Įkraunama...
Įkraunama...

Sausainiai - receptai, patarimai

Oooo, aš čia visa savaitę nebuvau užsukusi ir matau laurinde sausainiukai užderėjo. O aš tai vėl su naujais , čia "tipo" vėlykiniais rodausi. Receptukas mano bloge . Be je reiks pabandyti tuos tavo datulių sausainiukus tongue.gif

user posted image

Tie obuoliniai sausainiai, kuriuos aš kepiau tai žinokite merginos dedam 200 g sviesto , o miltų tiek kad gerai kočiotųsi. Mano mama vėliau juos kepė tai ilgiau laikė orkaitėje, apie 40 min ir plniau nei aš kočiojo tai skonis buvo nerealus.


------------------------------------------------------------------------------------------

Mano darbai, mano blogas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tesulka: 20 kovo 2010 - 10:44
Labai spalvingai atrodo tuose krepsiukuose thumbup.gif
As irgi kepu sokoladinius su riesutais is Manovirtuves. bigsmile.gif
Atsakyti
Laurindre: bet vat pastebėjau, mano mama pvz. deda lygiai tuos pačius produktus kaip ir aš , o vat skoniai visiškai skiriasi... nesakau , kad jos ar mano skanesni, bet skonis kitoks ir nors tu ką. Kažkokia mistika g.gif


-------------------------------------------------------------------------------------------


Mano darbai, mano blogas
Atsakyti
QUOTE(tesulka @ 2010 03 20, 12:08)
Laurindre: bet vat pastebėjau, mano mama pvz. deda lygiai tuos pačius produktus kaip ir aš , o vat skoniai visiškai skiriasi... nesakau , kad jos ar mano skanesni, bet skonis kitoks ir nors tu ką. Kažkokia mistika  g.gif
-------------------------------------------------------------------------------------------
Mano darbai, mano blogas

Dusia kitokia lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Realiai tai tikrai ir paciam visada skirtingai gaunasi g.gif
Atsakyti
vakar improvizuodama kepiau sausainius,labai skanūs gavosi 4u.gif

1kiausini
isplakiau su 3 kupinais šaukštais medaus , įtarkavau 200g sviesto ir pyliau miltų tiek,kad tešla galėtų kočiotis...
Iškočiojau,supjausčiau kvadratėliais ir kepiau kol paruduos....
Kol kepė išlydžiau šokoladinius saldainius su šokolado ir kakavos įdarais ir ant iškepusių sausainiukų visokiausių grožių išpaišiau smile.gif
Atsakyti
Gal kuri turite varskiniu sausaineliu recepta?Tokiu kaip parduotuveje pasageles formos smile.gif
Atsakyti
Vėl šeštadienis! Na aš vis dar palaikau kepimo dvasią ir pristatau šį kartą pikantiškus sausainiukus, kurių receptukas mano bloge .

user posted image

Kristinaaa: varškiniai labai labai skanūs yra mano bloge, pavadinimu Berlyno sausainiai. Tikrai verti dėmesio smile.gif



--------------------------------------------------------------------------------------------



Mano darbai, mano blogas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tesulka: 27 kovo 2010 - 09:34
Ruošiuosi kepti Nerytės "šuniukus", bet ten pieno milteliai į receptūrą įeina. Gal kuo kitu juos keitėte ir viskas gavosi? Kažin ką jie priduoda? g.gif Gal nieko neatsiktiks, jei ir neįdėsiu.? Bet tada gali ir nesigauti... smile.gif
Atsakyti
Naminiai sausainiai

As dariau taip:

200 g sviesto,
1,5 stiklines cukraus,
2 kiausiniai,
2 saukstai majonezo,
1 a.s.sodos nugesintos,
miltu (man suejo 5,5 stiklines (nedideles) jei stiklines didesnes, tai uztektu ir 5)

Sviesta sutrinti su cukrumi, ir sudeti visus kitus ingredientus. Sausainius gaminti per spec formele mesmalei. Kepiau 200 laipsniu orkaitej.

Kita karta deciau tik trynius, dar ideciau grietines, siek tiek aliejaus, ir jei tureciau, tai riebalu (anyta sake jie siems sausainiams skoni priduoda gera).

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 22 balandžio 2010 - 15:43
Rugiagele,tau i kompanija isirasau,kepiau ir as sausainius,tik neturejau mesmales,tai vaikai savo formelemis dare,receptas kiek kitoks negu pas tave,bet tokie tikri kaimiski gavosi.
user posted image
150g sviesto,
150g cukraus,
1pakelis vanilinio cukraus,
2 kiausiniai,
500 g miltu,
1 pakelis kepimo milteliu.

Minksta sviesta issukti su cukrumi,sudeti kiausinius,miltus su kepimo milteliais ir uzminkyti tesla.ja padeti valandai i saldytuva.tada per mesmale daryti arba idarbinti vaikus,kaip,kad as padariau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2010 04 22, 17:49)
Rugiagele,tau i kompanija isirasau,kepiau ir as sausainius,tik neturejau mesmales,tai vaikai savo formelemis dare,receptas kiek kitoks negu pas tave,bet tokie tikri kaimiski gavosi.
user posted image
150g sviesto,
150g cukraus,
1pakelis vanilinio cukraus,
2 kiausiniai,
500 g miltu,
1 pakelis kepimo milteliu.

Minksta sviesta issukti su cukrumi,sudeti kiausinius,miltus su kepimo milteliais ir uzminkyti tesla.ja padeti valandai i saldytuva.tada per mesmale daryti arba idarbinti vaikus,kaip,kad as padariau lotuliukas.gif


lotuliukas.gif isnaudotoja lotuliukas.gif
Atsakyti
Pyragaiciai su datulemis

125 gr sviesto arba aliejaus
250 gr aviziniu dripsniu
250 gr datuliu be kauliuku
2 kiausiniai
100 gr smulkaus cukraus
1 pakelis vanilinio cukraus
2 sauksteliai kepimo milteliu

puodelyje istirpinkite sviesta ir palaipsniui suberkite avizinius dribsnius. palikite atausti.
datules supjaustykite kubeliais.
kiausinius suplakti i putota misini, plakant suberti cukru, vanilini cukru ir kepimo miltelius.
imaisykite avizinius dribsnius su sviestu ir datules. saukstu isdeliokite teslos gumuliukus ant sviestu pateptos skardos
dekite i orkaite ikaitinta iki 175 laipsniu ir kepkite 15-20 min

Labai skanus gavosi thumbup.gif
Atsakyti