Įkraunama...
Įkraunama...

gyd. Abraitis

QUOTE(Mylimukas @ 2007 04 21, 22:40)
Man irgi pirmas buvo cezaris, o antrą pagimdžiau pati būtent pas Abraitį. Tiesiog kai tariausi tai jis labai aiškiai išdėstė visas galimybes ir sutarėm, kad bandysiu pati, o paskui bus matyt.

Man tuo Abraitis ir patiko, kad kalba: nereikia žodžių traukti, klausinėti ir ne medicininiais terminais apipila, o žmoniškai viską paaiškina. Ir antrą vaikiuką žadu tik pas jį gimdyti, o ir jis pats iniciatyvą parodė, pasakė, kad geriau iš anksto susitarti, tada pats daktaras visą situaciją geriau žino. Šį kartą mane iš Marijampolės išsiuntė į kauną gimdyti, o Kaune nebuvo kada mane echo žiūrėt, niekas ir nežinojo kad mano vaikas užsisukęs. Pasakė kad 14 val, kankinausi veltui. Paguodė, kad kitą pagimdysiu pati, jei tik laiku bus sužiūrėta thumbup.gif

QUOTE(kicule @ 2007 04 23, 17:39)
vaikiukas per auktai buvo,neatidarinejo niekaip... po ilgu-ilgu kankyniu baigesi cezariu unsure.gif

Aš gimdžiau prie Abraičio ir gimdžiau 14 val. o paskui teko Cezarį padaryti, nes vaikiukas nusilpo ir pradėjo širdelė mažučiui stoti. Kitą dieną daktaras paaiškino, niekaip būčiau pati nepagimdžiusi, nes vaikiukas nusisukes buvo. Šito Marijampolė nematė į Kauną dėl kitų priežaščių išsiuntė unsure.gif
Atsakyti
Apie gyd.Abraitį tik patys geriausi atsiliepimai, lankiausi visą nėštumą ir darė cezarį (beje trečią ) labai nuoširdus ir konkretus gydytojas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
as pas ki negimdziau, bet lankiausi visa nestuma. tikrai super gydytojas thumbup.gif heresnio nesu sutikus ir pagal bendravima, ir pagal informacijos pateikima, ir pagal pagalba smile.gif
Atsakyti
As gulejau KMUK nestumo patologijos skyriuje ir gyd.Abraitis buvo palatos gydytojas..Na super ax.gif Labai lenvai bendrauja, toks energingas, isoka i palata greitai pakalba, per diena uzeina kelis kartus...Labai demesingas, svelnus tyrimo metu..Na jis tiesiog vertas ji rekomenduoti!! O del kysiu tai kaip visose klinikose -cia jei neturi ka duoti (nereik milionu unsure.gif kartais uztenka ir butelio) tai ir nesitikek kazkokio ypatingo demesio unsure.gif Bet gyd.Abraitis tikrai suzavejo biggrin.gif
Atsakyti
sveikos na as ir gimdziau klinikose, bet ne pas gydytoja Abraiti.Jis tik mane po gimdymo viena diena priziurejo.Kaip gydytojas jis labai energingas smile.gif budavo kelis kartus ateina i palata, bet aisku kai nusiskundimu su sveikata neturedavau tai greit ir iseidavo.Tik vienas dalykas man nepatiko, kai jis israse mane, isduotame jo lape apie gimdyve, kur buvo vieta apie kontracepcija jis buvo irases aptarta, o visiskai apie tai nebuvo jokios kalbos. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jola1234 @ 2007 09 03, 11:04)
Tik vienas dalykas man nepatiko, kai jis israse mane, isduotame jo lape apie gimdyve, kur buvo vieta apie kontracepcija jis buvo irases aptarta, o visiskai apie tai nebuvo jokios kalbos. unsure.gif

Ne su palatos gydytoju aptariama kontracepcija. Bent jau man visus pogimdyminius reikalus isaiskino ta, kuri atnese visus israsus i palata (6 sav. nesimaudyti vonioj, ezere, juroj, 6 sav. nesimyleti, kontracepcija - keliais zodziais ir po 6 sav. pasirodyti pas savo ginekologa). Nepasake nieko, ko nebuciau zinojusi. Nieko nepraradai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jola1234 @ 2007 09 03, 11:04)
sveikos na as ir gimdziau klinikose, bet ne pas gydytoja Abraiti.Jis tik mane po gimdymo viena diena priziurejo.Kaip gydytojas jis labai energingas  smile.gif budavo kelis kartus ateina i palata, bet aisku kai nusiskundimu su sveikata neturedavau tai greit ir iseidavo.Tik vienas dalykas man nepatiko, kai jis israse mane, isduotame jo lape apie gimdyve, kur buvo vieta apie kontracepcija jis buvo irases aptarta, o visiskai apie tai nebuvo jokios kalbos. unsure.gif


O pas mus jis ateidavo dažnai ir ilgam, matyt mes jam su kolege labai patikom lotuliukas.gif Atarėm su juo ir kontracepsiją ir maitinimą leliukų, ir netgi vitaminų poreikį žmogaus organizmui lotuliukas.gif Nu man tai jis thumbup.gif gydytojas. Jau kas liečia dėmesį ir mamai ir leliukui tai tikrai vertas geriausių žodžių 4u.gif
Atsakyti
Kaip papuolėt nėštumo metu pas Abraitį? Ar gavot siuntimus iš savo ginių, ar taip tiesiai registratovės pas jį? g.gif smile.gif
Man šis medikas surado mano nesivystančių nėštumų priežastį, tai jei viskas bus gerai su šiuo nėštumu, tai labai norėsiu kad jis mane prižiūrėtų ir priimtų gimdymą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Diija @ 2007 10 24, 16:52)
Kaip papuolėt nėštumo metu pas Abraitį? Ar gavot siuntimus iš savo ginių, ar taip tiesiai registratovės pas jį?  g.gif  smile.gif
Man šis medikas surado mano nesivystančių nėštumų priežastį, tai jei viskas bus gerai su šiuo nėštumu, tai labai norėsiu kad jis mane prižiūrėtų ir priimtų gimdymą  ax.gif


Nuvaziuok i Kauno klinikas Moteru konsultacija ir registruokis pas gyd.Abraiti- vat ir viskas. Visa nestuma galesi pas ji lankytis. Bet tau reikes persirasyti i klinikas ( jei esi prisiregistravus kitur). Sekmes ir lengvo nestumo 4u.gif
Atsakyti
Na, galima asmeniškai su juo tartis ir lankytis privačiai ax.gif Aš taip dariau.
Atsakyti
Sveikos Mamytes! As irgi noriu prisijungti prie visu siu padeku gyd. V. Abraiciui. Tikrai nuostabus gydytojas! Ji man rekomendavo mano ginekologe, ir nors is pradziu buvau nusiteikusi pries vyra kaip ginekologa blush2.gif , bet po pirmo pokalbio su V. Abraiciu mano visos abejones isgaravo. Jo demesingumas patiko ir man, ir mano vyrui, o kadangi pati dirbu sveikatinimo srityje, tai jo medicinines zinios tik sustiprino mano pasiryzima gimdyti pas ji. Zodziu, super zmogus, jam galima uzduoti bet koki rupima klausima, o gimdymo metu jo ramus budas, bendravimas ir pajuokavimai pasalina bet kokia papildoma itampa. Po gimdymo i palata taip pat uzsukdavo keleta kartu per diena. Tad tikrai rekomenduoju visoms si Gydytoja! thumbup.gif
Atsakyti
nu va kaip grazu ,o as noreciau pasakyt kad tai ne gydytojas ,o monstras,pripaise ligu daugiau nei reikia ,kai pajuto pinigus,labai dziaugiuosi,kad nuo jo pabegau,jis dirba isvien su toleikiene,zodziu "ideali porele".ir dar sugalvojo ,kad as turiu mioma 5cm,ismaisiau puse ligoniniu ,o jos niekas nerado,tai kaip ji per 2dienas istirpo?
Atsakyti