Įkraunama...
Įkraunama...

Sek užrašus...iki pat staigmenos

user posted image
Kaip gera turėti žmogų, kuris paprastą dieną verčia stebuklinga,kada, rodos, visos gėlės žydi tik man nepasant to, kad už lango žvarbi žiema...
~ ~ ~

Tą dieną grįždama iš darbo tikėjausi kaip visada pamatyti Tave, mano žmogau, drybsantį skersai lovos ir saldžiai miegantį po ilgos ir sunkios darbo pamainos.
Tačiau akys pastebi ant stalo kambaryje stovinčią gėlių puokštę, balto vyno taures ir užrašą:
Mylimai žmonai
[attachmentid=45298]
Čia pat koridoriuje matau raštelį:
Myliu Tave širdele! Iki torto liko 0,5 metro smile.gif
[attachmentid=45297]
Mano lūpose žaidžia šypsena, įbėgu į virtuvę, apsidairau, o šaldytuve-vėl raštelis: Galima valgyti. Su meile- Tavo vyras smile.gif
[attachmentid=45295]
Ištraukiu iš šaldytuvo didžiulį Tavo gamintą tortą, nuostabiai kvepiantį, papuoštą didžiule širdele... wub.gif
kačiuk, Tu žinai, kad Tavo žmona smaližė, kad ji alpsta nuo saldumynų, bet vos tik paragavusi Tavo rankomis gaminto torto užsigeidžiu kito saldaus lyg medus dalyko-Tavo bučinio.user posted image
Pribėgu prie Tavęs, žvelgiu į Tave miegantį akimis, pilnomis džiaugsmo ašarų, švelniai žadinu bučiniu, į kurį sutalpinu visą savo šilumą ir begalinį džiaugsmą, kurį suteiki man kasdien, jau vien būdamas šalia manęs.
Tai buvo nuostabus vakaras, kurį praleidome smaližiaudami tortą, gerdami vyną ir pamiršę žiemos šaltį, kurį tirpdo jausmas, gyvenantis mūsų širdyse wub.gif
Myliu Tave, mano kačiuk!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raselita: 18 sausio 2006 - 15:12
Fantastiškai nepakrtojama istorija wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2006 01 18, 15:14)
Fantastiškai nepakrtojama istorija wub.gif  thumbup.gif


žodžiais nenupasakosi, tą reikia išgyventi... wub.gif
Atsakyti
Kaip gražu... wub.gif
Atsakyti
Skani istorija biggrin.gif . O su kuo torčiukas buvo?
Atsakyti
yahoo.gif ok.gif superinė staigmena wub.gif
Atsakyti
Pasisekė - romintiką vyrą gavai bigsmile.gif
Ir dar kulinarą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2006 01 18, 22:24)
Skani istorija  biggrin.gif . O su kuo torčiukas buvo?


torčiuko receptūra jam pačiam težinoma, jis pas mane pagal specialybę konditeris. smile.gif tik žinau, kad pirko kondensuotą pieną, varškę, grietinėlę... žodžiu, viskas natūralu ir šiaip toks tortas, kurio nereik kept, tik sutepė biskvitus. rolleyes.gif
Atsakyti
nu ir pasistenge vyrelis blink.gif thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif staigmena
Atsakyti
Gražu 4u.gif
Atsakyti
nu geras wub.gif staigmena wub.gif bet vyras thumbup.gif wub.gif
Atsakyti