Įkraunama...
Įkraunama...

Indai (lėkštės lėkštutės puodeliai)

Mamkos patarkit!!!!!

Labai noriu nusipirkti gera ir kokybiska pietu indu servisa. Isvaiksciojau visa Akropoli - nieko gero net neradau!!!!, Domus galerijoj - irgi nieko vertingo, tik vienoj vietoj buvo, taciau kainos pasakiskos (beveik 1500Lt), Dalios parduotuvej, Zanos parduotuvej irgi nieko gero.... Gal galit paaskyti, kur dar galima ieskoti nusipirkti indu?????? Konkreciai tai noriu isigyti arbatai gerti visus reikmenis ir pietums - ivairias lekstes (ir mazas ir dideles).
Atsakyti
O man labai patinka Zana.Jie parduoda kokybiskus indus.Manau ten galima isisrinkti.Dabar ten nuolaidu yra.Vyras nupirko kelias dideles lekstes.Labai grazios.
Atsakyti
Siaip tai nera daug indu parduotuviu. Man asmeniskai graziu indu yra ir pacioj Maximoj Akropoly, Rimi. Labai grazus Dorado dovanose. Pilies g. apacioj Zvilig lyg tai vadinasi parduot. , bet ten brangoki. Na, dar visu mineta Zana.
Atsakyti
QUOTE (Naujoji @ 2004 03 09, 12:08)
Siaip tai nera daug indu parduotuviu. Man asmeniskai graziu indu yra ir pacioj Maximoj Akropoly, Rimi. Labai grazus Dorado dovanose. Pilies g. apacioj Zvilig lyg tai vadinasi parduot. , bet ten brangoki. Na, dar visu mineta Zana.

Kazkaip nedristu pirkti indu is Dorado ir Zvilling parudotuviu (nors ten tikrai graziu yra) - bijau vyro, jei pasakyciau, kad uz viena lekste mokejau apie 30Lt biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif . Tik viena karta isdrisau be vyro zinios nusipirkti is Dorado parduotuves raudonojo vyno taures - mokejau uz 6 taures apie 160Lt - bet nieko tada vyrelis neisdriso pasakyti, nes po gimdymo dar nedaug laiko buvo praeje biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif . O zvillingo tai peilius turiu - jei isgalit nusipirkt, tai tikrai rekomenduoju - tikrai kokybiski!!!!!
Atsakyti
QUOTE (kauke2 @ 2004 03 09, 12:13)
Kazkaip nedristu pirkti indu is Dorado ir Zvilling parudotuviu (nors ten tikrai graziu yra) - bijau vyro, jei pasakyciau, kad uz viena lekste mokejau apie 30Lt biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif .

Mano galva indai tikrai ilgalaike investicija. na, nebent is tu, kur megsti daznai keisti. Tai tikrai galima nusipirkti brangesniu, bet tikrai graziu ir kasdien valgant jais dziaugtis. Juk pinigai reikalingi, kad suteiktu malonuma, ar ne? wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Naujoji @ 2004 03 09, 12:26)
Mano galva indai tikrai ilgalaike investicija. na, nebent is tu, kur megsti daznai keisti. Tai tikrai galima nusipirkti brangesniu, bet tikrai graziu ir kasdien valgant jais dziaugtis. Juk pinigai reikalingi, kad suteiktu malonuma, ar ne? wink.gif

Del tos ilgalaikes investicijos galima ir suabejoti..... Vien is tos puses, kad indai dusta, o dar keiciasi ir indu mados... Tad moketi uz indu komplekta apie 1000Lt - nezinau ar tikrai apsimoka, nebent jei tikrai galima sau tai lesti.
Pilnai sutinku, kad ilgalaike investicija butu i gerus kokybiskus puodus, pvz kaip zepter ar bauer.
Atsakyti
smile.gif Pilnai sutinku su tuo ,kad gražių indų nera. Kasdienai - pilna, bet ir tai kai pradesi ieškoti tai piešinys nepatinka ,tai lėkštė pes stora.O šventiniam stalui norėtusi tokių plono porceliano,o ne molio kur pilnos mūsų maksimos,arba pilna tų nedūžtančių ,na nepatinka jos man, kaip sakant skonio reikalas. Tiesa jeigu kas dienai ,buvo pasirodę tokių kvadratinių lėkštučių ,viską susirinkus gautusi toks "a lia japonija" bet visai neblogai atrodo,draugai nusipirko,pakvietė pietų, na stalas atrodė toks linksmas ,pavasarinis(tos lėkštės tokios baltos ,o šonuose po didelę tulpę ,ar kokią kitą gėlę nupiešta). thumbup.gif
Atsakyti
nu kazkaip niekad nesiparinau, is kokiu leksciu valgau tongue.gif Svarbiau, kas toje lekstele ir kad nebutu aliumine kokia laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Fea @ 2004 03 10, 11:08)
nu kazkaip niekad nesiparinau, is kokiu leksciu valgau tongue.gif Svarbiau, kas toje lekstele ir kad nebutu aliumine kokia laugh.gif

Del kasdieniniu leksciu ir as nesuku sau galvos. Taciau sveciams maista norisi pateikti kiek grazesniuose induose....
Atsakyti
QUOTE (kauke2 @ 2004 03 10, 11:53)
Del kasdieniniu leksciu ir as nesuku sau galvos. Taciau sveciams maista norisi pateikti kiek grazesniuose induose....

Nu as grazesnius indus radau Maximoje. Man jie thumbup.gif Viena lekste apie 10 lt kainavo.
Atsakyti
na tai kur Kaune tos geresnes parduotuves?Noretusi kazko idomesnio grazesnio
Zanoje patinka porceliano indai bet jau gerokai brangus jei pirkt viska vienoda ,
O ir sudauzius kazka nepritaikysi nupirkt nes garazesniu negamina vienodu
Tos kurios pries 5 metus buvo "iseigines"jau nebe atrodo taip norisi pasikeisti ,bet nerandu i ka mad.gif
Atsakyti
QUOTE (Springlet @ 2004 04 06, 08:42)
idomu kaip laikosi Jiesia?

Kiek buvau Jiesios firmineje pardej Kaune tai nieko ten ypatingo nemaciau (leksciu ta prasme) bet del servyzu, tai jie man be galo grazus bet ir kaina tai ka as zinau blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti