Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščioji ir rūkymas, alkoholis

Sveikos mamytes,


gal galetumete pasisalinti patirtimi. Esu jau 6 savaites nestuke, bet labai nerimauju, nes ta lemtinga diena, kai su vyru pasimylejome, as buvau isgerusi pora tauriu vyno, o vyras pagurksnojes pora bokalu alaus. Paskui suzinojome, jog laukiuosi. Baisoka del pasekmiu. Ar buvo kuriai, kuri taip pradejo vaikeli? Kuom tai baigesi, ar vaikutis gime sveikas?
Atsakyti
QUOTE(daisera @ 2009 06 21, 21:56)
Sveikos mamytes,
gal galetumete pasisalinti patirtimi. Esu jau 6 savaites nestuke, bet labai nerimauju, nes ta lemtinga diena, kai su vyru pasimylejome, as buvau isgerusi pora tauriu vyno, o vyras pagurksnojes pora bokalu alaus. Paskui suzinojome, jog laukiuosi. Baisoka del pasekmiu. Ar buvo kuriai, kuri taip pradejo vaikeli? Kuom tai baigesi, ar vaikutis gime sveikas?


Manyciau, kad tikrai nera ko pergyventi. Manyciau, musu cia ne viena, kurioms uzkibo isgerus taure ar dvi vyno. Juk kaip sakoma, ka padarei iki suzinodama apie nestuma, nekenkia, nes vaikelis tuo metu matinasi is saves, o ne is taves. Taip, kad ramiai! Ir sveikinu! nestuke.gif
Atsakyti
sveikutes, as taip pat nemanau kad tai kazkas labai blogo. as kai suzinojau kad laukiuosi buvo gal kokios 5-6 savaites, dirbau bare ir taip pat isgerdavau vos ne kas dien tai sampano tai vyno ar dar kazko, ir nieko dukryte gyme sveika grazi ir didele. viskas tvarkoj nepergyvenk, svarbu saugot save tada kai jau zinai kad laukiesi smile.gif
Atsakyti
Dėl taurės vyno nerimaut neverta. Svarbiausia kai jau nėsčia - negert 4u.gif
Atsakyti
Teko skaityti medic. straipsni apie alkoholi ir pastojima.
Siulyciau taip smarkiai nesureiksiminti - gemaliukas gimdoje isitvirtina mazdaug per 10d. ir tik tada pradeda gauti viska is mamos organizmo per krauja.
Atsakyti
Tikrai be reikalo nerimauji. Svarbiausia, kad alkoholio nenaudotum nėštumo metu (ypač pirmaisiais mėnesiais), o tavo ar vyro blaivumo būklė pastojimo metu įtakos neturi, nes tiek jo, tiek tavo lyt. ląstelės jau būna "susiformavusios" kurį laiką prieš pastojimą (kiaušiąlaste bręsta juk ne vieną dieną).
O šiaip pažįstu kelias poras, kurios vaikučius pasigamino tokios būklės...kad net neprisimena, kaip tas gamybos procesas vyko biggrin.gif. Bet vaikučiai auga sveiki ir gražūs.
Atsakyti
QUOTE(Dizaster @ 2009 08 05, 16:52)
Tikrai be reikalo nerimauji. Svarbiausia, kad alkoholio nenaudotum nėštumo metu (ypač pirmaisiais mėnesiais), o tavo ar vyro blaivumo būklė pastojimo metu įtakos neturi, nes tiek jo, tiek tavo lyt. ląstelės jau būna "susiformavusios" kurį laiką prieš pastojimą (kiaušiąlaste bręsta juk ne vieną dieną).
O šiaip pažįstu kelias poras, kurios vaikučius pasigamino tokios būklės...kad net neprisimena, kaip tas gamybos procesas vyko biggrin.gif. Bet vaikučiai auga sveiki ir gražūs.


Geras thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daisera @ 2009 06 21, 20:56)
Sveikos mamytes,
gal galetumete pasisalinti patirtimi. Esu jau 6 savaites nestuke, bet labai nerimauju, nes ta lemtinga diena, kai su vyru pasimylejome, as buvau isgerusi pora tauriu vyno, o vyras pagurksnojes pora bokalu alaus. Paskui suzinojome, jog laukiuosi. Baisoka del pasekmiu. Ar buvo kuriai, kuri taip pradejo vaikeli? Kuom tai baigesi, ar vaikutis gime sveikas?


Mano pažįstami tokiu būdu pradėjo vaikelį ir nieko, vaikelis gimė sveikas, be to jeigu vyras iki to negierė o tik tą vaakarą, tai sapermatozoidai jau buvo pagaminti sveiki, nes alkoholis taip greitai į organizmą t.y. į tas būtinasias gyvybes užmezgimui neįsiskverbia,
Laaabai džaiugiuosi, kad laukiatės vaikelio, vienintelis mano patarimas tau, aš juo nesugebėjau pasinaudoti tinkamai dabar visiems dalinsiu, tik tai būdama jau nestuke.gif džiaukis juo kiekvieną dieną, daryk nuotraukas, ilsėkis, lepink save, nes kito jau tokio nebus džiaugsmo, neveltui sako, kad yra piram meilė, pirmas bučinys, pirma naktis..... aišku kiekvienu nėštumu džiaugsis, bet tas pirmas, jeigu yra laukiamas, tai padaryk jį nepamirštama sau.
Deja, nors aš begalo džiaugiuosi, kad turiu nuostabią mergaitę thumbup.gif , bet man to nėštumo taip trūksta, taigi pasinaudok mano patarimu
Atsakyti
QUOTE(daisera @ 2009 06 21, 21:56)
Sveikos mamytes,
gal galetumete pasisalinti patirtimi. Esu jau 6 savaites nestuke, bet labai nerimauju, nes ta lemtinga diena, kai su vyru pasimylejome, as buvau isgerusi pora tauriu vyno, o vyras pagurksnojes pora bokalu alaus. Paskui suzinojome, jog laukiuosi. Baisoka del pasekmiu. Ar buvo kuriai, kuri taip pradejo vaikeli? Kuom tai baigesi, ar vaikutis gime sveikas?

tikrai nemanau kad kenkia ,pati su dukra pastojau geram turistini lotuliukas.gif abu buvom jau geram stovi ... lotuliukas.gif tai atsimenu net vieta ,kai tekejau vestuviu nakti pabegom i turistinio vieta ,naktis buvo grazi ziurejom i pilna menuli ir buvom tokie laimingi ,nes ji jau spardes mano pilvuke ,auga sveika grazi ... o gime 4100kg mirksiukas.gif taip kad nepergyvenk.... 4u.gif
Atsakyti
musu dukryte pradeta per valentino diena 4u.gif . o kokia valenino diena be sampano? turim sveika grazia ir protinga dukryte, tai kad nieko nebijok viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
Labutis. Vakar mums ivyko tai, ka skelbia sis pavadinimas blush2.gif Jau senai galvojam apie vaikuti, bet vis kazkodel pritrukdavo ryzto, vakar "ikalem" siek tiek ir sakom darom... Siryt galvoju ar gerai padarem, bet manasis dziaugias, o as su juo smile.gif Jau ziuriu i save veidrodyje ar kas nors matosi g.gif biggrin.gif Iskart i supermamas prisiregistravau, nes jau jauciuos mama nestuke.gif lotuliukas.gif kvaila, bet laukiu ir tikiuosi kad viskas pavyko is pirmo karto tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukima @ 2009 09 24, 10:54)
Labutis. Vakar mums ivyko tai, ka skelbia sis pavadinimas blush2.gif Jau senai galvojam apie vaikuti, bet vis kazkodel pritrukdavo ryzto, vakar "ikalem" siek tiek ir sakom darom... Siryt galvoju ar gerai padarem, bet manasis dziaugias, o as su juo  smile.gif Jau ziuriu i save veidrodyje ar kas nors matosi  g.gif  biggrin.gif Iskart i supermamas prisiregistravau, nes jau jauciuos mama  nestuke.gif  lotuliukas.gif kvaila, bet laukiu ir tikiuosi kad viskas pavyko is pirmo karto tongue.gif



laikau uz tave spygas 4u.gif labai tikiuosi, jog esi nestuke.gif

musu pazistami irgi taip leliuka pasigamino biggrin.gif

mes irgi karteli taip darem, bet nesigavo unsure.gif db bandom tradiciskai planuot biggrin.gif kol kas irgi nieko, bet vis tikimes, kad jau greitai 4u.gif
Atsakyti