Įkraunama...
Įkraunama...

Žvėryno gyventojos!

QUOTE(Ruta1992 @ 2010 01 22, 21:24)
Neišėjo mano mazgius į darželį  doh.gif  Susirgo.Aš grįžau jau iš ligoninės.Tikiuosi,kad ilgam,bet tiksliai nežinau,pirmadienį-antradienį paaiškės  g.gif

bet cia ne tavo vaikuciai, kiek zinau g.gif , nes kazkurioj temoj skaiciau, kad tu aukle dirbi ar kaip? jei nieko nepainioju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozenyte @ 2010 01 23, 19:14)
bet cia ne tavo vaikuciai, kiek zinau g.gif , nes kazkurioj temoj skaiciau, kad tu aukle dirbi ar kaip? jei nieko nepainioju 4u.gif

Auklė aš,tėvų draugė ir tt.Bet man tie vaikiai kaip savi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2010 01 23, 23:15)
Auklė aš,tėvų draugė ir tt.Bet man tie vaikiai kaip savi  wub.gif

thumbup.gif tai apie savus nesusimastai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2010 01 24, 00:15)
Auklė aš,tėvų draugė ir tt.Bet man tie vaikiai kaip savi  wub.gif



Oi,gerai žinomas jausmas kai vaikai kaip savi atrodo..pusseseres kai prižiūrėdavau,tai išvis buvau gal kokiu 13-15 metų,bet ypač tada,o ir dabar atrodo savi vaikai biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozenyte @ 2010 01 24, 11:28)
thumbup.gif tai apie savus nesusimastai? smile.gif

Savi bus po kokių...12 metų manau...Pirmiau noriu įstot į univerą,ji baigt ir tada apie vaikus bus galima galvot...Aišku tada jau sena būsiu,tai reiks gamint 3 pametinukus,truputį paaugint ir vėl karjerą daryt...
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2010 01 24, 20:01)
Savi bus po kokių...12 metų manau...Pirmiau noriu įstot į univerą,ji baigt ir tada apie vaikus bus galima galvot...Aišku tada jau sena būsiu,tai reiks gamint 3 pametinukus,truputį paaugint ir vėl karjerą daryt...




Ko tik po 12 metų ? 4u.gif aš tai tos nuomonės,kad nelabai reikia nusibrėžti ribą kada tie vaikai bus. Aišku vaiką paprasčiau auginti po mokslų,bet mąstau kaip bus taip bus. Vaikas visada laiku ateina smile.gif
Pati vis pagalvoju karts nuo karto apie lelių blush2.gif ,bet dar susilaikau kažkaip. biggrin.gif reikia dar ir dviese pagyvent thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiiistė @ 2010 01 24, 18:53)
Ko tik po 12 metų ?  4u.gif    aš tai tos nuomonės,kad nelabai reikia nusibrėžti ribą kada tie vaikai bus. Aišku vaiką paprasčiau auginti po mokslų,bet mąstau kaip bus taip bus. Vaikas visada laiku ateina smile.gif   
Pati vis pagalvoju karts nuo karto apie lelių blush2.gif ,bet dar susilaikau kažkaip. biggrin.gif  reikia dar ir dviese pagyvent  thumbup.gif

Tai,kad man dar 18 tik birželį bus doh.gif Bus netyčiukas,tai ką jau padarysi (tfu tfu tfu) bet jei mano vaikis gims planuotas,tai tik po mokslų ir pns.Nes jaučiu,kad nutraukus,po to sunku įsivažiuot vėl į ritmą...Nors pagalvojus..sunku tiek laiko man,mylinčiai nerealiai vaikus,bus išgyventi be savų,bet bendrausiu ir toliau su mažaisiais,o savų palauksiu smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2010 01 21, 19:04)
Sveikos smile.gif
ir as jau cia  bigsmile.gif

ir as ir as!!:-)
Atsakyti
QUOTE(Karmelita @ 2010 01 25, 01:28)
ir as ir as!!:-)



sveika wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiiistė @ 2010 01 25, 01:16)

labutis:-)
Atsakyti
QUOTE(Skaiiistė @ 2010 01 24, 19:53)
Ko tik po 12 metų ?  4u.gif    aš tai tos nuomonės,kad nelabai reikia nusibrėžti ribą kada tie vaikai bus. Aišku vaiką paprasčiau auginti po mokslų,bet mąstau kaip bus taip bus. Vaikas visada laiku ateina smile.gif   
Pati vis pagalvoju karts nuo karto apie lelių blush2.gif ,bet dar susilaikau kažkaip. biggrin.gif  reikia dar ir dviese pagyvent  thumbup.gif

drinks_cheers.gif vaikai visada ateina laiku smile.gif
labas rytas visom ir gero, darbingo savaitgalio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozenyte @ 2010 01 25, 10:52)
drinks_cheers.gif  vaikai visada ateina laiku smile.gif
labas rytas visom ir gero, darbingo savaitgalio ax.gif



kam čia dienos susipynė ? gal ne savaitgalio,o darbo savaitės? ax.gif

oi...jei dabar iškart savaitgalis ateitų blush2.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti