Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto "kultūra" rūbinėse, sportuojant

QUOTE(buurbuulis @ 2012 03 01, 00:09)
bet is moteriskiu, tai nervina tos isispraudziancios  doh.gif  taip ir norisi tokiai besportuojant tycia is kojos spyrti, kad pamatytu, jog vietos maza. arba atsistoja ir poto sokinejant grynai "dauzomes" sonais, o tai vistiek nedaeina  doh.gif  (o kodel tureciau trauktis as, jeigu ji prisiplake?)


Jau virsune smile.gif pasportuoti nori visi,o kur spraustis?i siena murytis?kad tik tokiom "asabom" daugiau vietos butu?

p.s as apskritai esu uz tokia tvarka,kuri yra ivesta fitness baikuose,uzsirasai,neliko vietos -neliko...nors tvarka,savu dviraciu nevaziuosi biggrin.gif O tai dabar i stepo ir zumbos treniruotes,ziurek viena diena ateis 5,kita gal 15,sale ne gumine juk....
Atsakyti
taip pat del zumbos treniruociu norejau pasisakyti , labai lengvos treniruotes yra vedamos , is sales iseinu , kaip pailsejusi . Jokio kruvio , net atrodo , kad numesti kilogramai atgal " sugriz " . Nervina . mad.gif
Atsakyti
QUOTE(DuNNo @ 2012 03 01, 01:10)
Jau virsune smile.gif pasportuoti nori visi,o kur spraustis?i siena murytis?kad tik tokiom "asabom" daugiau vietos butu?

p.s as apskritai esu uz tokia tvarka,kuri yra ivesta fitness baikuose,uzsirasai,neliko vietos -neliko...nors tvarka,savu dviraciu nevaziuosi biggrin.gif O tai dabar i stepo ir zumbos treniruotes,ziurek viena diena ateis 5,kita gal 15,sale ne gumine juk....

Kai nera vietos, taip, suprantu, tais atvejais kartais ir paciai nesmagu, kad nera kur detis, nors tiesa sakant pati vengiu i tokias treniruotes eiti jeigu zinau, kad joje buna daug zmoniu ir mazai vietos, o jeigu man butent ta treniruotes rusis labai patinka, net ir kluba pakeiciu, nes sportuoti taip susipraudus tai man tikrai nepatinka.. nemanau, kad toks sportas tada ir produktyvus, nes paprastai besitrankant sonais ar beziurint, kad ko neuzkliudytum normaliai nepasportuoji. bet minejau butent tokias, kuriu pilna, kad net esant pustustei salei jos tau po nosim palenda ar per 15cm nuo taves i sona, va cia tai protinguoles doh.gif
---
as irgi visai uz ta tvarka, kad uzsiregistruoji.. na kazkaip sazininga ir viskas sutvarkyta, kiek telpa, tiek eina, o ne kad grudasi kiek nori, nors vietos per mazai doh.gif bet kita vertus man asmeniskai nelabai patogus toks dalykas, nes del darbo specifikos daznai nezinau kada galesiu ateiti, o einu kada galiu ir daznai ta galejima suzinau likus tik valandai iki treniruotes
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...s.d?id=60004251
Hmmm, o jei taip pas mus g.gif
Atsakyti
Perskaiciau visa tema, neteko man buti sporto klube lietuvoje, pasiurpau bigsmile.gif
4 metus jau einu i viena kluba briuseli, apribojimu batams cia nera, tik nesvariu batu nedeti i spinteles, tuomet palieka po spintele, batu niekas nevagia, kiekvienas turi savo spyna, tai spinta drabuziams kokia nori tokia ir renkiesi, persirengimo sale didele, valoma pastoviai, yra gal 16 dusu, su uzrakinamomis is vidaus durimis, yra gal 10 plauku dziovintuvu, kiek pastebejau tik plaukus ant galvos dziovina biggrin.gif neteko matyti tokiu issisketeliu po nosimi bei depiliciajos ypatumu, i baseinus, pirtis eina po dusi, neteko uzuosti dar blogo kvapo... Tokie dalykai yra grynai kulturiniai skirtumai ir issilavinimo spragu pasekmes. Treniruokliu uztektu ir 3 kartus daugiau zmoniu, todel nera problemos, nereikia laukti, kol kitas iseis. Yra padeti dezinfenkuojantis skysciai, popierius ir gali savo treniruokli nusivalyti arba naudoji savo ranksluosti. Tokia tvarka turetu buti klube, beje cia taisykles grieztos, jeigu del tavo elgesio nederamo pasiskus, tai naryste gali buti sustabdyta, del to ir malonu i toki kluba eiti. Gal ne bereikalo sis klubas vienas is dvieju geriausiu mieste. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Aš Vilniuje esu lankiusi 3 sporto klubus. Iš pradžių drovėdavausi eiti į dušą. Turiu pakankamai plokščią krūtinę, tad kaip ir kompleksuodvau. Bet dabar drąsiai žygiuoju. Esu mačiusi įvairių keistenybių. Pvz viena moteris duše prausėsi apsirengusi maudymosi kostiumėlį, vis sukinėjosi, kad niekas nenužiūrėtų biggrin.gif Tai šiek tiek prajuokino.
Kažkokių nemandagių poelgių nepastebėjau.
Atsakyti
QUOTE(sviesuliukasss @ 2012 02 02, 18:49)
Beje, šiaip esu tolerantiška, bet kadangi tema apie kultūrą rūbinėje, tai ir aš pasidalinsiu. Vienakart mane šokiravo moteriškė - rūbinėje (ne dušinėje, o rūbinėje prie spintelių) išsižergusi dėjosi įklotą su sparneliai į trusikus doh.gif čia be komentarų... tuo labiau, kad už trijų žingsnių yra tulikas ir gan erdvus...


Nu bet kokiu bobu slikstyniu yra...bweee mega_shok.gif Mama, kazkada pasakojo, jog moteru pliaze viena tokia mate, isikisusia tampona, issizergusia...oi parasiau ir supykino net...
Atsakyti
QUOTE(Otra @ 2012 11 24, 17:03)
Nu bet kokiu bobu slikstyniu yra...bweee  mega_shok.gif Mama, kazkada pasakojo, jog moteru pliaze viena tokia mate, isikisusia tampona, issizergusia...oi parasiau ir supykino net...

Man irgi buvo tokia situacija uzvakar, moteriske kokiu 35-40 m. apsimove apatinius ir issizergusi klijuot savo iklota blink.gif Sunku nueiti pora metru iki wc doh.gif
Atsakyti
Veliau pasiskaitysiu visa tema , nes labai idomu pasidare ir juokinga biggrin.gif
Atsakyti
Na stumdymaisi erzina, bet neteko susidurti, kad ant galvos užliptų. Man juokinga, kartu aišku ir pikta buvo, kai nukniaukė mano atsineštas priemones prie stepo. Vieną kartą pasidėjau gumą. Atėjo į treniruotę pavėlavusi moteris - įsispraudė už manęs. Na, ok - vietos nemilijonai. Reikia paimti gumą - nėra. Klausiu - Jūs mano gumą paėmėte? Ne - akis išpūtusi. Nusijuokiau, nes akivaizdu buvo (na, nepagautas ne vagis aišku, bet...). Kibti į atlapus nenorėjau, nes nematau reikalo tame muštis. Šiaip pagalvojau, moteris ne jauniklė kokia, nu gėda turėtų būti.
O kitą kartą pasidėjau lazdą lengviausią pačią. Jų klube nedaug yra. Trenerė pasakė, kad svarelių nereiks. Nunešiau svarelius į vietą. Grįžtu - lazda pakeista. Man padėta sunkesnė, o mano lengvesnė paimta. Nespėjau aš pamatyti, kas ten sukeitė, kol eilėje prie svarelių stendo buvau. Nu bet tai jomajo. Kaip vaikų darželyje kokiam biggrin.gif .
Atsakyti
Perskaiciau visa tema,prisijuokiau lotuliukas.gif thumbup.gif .Pas mane klube nera kazkokiu minusu dideliu,sportuoju paprastame sporto klube,zmoniu nera labai daug.Batu nusiimti nereikia,tai kaip minetos cia dazniausios problemos ir nera biggrin.gif .
Jei ant suoliuko nebuna vietos nuo isdeliotu daiktu,paimu ir patraukiu rolleyes.gif .Jei saleje kazkas sedi ant treniruoklio,irgi pasakau,kam nervintis,jei gali pasakyti tiesiai sviesiai,kad tau reikalingas tas treniruoklis biggrin.gif .I dusa neinu,man tai neatrodo higieniska,o ir dusas be jokiu uzuolaideliu,man nejauku butu,lekiu namo ir nusiprausiu smile.gif .Todel ir besiskutinejanciu nematau lotuliukas.gif .Pliksiu pasitaiko,kazkiek gal trikdo,bet nemanau,kad tai problema kazkam turetu buti.
Atsakyti
Man tai buvo, kad prausiuos prausiuos ir tai žiū ant žemės kraujuotas, vandeniu dar prisigėręs išsipūtęs O.B. lotuliukas.gif Tai pasakiau darbuotojai, bet kur tau, ateinu kitą dieną, viskas guli, nejudinta... ateinu po savaitgalio, tas pats. Tai pakėliau vėją, kas per nesamonė, kad dušai nevalomi ir t.t. Na, bet dabar pasikeitė savininkai, ko pasekoje atsirado higiena, viskas valoma ir tvarkoma. Nes, bent jau aš po sporto iškart noriu nusipraust prakaitą, nemalonu tokiai būtų keliaut namo, o dar jei viešuoju transportu...
Beto man nesuvokiama, kaip panos apsirengia švarius savo lauko rūbus nesipraususios iškart po sporto, ant prakaituoto kūno. SIAUBAS. blush2.gif
Atsakyti