Įkraunama...
Įkraunama...

J.Dobkevičiaus progimnazija

QUOTE(Rykute @ 2011 02 25, 19:35)
Va va ir man baisiai idomu kaip su sia mokykla. As girdejauvisai geru atsiliepimu ir zinau, kad yra visko kaip ir visose mokyklose.
As esu is Aleksoto ir pati lankiau Julijanavos mokykla (buvusi 14) tai i Julijanavos tikrai savo vaiko neleisiu  doh.gif 
Kad visi vazineja i miesta is Aleksoto tai nelabai tikiu, nebent i Garliava  g.gif  Nes siuo metu gyvenu Zaliakalni ir ieskojau mokyklos centre, kad vaikui butu patogu namo ir pas mociute i Aleksota nuvaziuoti jei as dirbciau... Tai mieste vien gimnazijos iskyrus Jazuitu mokykla kuri mums netinka... Tad man lieka Salomejos Neries arba si mokykla  doh.gif


Yra dar senamiesčio progimnazija ( doh.gif puslapyje jie vadinasi senamiesčio pagrindinė mokykla). 5-7 klasės (8 bus tik nuo kitų metų, nes reformavo preis tris metus) kiek žinau mokinasi Aušros gimnazijos patalpose, centre.
Yra dar prie stoties Kudirkos vidurinė. Atsiliepimai apie ją labai įvairūs. Kitais metais dukra irgi baigia pradinę. Patys iš Aleksoto. Mums arčiausiai namų yra Kudirkos ir Julijanavos, po to jau senamiestyje esančios ir Dobkevičiaus. Jei dukra neįstos kur planuoja laikyti egzaminus, tada žiūrėsim tarp šių dviejų - senamiesčio arba Kudirkos. Jei kas domėsitės šiom mokyklom - pasidalinkit informacija dėl priėmimo, na ir įspūdžiais, jei pasirinksit.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2011 02 25, 19:58)
kaip baigusi SN, rinkčiausi Dobkevičiaus... ypač po visų reformų į sporto mokyklą...


Kazkaip ir as linkstu prie jos, tik gaila, kad centre nebeliko mokyklu, o tik gimnazijos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2011 02 27, 13:17)
Yra dar senamiesčio progimnazija ( doh.gif puslapyje jie vadinasi senamiesčio pagrindinė mokykla). 5-7 klasės (8 bus tik nuo kitų metų, nes reformavo preis tris metus)  kiek žinau mokinasi Aušros gimnazijos patalpose, centre.
Yra dar prie stoties Kudirkos vidurinė. Atsiliepimai apie ją labai įvairūs. Kitais metais dukra irgi baigia pradinę. Patys iš Aleksoto. Mums arčiausiai namų yra Kudirkos ir Julijanavos, po to jau senamiestyje esančios ir Dobkevičiaus.  Jei dukra neįstos kur planuoja laikyti egzaminus, tada žiūrėsim tarp šių dviejų - senamiesčio arba Kudirkos. Jei kas domėsitės šiom mokyklom - pasidalinkit informacija dėl priėmimo, na ir įspūdžiais, jei pasirinksit.


atsiprasau, o kuria pradine baigia? Ir kokie būtų atsiliepimai apie mokytoja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2011 02 27, 12:17)
Yra dar senamiesčio progimnazija ( doh.gif puslapyje jie vadinasi senamiesčio pagrindinė mokykla). 5-7 klasės (8 bus tik nuo kitų metų, nes reformavo preis tris metus)  kiek žinau mokinasi Aušros gimnazijos patalpose, centre.
Yra dar prie stoties Kudirkos vidurinė. Atsiliepimai apie ją labai įvairūs. Kitais metais dukra irgi baigia pradinę. Patys iš Aleksoto. Mums arčiausiai namų yra Kudirkos ir Julijanavos, po to jau senamiestyje esančios ir Dobkevičiaus.  Jei dukra neįstos kur planuoja laikyti egzaminus, tada žiūrėsim tarp šių dviejų - senamiesčio arba Kudirkos. Jei kas domėsitės šiom mokyklom - pasidalinkit informacija dėl priėmimo, na ir įspūdžiais, jei pasirinksit.


Apie senamiescio pradejau rinkti informacija, bet ju puslapyje tai maciau, kad jie randasi netoli gaisrines g.gif Bet man ten tiktu, nes pati dirbu prie muzikinio teatro, o gyvenam dabar zaliakalni ir is ten i aleksota patogu butu thumbup.gif

p.s. mes lankom tirkiliskiu pradine mokykla
Atsakyti

p.s. mes lankom tirkiliskiu pradine mokykla
[/quote]
Gal galit papasakot apie sia mokykla, kokie jusu atsiliepimai, nes mes neapsisprendziam nuo rudens ar i tirkiliskiu pradine ar i Dobkeviciaus vidurine keliauti ax.gif
Atsakyti
[quote=mamadija,2011 03 25, 13:42]
p.s. mes lankom tirkiliskiu pradine mokykla
[/quote]
Gal galit papasakot apie sia mokykla, kokie jusu atsiliepimai, nes mes neapsisprendziam nuo rudens ar i tirkiliskiu pradine ar i Dobkeviciaus vidurine keliauti ax.gif
[/quote]

Mums ji gera mokykla. Kaip ir visur yra minusu, bet mums patinka. Mes ejom ten nes lanke darzeli mano vaikas ir visa klase tie patys vaikai susirinko smile.gif Net gaila bus kai dabar visi issilakstys. Dar man labai gerai, kad arti pareiti i namus (pas mociute) nes as dirbu ir nevisada galiu patiekti pietus ax.gif O veliau as ji pasiimu po darbo... Nes mes tik dabar ismokom vazineti su mikriuku iki mano darbo ir t.t. nors jau treciokai biggrin.gif Jei jums tas pats tai gal rinkciausi dobkeviciaus tik del to, kad veliau visi ir mokintusi toliau, nes juks draugai daug ka reiskia g.gif
Atsakyti
Prie Dobkevičiaus dedu tik pliusiuką. Ką ten rašot apie sportinę pakaripą-nesupratau, nes kaip tik labiau sustikprintas menininis ugdymas, mokykla draugauja su šalia esančia muzikos akademija.
rinkliavų nėra. Materialinė bazė superinė. saugumas-teritorija stebima vaizdo kameromis.
Dėl mokytojų-yra visokių kaip ir kiekvienoje mokykloje. Yra mokytojų kurie turi pamokų ir dobkevičiuje ir gimnazijose.
Vienas minusas-kiek silpnesni mokiniai, nes matomai reitingai "daro" savo, ir tėvai bando sukaišioti vaikus į prestižines mokyklas.
Ir dar nors ir aplinka labai graži, palyginus su maironiu kaip sanatorija, susisiekimas prastas, kita vertus nekenkia vaikams ir pasivaikščioti rytais(nu aišku geru oru).
Apskritai manau jeigu šita mokykla išsprestų susisiekimo klausimą, paleistų kokį mikriuką rytais ir po pamokų-tai geresnės mokyklos aleksotui, netgi centrui ir garliavai nebūtų.
Atsakyti
mikriuko nepaleis, taigi miestas...
o gal galite ketvirtokų mamos, jei tokių yra, pasidalinti info apie savo mokytojas? kaip išsirinkti? g.gif

gal žinote būsimas pirmokų mokytojas?
Atsakyti
pirmokėliams ir apskritai pradinukams uniformos yra?
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2011 10 14, 14:15)
pirmokėliams ir apskritai pradinukams uniformos yra?

Yra pradinukam liemenės,mergaitėms dar sijonukai.mano sūnus eina į 5 klasę,tai reikėjo tik švarko ir tai dabar nesideda,nes tipo niekas klasėj nenešioja g.gif nesuprantu kam tada pinigus leisti ir siūti,nes pinigai nemaži,už švarko pasiuvimą 150 lt mokėjom.Laukiu klasės susirinkimo,nes esam tikrai pasipiktinę,jei privaloma lai visi nešioja,jei ne,kam tada sakyti,kad būtina pasisiūti...
Atsakyti
mastau.gif aš apskritai esu už uniformas...
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2011 10 14, 14:29)
Yra pradinukam liemenės,mergaitėms dar sijonukai.mano sūnus eina į 5 klasę,tai reikėjo tik švarko ir tai dabar nesideda,nes tipo niekas klasėj nenešioja  g.gif nesuprantu kam tada pinigus leisti ir siūti,nes pinigai nemaži,už švarko pasiuvimą 150 lt mokėjom.Laukiu klasės susirinkimo,nes esam tikrai pasipiktinę,jei privaloma lai visi nešioja,jei ne,kam tada sakyti,kad būtina pasisiūti...


ar jau kalbėjot ką nors dėl uniformų?

gal žinote, kokios pirmokų mokytojos? na, atsiliepimai apie jas.
Atsakyti