Įkraunama...
Įkraunama...

barščiai (burokėlių sriuba)

patys įvairiausi. žinau, kad prie sriubų sriubyčių rašo apie juos, bet manau, kad tokia patiekalui tikslinga yra paskirti atskirą temą. pastebėjau, kad besiliekninačios valgiaraštyje masiškai propaguoja, norėč sužinot įvairių šio patiekalo variacijų.
Atsakyti
Sveika, Hobo smile.gif
Na burokeliai man labai saknu biggrin.gif
Aš esu tinginė ir verdu juos tingėdama. Dažniausia turiu iš seniau pasigaminus burokėlių (stiklainiuke su citrinos sultim).
Taigis, pamirkau pupeles (iš vakaro užmerkiu), tada pradedu jas virti, kai apminštėja - sumetus kelias bulves, morkas, burokėlius, kokio poro įpjaustau, pridedu daug česnako, prieskonių ir sultinio kokį kūbelį. Tokia visiškai leisa srėbalynė gaunas....

O kai netingiu, vietoje pupelių dedu jautienos frikadeles smile.gif
Atsakyti
Aij, dar kartais vietoj mėsos ir pupelių dedu grybus. Labai tinka šaldyti (pati jei grybauju, nuvirinus užšaldau) tai tokisu ir metu į sriubikę smile.gif

Beje, burokėlių sriubas pas mane - sriuba iš kirvio.... žodžiu gedu viską ką turiu po ranka + burokėliai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jadzka: 07 gruodžio 2005 - 12:05
QUOTE(hobo @ 2005 12 07, 12:29)
patys įvairiausi. žinau, kad prie sriubų sriubyčių rašo apie juos, bet manau, kad tokia patiekalui tikslinga yra paskirti atskirą temą. pastebėjau, kad besiliekninačios valgiaraštyje masiškai propaguoja, norėč sužinot įvairių šio patiekalo variacijų.


sriubokėliai biggrin.gif essen.gif
man skaniausi - virti su džiovintais grybais. iš daržovių tai tradiciškai dedu morkų ir svogūniukų (pakepintų šlakelyje alyvuogių aliejaus), taip pat saliero šaknies, poro. ir dar petražolių būtinai dedu. jei nori sotesnės, pvz. vakarienei, galima ir su pupelėm virti (tada visai ir paprika į juos tinka)
skanią temelę užvedei, aš irgi lauksiu variacijų
Atsakyti
Aij, mna parodė, kad šaukštą sojų padažo reikia įpilti biggrin.gif tikrai labai tinka. tokio saldumo įgauna sriubytė biggrin.gif
Atsakyti
Nežinau kurį (dietinį ar ne) variantą pasiūlyt biggrin.gif
Gal skanųjį mirksiukas.gif
Niekuo neypatingas receptas, bet mano šeimyna kitokių ir neįsivaizduoja.
I verdantį vandenį sumetu pora kubelių sultinio, pjaustytas bulves, mažas frikadeles, pakepintą arba ne tarkuotą morką su svogūnu ir kartais česnaku (galima dėti šviežio ar (ir)rauginto kopūsto, jau minėtų dž. grybų), baigiant virti suverčiu skardinę konservuotų pupelių( man skaniausios baltosios) ir virtą tarkuotą buroką. Sriuba turėtų būti tiršta. Vėl užvirus padarau tokią, kaip močiutė vadina maceravonę. (aliejuj pakepinti miltai) įpilu į sriubą ir išjungiu. Viskas. Valgyti su grietine ir, jei trūksta rūgštumo, pomidorų padažu.
Žiemą tokie barštukai na rasxvat mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pinery: 07 gruodžio 2005 - 12:44
O dar skanu su rūkytomis ir juostelėmis supjaustytom ausytėmis biggrin.gif
Atsakyti
aš verdu burokėlius su raugintais kopūstais, labai skanu thumbup.gif
burokėliai, rauginti kopūstai, bulvių, pakepintų spirgių su svogūnu, morkomis ir česnaku ir prieskonių įvairiausių smile.gif siūlau pabandyt mirksiukas.gif
o jei dietinatės, tai ant aliejaus būtų galima pakepint šiek tiek svogūno, morkytės
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 12 07, 12:02)
Sveika, Hobo smile.gif
Na burokeliai man labai saknu biggrin.gif
Aš esu tinginė ir verdu juos tingėdama. Dažniausia turiu iš seniau pasigaminus burokėlių (stiklainiuke su citrinos sultim).
Taigis, pamirkau pupeles (iš vakaro užmerkiu), tada pradedu jas virti, kai apminštėja - sumetus kelias bulves, morkas, burokėlius, kokio poro įpjaustau, pridedu daug česnako, prieskonių ir sultinio kokį kūbelį. Tokia visiškai leisa srėbalynė gaunas....

O kai netingiu, vietoje pupelių dedu jautienos frikadeles smile.gif


šituos vakar viriau. dieviški. tik pamiršau poro įdėt.
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 12 08, 17:54)
šituos vakar viriau. dieviški. tik pamiršau poro įdėt.


Taij džiaugiuosi, kad patiko smile.gif
beje, visai neblogas reikalas - šaldyti ukrainietiski barsčiai. Pakiukas gal 1,5 Lt. kainuoja, dar ipjaustau bulvę kokią ir prieskonių primetu. Čia jau visiško apsileidimo dienomis...
Atsakyti
Sorry, už tokį užklausimą, bet nesu didžioji kulinarė.... taigi, kas yra tos frikadelės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE
taigi, kas yra tos frikadelės blush2.gif

Virti rutuliukai iš mėsos faršo. Gali būti ir sriubokėlių, ir kitokioje buroje mirksiukas.gif
Atsakyti