Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškom antrų pusių savo augintiniams

Galbūt atsirastų britų trumpaplaukis ns 22 62 (o gal tiktų ir 64) arba bs 22 62 katinas galintis priimti CH užsidarusią b22 katytę kergimui? FeLV, FIV neigiami, kraujo grupė B, bet kergčiau ir su A kraujo grupės katinu. Tiesiog galbūt kas nors pasislėpęs slepiat savo katiną ir aš jo nežinau? bigsmile.gif (mūsų veislyno psl.: www.gingersugar.lt)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eiryn: 07 lapkričio 2011 - 18:28
ieškau Jūrų kiauliukėi patinėlio 4u.gif geriausia iš mažeikių .
kauliukėi pusė metų smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, o aš pasiguost norėjau. Tai va ieškojau savo negrynaveislei persiukei panašaus katino, kadangi esu naujokė, ir niekada dar neteko to daryti tai ir nudegiau. Susipažinau vienoje mugėje su žmogum, kuris prasiterė, kad turi persą, kaip tik kokio ieskojau "ryžą" smile.gif niu apsidžiaugiau nuvežiau, pasitiko prie vartų, sako duok dėžutę su kate, nes šuo kieme paleistas, kol neišsilakstys, tai neprišauksiu, o svetimą gali pult, na ir padaviau, pasitikėjau žmogum. Tei vat po dienos nuvykau pasiimt savo gražuolės, ir vos neapsiverkiau, tas išgirtas persas, paprastas, nutukęs kiemo katinas, net plaukas visiškai trumpas sad.gif žodžiu pasimoviau, nemaniau kad tokiais dalykais apgaudinėja, kaip sako "daveriaj no praveriaj" sad.gif
Atsakyti
QUOTE(pievu.medus @ 2012 01 13, 10:19)
siūlau labai rimtai pagalvoti apie katės sterilizaciją. Ir jai ir jums būtų geriau
Atsakyti
ta ir galvojam, tiesiog pasiskaiciau, kad pries tai gerai butu bent viena karta kad kaciuku atsivetu, vet ir ieskojau katino sad.gif
Atsakyti
QUOTE(pievu.medus @ 2012 01 13, 10:22)
ta ir galvojam, tiesiog pasiskaiciau, kad pries tai gerai butu bent viena karta kad kaciuku atsivetu, vet ir ieskojau katino sad.gif

nieko čia gero. per tokius šeimininkus tik gyvūnai kenčia. galvot reikia nors truputį. tikėkimės, bus pamoka.
Atsakyti
sveiki, savo šeškutei ieskau draugo. jai metukai. smile.gif 864640876
skype: veniulyte
j.veniulyte@inbox.lt
Atsakyti
dvieju metu seskas iesko drauges pasimatymams. vilnius. per az arba 867685435
Atsakyti
Laba diena visiems! Norėčiau surasti porelę savo burundukui (mano burundukas patinas,ieškau pateles) KERGIMUI. Jam dabar 2,5 metai. Jis taikus,ramus,labai draugiškas,sveikas. Mes gyvename Vilniuje.
Lauksime jūsų atsakimų. ax.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niccirabbit: 30 gegužės 2012 - 20:41
Patyręs jūrų kiauliukas kviečia paneles į pasimatymą. smile.gif Sveikas, labai nuostabaus charakterio. Vilnius, visa kita info 861325308.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shirbake: 18 rugpjūčio 2012 - 17:54
mielas dekoratyvinis triuskiukas sveriantis 1.4kg iesko draugiu...kreiptis i AZ
user posted image
Atsakyti
Kilmingas Čiau čiau patinėlis kviečia kalytes į pasimatymus Vilnius smile.gif
user posted image
Atsakyti