Įkraunama...
Įkraunama...

Vanduo ir kūno svoris

man įdomu, ar galima priaugti svorio dėl to, kad labai daug geri vandens ir arbatų ( be cukraus). girdėjau, kad jei vartojama nemažai druskos, skysčiai pradeda kauptis organizme. kaip yra iš tiesų? dar norėjau paklausti ar per didelis arbatos kiekis nekenkia kokiems inkstams ar pan?
Atsakyti
QUOTE(Hex @ 2005 12 11, 18:22)
ar per didelis arbatos kiekis nekenkia kokiems inkstams ar pan?


Jei netinsti, tai nekenkia
Atsakyti
nuo vandens dar nieks nesustorejo, kuo daugiau vandens, tuo greitesne medziagu apykaita, greiciau dega kalorijos, negi nezinai, kad liekninantis reik gert daug vandens, zalios arbatos, zoleliu arbatos? aisku, kad druska kaupia skyscius, o negazuotas vanduo juos salina. be to, kai laikaisi daug baltymu turincios dietos, rekomenduojama daug vandens, kad nepakenkt inkstams, iki 3 litru per diena.
Atsakyti
As per diena isgeriu labai daug skysiu apie 3-4 litrus per diena, labai megstu vandeni ir zalia arbata (be cukraus) tik jie man numalsina troskuli. ax.gif
Atsakyti
tiesą sakant, aš irgi taip manau kaip jūs ax.gif . tiesiog ginčijausi su vienu žmogumi, kuris teigė, kad nuo vandens storėjama ir kad didelis kiekis kenkia kepenims ar inkstams (gerai neatsimenu). paskiau net pati suabejojau g.gif . bet jūs išsklaidėte mano abejones mirksiukas.gif
Atsakyti
as va irgi apie tai kazkada pagalvojau. Man mama vis sakydavo, kai laukiausi: nu negert tu tiek to vandens, negerai gi, klausiu tai kas negerai, o ji atsako, kad negerai. Galegavau po 3 litrus Vytauto "susipilt".
Atsakyti
QUOTE(Hex @ 2005 12 11, 18:22)
man įdomu, ar galima priaugti svorio dėl to, kad labai daug geri vandens ir arbatų ( be cukraus).  girdėjau, kad jei vartojama nemažai druskos,  skysčiai pradeda kauptis organizme. kaip yra iš tiesų?  dar norėjau paklausti ar per didelis arbatos kiekis nekenkia kokiems inkstams ar pan?

Nuo vandens svorio nepriaugsite, inkstams didelis arbatos kiekis nekenkia. To paties negaliu pasakyti apie kofeiną, jei gersite ypač daug arbatos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dietologė @ 2006 01 05, 19:02)
Nuo vandens svorio nepriaugsite, inkstams didelis arbatos kiekis nekenkia. To paties negaliu pasakyti apie kofeiną, jei gersite ypač daug arbatos 4u.gif


labai dėkui už atsakymą
4u.gif
Atsakyti
Jei gersi daug valndens, o su paros maisto norma gausi per mazai baltymu, tada gausis atvirkstinis efektas - svoris padides, nes vanduo prades kauptis organizme. Baltymu apykaitai organizme reikalingas didenis vandens kiekis, todel laikantis baltymu dietos yra butina erti daugiau vandens.
Siaip vanduo yra be kaloriju, tik su mineral.medziagomis. smile.gif
Atsakyti
Gerai, kad nepatingėjau paieškoti, ir suradau šią temą - nes jau norėjau atskirai klausti ax.gif jausdavausi labai prastai, man prirekomendavo įvairių žolių arbatų - dabar jaučiuosi thumbup.gif ir toliau geriu. Tik ar 3+ per dieną neišplauna naudingųjų medžiagų? gal dabar druskos daugiau vartoti? g.gif atsakymą čia jau radau thumbup.gif tik įdomu, ar niekam nepakenkė toks didelis skysčių suvartojimas per dieną? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Virdzinija @ 2006 03 07, 02:10)
Tik ar 3+ per dieną neišplauna naudingųjų medžiagų?

Del naudingu - nemanau (cia dietologe atsakys), bet kad nuodingas nelngviau pasalina, tai faktas thumbup.gif
Atsakyti
Knygoje viskas apie nėštukes perskaičiau, kad laukiantis vaikučio - reikia gerti po 2-3 litrus vandens.
Kai savo gydytojui pasakiau - jis mane patikino, kad gale neštumo galiu susirgti ir aš ir vaikelis vandenlige. Paskutinius mėnesius visa išsipūsiu ir kojos bus kaip pas dramblį.

Tiek skysčių vartoti nustojau doh.gif
Atsakyti