Įkraunama...
Įkraunama...

gyd. Abraitis

labukas,
gal kas zinote kiek kainuoja gimdyymas kauno klinikose pas daktara Abraiti?smile.gif

Atsakyti
Mane ir domina šis klausimas. Šiaip jis jau yra man padėjas vieną kartą, kai buvo nesivystantis nėštumas. Man jis paliko labai gera įspūdį. Dabar ir pas jį lankausi, labai fainas. Jei viskas bus gerai pas jį ir gimdysiu, nesvarbu kiek kainuos. yess.gif ok.gif nemanau bent jau kad daugiau nei pas kitą gerą daktarą topsecret.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minimaus: 15 vasario 2006 - 20:30
Labas,
Gimdžiau pas gyd. Abraitį KMUK 2004 metais spalio menesi. Kainavo 500. Turint galvoje, kad darė Cezarį (tiesa, neplaninį), manau, kad gana pigiai prasisukau. Šiaip gydytojas paliko tikrai labai gerą įspūdį, labai rūpinosi manimi visas 6 dienas. Apskritai su juo labai lengva bendrauti, net ir neprašomas pasakoja, kas vyksta, kodėl būtent taip, kaip dar gali būti ir pan. Sekantį kartą vėl norėčiau gimdyti pas jį.
Atsakyti
Va ir man patinka, kad jis viską aiškina smile.gif aš pati net tiek klausimų neprigalvočiau tongue.gif tikrai labai rūpestingas ir atsimena viską normaliai, ne taip kaip kiti rolleyes.gif ir dar prie bajerio, nu žodžiu liuks daktariukas biggrin.gif
Atsakyti
Abraičio atmintis iš tiesų nereali biggrin.gif . Teko lankytis pas jį praėjus metams po gimdymo dėl kitų problemėlių, tai ne tik atsiminė, kas gimė, bet ir kurioj gimdyklos palatoj gimdžiau, kaip vyko gimdymas ir t.t. Žodžiu, jei ne gydytojo pašaukimas, būtų puikus saugumietis tongue.gif
Atsakyti
Gimdžiau pas Vyta Abraitį. Apie jį tik patys šauniausi atsiliepimai iš mano pusės. Labai atidus buvo nėštumo laikotarpį, tiek ir per gimdymą, tiek ir po jo kol gulėjau ligoninėj, į palatą aplankyt ateidavo kelis kartus per dieną thumbup.gif Super gydytojas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš irgi lankausi pas šį gydytoją. Ir gimdysiu pas jį. Man jis thumbup.gif Ir vyrui labai patiko. Gerą jumoro jausmą turi, lengva bendrauti. Man ir buvo svarbiausia renkantis gydytoją, kad lengva susišnekėti būtų, kad nebūtų jis baisingai oficialus ir kad paklausti galėtum nebijodamas nors ir paties kvailiausio klausimo. Viskas jame sutilpo thumbup.gif
Beje, o gimdyme jis su kokia nors sava akušere būna, ar čia jau kaip pagal budėjimą išpuola? Manau akušerė irgi svarbi gimdant. Nenoriu kažkokios žiežulos, kad dar parkes keltų schmoll.gif
Atsakyti
As irgi pas gyd.Abraiti gimdyti ruosiuosi. Labai patiko kaip zmogus. Siandien lekiam su vyru ultragarsa paskutini padarys pries gimdyma. Tikiuosi viskas gerai.. unsure.gif nes jau galas, o leliukas vos pakrebzdena pilvelyje verysad.gif
Atsakyti
Aš taip pat gimdžiau pas gyd. Abraiti, ir galiu tik pritarti jums visoms - tik patys geriausi atsiliepimai apie jį . Tai tikrai pasitikejimo vertas gydytojas thumbup.gif
O kas ruošiates pas jį gimdyti, manau, kad tai geras pasirinkimas clap_1.gif
Atsakyti
na ir as prie jusu prisijungsiu mirksiukas.gif
tikrai apie Abraiti tik gera galima sakyti, gimdziau pas ji pries du menesius, labai siltas zmogus, labai mane palaike, nes su vyry issiskyrus tai gavau palaikyma netik kaip jo pacientei bet ir kaip moteriai. biggrin.gif
Atsakyti
O aš prieš metus pas jį gulėjau ant sulaikymo.Tai galiu pasakyti- nusivyliau.Pinigų nedaviau(nemačiau reikalo) schmoll.gif , tai ir priežiūros nebuvo.Kai moki pinigus gydytojams, tada jie visi būna "geri" ir puiki priežiūra.O man nei ką normaliai išaiškino, pasipyzdavojo.Išvažiavau bliaudama iš ten bash.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indula: 31 rugpjūčio 2006 - 15:49
QUOTE(Indula @ 2006 08 31, 15:47)
O aš prieš metus pas jį gulėjau ant sulaikymo.Tai galiu pasakyti- nusivyliau.Pinigų nedaviau(nemačiau reikalo) schmoll.gif , tai ir priežiūros nebuvo.Kai moki pinigus gydytojams, tada jie visi būna "geri" ir puiki priežiūra.O man nei ką normaliai išaiškino, pasipyzdavojo.Išvažiavau bliaudama iš ten bash.gif

Iš klinikų daug kas išvažiuoja apsibliovusios. Ne Tu pirma, ne Tu paskutinė. Na neguodžia šie mano žodžiai Tavęs, bet...taip jau yra. Man atrodo, kad klinikos myli mokius klientus, o visi kiti...kam jie reikalingi. Pvz. aplink mane visi ten tūpčioja, nors kažko labai TOKIO nedaviau. Kas yra tas butelis ar saldainių dėžė. Kol kas tik taip atisiskaitinėjau. Per gimdymą viskas pinigais virs smile.gif Bet...matyt klinkų specifika tuo ir skiriasi, kad ten reikia duoti. Nors įtariu, kad nieko neneščiau tik gydytojui, iš kurio tik parašo nereikšmingo reikėtų. Ir man nešimas tai ne lindimas subinėn, o bendravimo užmezgimas. Maža kada ir kur reikalingas tas žmogus bus. Pati irgi norėčiau gauti dovanėlių...ale ne medikas esu blush2.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo light blue: 07 rugsėjo 2006 - 17:39