti tėčiui kalėdų proga iki 50 litų .. Man 16 metų ir niekaip nesumąstau..  drinks_cheers.gif


Nupirk arbatos, bet svarbiausia - būtinai pasakyk, kad labai jį myli. Tai bus pati geriausia dovana smile.gif
Atsakyti
manau,kad pati geriausia dovana is paauglio tevams - iteikti noru korteliu pluosteli biggrin.gif pvz, be eiles isplausiu indus, sutavrkysiu namus, ir t.t. galima prirasyti tai,ka dalijates visi - kad uz ji padarysi be eiles, arba ko paprastai neprivalai daryti - pvz, mociutei dvi lysves vasara nuravesi biggrin.gif
kai nores ka panaudoti is tu noru - iteiks kortele ir privalesi daryti biggrin.gif
va cia tai tikra dovana tevams biggrin.gif ir nepirkta uz ju pinigus biggrin.gif
Atsakyti