Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli prekybos ir pramogų centrai

Į Megą turėtų važiuoti specialus autobusas smile.gif
Atsakyti
Lnakausi, bet ne daznai ir tik su kokiu nors tikslu. Dazniau renkuosi Europa, man ji kazkokia patrauklesne nei Akropolis ax.gif O i Akropoli traukiu tada, kai reikia visko ir daug biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2005 11 29, 11:42)
beje, gal nelabai į temą, bet parašysiu vieną pastebėjimą iš šio savaitgalio... buvom kauno hyper maksimoj-pamatėm stalo žaidimą su žmogum voru-kaina 39lt suklijuota ant visų dėžių... kažkaip pavartėm, pagalvojom, kad brangoka, nors mažius baisus fanatikas to voro  doh.gif o vakar toks pats žaidimas, tik šilainių maksimoj-kainavo 29lt -visu 10lt mažiau  blink.gif  doh.gif ir nei jokia akcija... dabar pasidariau jau įtari ir pradėsiu lyginti kainas visada, jei tik galimybė bus...  g.gif ar daugiau niekas tokių kainų skirtumų nesat pastebėję? unsure.gif


Jau pastebėjau, kad Hyper Maksimoj beveik viskas brangiau nei paprastoj maksimoj g.gif netgi paprasti maisto produktai...
O šiaip dėl didelių PC, tai man jie visiškai nepatinka schmoll.gif , bet su vaiku labai patogu.
Atsakyti
Man labai patinka dideli prekybos centarai, ir net gariūnai. Tai tokia atrakcija, proto atostogos. Jei ko reikia labai labai, aš taip susikaupiu, net nepastebiu žmonių aplinkui, pažįstami gali net įsižeisti, nes aš jų nepastebėsiu. Pirkimo liga nesergu, man svarbiausia veiksmas, t.y. vaikščiojimas ir stebėjmas.
Atsakyti
Ko jūs kimbat prie tų Didžiūjų centrų. Jie statomi tam, kad žmonėms būtų patogu. Man asmeniškai kai reikia ko nors neapibrėžto tai nėra geresnės vietos paieškom. Taip pat nežinau daugiau nė vienos vietos kur yra tiek pramogų sukoncentruota kaip Akropolyje. Taigi laisvalaikiui praleisti jis tinka. Dėl šilumos tai pagalvokite apie tas pardavėjas ir aptarnaujantį personalą. Pirkėjas išbūna kelias valandas o pardavėjos visą dieną. (beje vaiką galima nurengti kad nesukaistų).
Atsakyti
man patinka dideli PC tuo, kad viskas po vienu stogu. Kai oras prastas, tai džiaugiesi, kad nei šalt, nei šlapt nereikia. Tačiau, kai reikia maisto apsiprekint - Maximų privengiu, geriua į kokią mažesnę, kad ir žmonių mažiau, ir eilės ne tokios ilgos. Tiesa, vakar Maximoj buvau 22val - pats tas apsipirkinėt thumbup.gif
Atsakyti
iki megos nuo 12 02 vaziuos 21 autas
Atsakyti
JO jau atydarymas rytoj,tai zmoniu bus nereliai,10val,lyg koncertas bus daug zinomu dainininku,bus idomu nueiti.
Atsakyti
QUOTE(raimondamama @ 2005 12 01, 16:31)
JO jau atydarymas rytoj,tai zmoniu bus nereliai,10val,lyg koncertas bus daug zinomu dainininku,bus idomu nueiti.


AS tai ne velnio nerizikuociau ten varyt rytoj ir but sumindziotai doh.gif Palauksiu bent jau sestadienio
Atsakyti
Mes i Akropoli vaziuojam karta per menesi ar dar reciau - zodziu, tada kai jau pagalvoji, kad laaabai seniai ten buvai biggrin.gif Bet be reikalo ten tikrai nesitrenkiam - gal kokio rubo reikia ar daikto, ar i kina, ar valgyt daug daug pirkt biggrin.gif O siaip tai tikrai vargina tie PC.
Beje, bus idomu ir i Mega kada uzsukti pasiziureti kas ten ir kaip smile.gif Bet tas bus negreitai, tai tikiuosi tuo metu zmoniu marios nebus biggrin.gif
Atsakyti
As vaziuoju i Hyper Maxima tik savaitgaliais, apsipirkti maisto ir kitu reikalingu prekiu visai savaitei. Dazniau ten trintis tikrai nenoreciau - po ilgo stumdymosi tarp zmoniu ir stovejimo eilese jauciuosi kaip issunkta citrina - visgi zmoniu srautas milziniskas. Bet patinka tai, kad beveik viska galima rasti po vienu stogu. O vidury savaites uzsuku i salia namu esanti Pliusa, ten galiu greitai apsipirkti per 10 min ir nereikia ilgose eilese stoveti...
O i Mega tai leksiu gal koki sekmadieni - siandien ten bus tokia spustis, kad gali buti ir auku biggrin.gif
Atsakyti
prekybos centruose esu ne daznas svecias, nezinau, kodel, bet kai ten 'pasisveciuoju' tai namie norisi koki pusvalandi tik ant sofos guleti, ir nieko negalvoti... blink.gif kazkokia tuscia bunu.. unsure.gif
Atsakyti