Įkraunama...
Įkraunama...

Užkandžiai šventei gamtoje

QUOTE(AkvileZ @ 2013 04 17, 14:09)
Dar šiandien pamačiau ir prisiminiau visai fainą užkandį  smile.gif  Reikia kepalą duonos supjaustyti langeliais neįpjaunant iki galo. Pasidaryti mišinį iš svogūnų laiškų, česnakų, pipirų, galima picų prieskonių, šiek tiek majonezo, šiek tiek tepamo sūrio ir fermentinio sūrio. Šiuo mišiniu užpildyti tarpus ir dėti kepti į orkaitę. Iškepus tiesiog gražiai trauksis iš kepaliuko duonos lazdelės apsivėlę sūriu ir prieskoniais  smile.gif

AkvileZ, wow bigsmile.gif O gal kurnors vizualini vaizda turite? Nerealiai skamba. Tik idomu, kaip istraukti juos ir kiek laiko kepti.

Mininga, o agurkeliai nerealus tikrai wub.gif
Man dar patinka graziai paplesyti kopusto lapu, papjaustyti lazdelem morku. Toks sveikas skanus ir pigus uzkandis. Tik idomu, kaip nesudziovinti silta diena g.gif Gal i salto vandens kibireli sumerkti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(R's... @ 2013 05 14, 23:14)
oi ačiū,kad priminėt puikų agurkėlių receptą 4u.gif aš juos pernai dažnai taip darydavau,tikrai super skanu ir greita,rekomenduoju ir aš 4u.gif
p.s.tik aš aliejaus niekada nepildavau,tik krapai ir druska ax.gif

Parašysiu vieną sumuštinukų receptą,tikrai skanūs ir y gamtą tinkantys sumuštiniai mirksiukas.gif
Prancūziškas batonas arba forminė balta duona
morka
džiugo sūris
majonezas
češnakas
morkas ir sūrį sutarkuoti per smulkią burokinę tarką,išspausti češnaką,viską sumaišyti su majonezu,dar galima įberti picos prieskonių ir šį mišinį tepti ant batono riekelių ir kepti orkaitėje,kol gražiai apskrunda
,skonis tikrai puikus,pirmą kart valgantys nelabai supranta kas čia per sudėtis biggrin.gif

Ačiū už puikų receptą, išbandžiau. Ir visiems ragavusiems labai patiko. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Osvile @ 2013 05 19, 20:20)
AkvileZ, wow bigsmile.gif  O gal kurnors vizualini vaizda turite? Nerealiai skamba. Tik idomu, kaip istraukti juos ir kiek laiko kepti.

Mininga, o agurkeliai nerealus tikrai wub.gif
Man dar patinka graziai paplesyti kopusto lapu, papjaustyti lazdelem morku. Toks sveikas skanus ir pigus uzkandis. Tik idomu, kaip nesudziovinti silta diena g.gif Gal i salto vandens kibireli sumerkti biggrin.gif

Va taip http://www.mamosrece...a-su-suriu.html smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AkvileZ: 20 gegužės 2013 - 17:37
Parašysiu vieną sumuštinukų receptą,tikrai skanūs ir y gamtą tinkantys sumuštiniai mirksiukas.gif
Prancūziškas batonas arba forminė balta duona
morka
džiugo sūris
majonezas
češnakas
morkas ir sūrį sutarkuoti per smulkią burokinę tarką,išspausti češnaką,viską sumaišyti su majonezu,dar galima įberti picos prieskonių ir šį mišinį tepti ant batono riekelių ir kepti orkaitėje,kol gražiai apskrunda
,skonis tikrai puikus,pirmą kart valgantys nelabai supranta kas čia per sudėtis biggrin.gif
[/quote]

o morka, virta ar zalia? Jeigu zalia tai speja iskepti?
Atsakyti
QUOTE(Lusiukas @ 2013 06 03, 16:09)


o morka, virta ar zalia? Jeigu zalia tai speja iskepti?

Morka žalia 4u.gif spėja tikrai iškepti,aš tarkuoju ta smulkesne tarkute,tai tikrai spėja iškepti mirksiukas.gif
Atsakyti
Jaunos marinuotos daržovės, keptos ant grotelių

cukinija
baklažanas
svogūno galva
paprika
keli šaukštai alyvuogių aliejaus
keli šaukštai balzamiko acto
druskos

Daržoves pjaustom piršto storio riekėm, cukinijose ir baklažanuose sėklų dar neturėtų būti, odos nelupam, nes dar minkšta turi būt. Paprikas ir svogūnus pjaustom žiedais, irgi piršto storio, paprikų sėklas išmetam. Sudedam į dubenį, užpilam alyvuogių aliejaus ir balzamiko acto ir pamarinuojam porą valandų. Užpilo turi būti saikingai, daržovės neturi plaukioti tame marinate. Karts nuo karto lengvai pamaišom. Sudedam ant grotelių ir lengvai padruskinam prieš pat kepimą. Skanu prie bet kokios mėsos, ar net be jos, prie žuvies ar ryžių
Atsakyti