Įkraunama...
Įkraunama...

Nica

Sveikutes,

nagi noriu jusu pagalbos.
Link vasaros planuoju nukeliauti i Nica, kadangi del apsigyvenimo svieciasi neblogas variantas. Taciau pasiklausinejus kiek kainuoja tiesioginiai skrydziai, visi norai dingo. Is vilniaus ir atgal apie 900 lt.
gal kuri esate skridusi per Londona ar Ryga, lyg ten neblogos kainos, ir jeigu is anksto nusiperki pries kokiu 4 men. tai is vis papigiai gaunasi.

Aciu uz pagalba.
Atsakyti
na pats pigiausias variantas butu autobusu, jei jau but tiksliai, na o skrydziai tai jau kas kita. bendra taisykle ieskant pigiu lektuvo bilietu gana paprasta: eini i agentura, kuri dirba su daug avialiniju ir prasai pigiausio varianto per bet kur arba apskambini/per neta susisieki visas europoje dirbancias ir i nica skraidancias avialinijas ir ieskaisi pats

sekmes
Atsakyti
paziurek pigias skrydziu bendroves. manau, kad galima surasti uz koki 100 EUR.
www.easyjet.com ar panasias
Atsakyti
Mes į Nicą keliavom per Milaną, tai yra skridom į Milaną, ten nuomavomės mašiną ir važiavom. Pabuvę ten dienelę kelionę tesėm laivu į Korsiką wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2006 08 18, 09:50)
o ką per tą dienelę spėjot pamatyt, kuo vaišinotės ir t.t. truputį plačiau papasakok. Ačiū!

na, matai, mes nevažiavom ten pliažuos gulėt, tai tiesiog apvažinėjom miestą, apžiūrėjom uostą su tūkstančiais neįtikėtino dydžio, grožio ir prabangumo jachtų.. valgėm šiltus croissant su capuccino (nerealiai skanu - man tai vienas skaniausių prancūziškų dalykų wub.gif ) ir iš rimtesnių patiekalų... jau neprisimenu g.gif blush2.gif nes tas buvo 2002 metų žiemą.. taigi jau nemažai detalių išdilo...
tik labai gerai prisimenu nerealiai gražiai apšviestą vakarinį miestą ir didžiules palmes palei gatves...
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2006 08 19, 11:43)
O koks ten buvo žiemą oras?  Jei vyktume, tai būtų  spalio mėn. pradžia.  g.gif  Ar ten spalį "barchatinis sezonas"?

Na, žiemą, t.y. gruodžio mėn ten buvo apie 17-20 laipsnių, taigi šilta. Manau, kad spalio mėn ten būtų pats fainumas, manau, kad būtent tas "barchatinis sezonas". Važiuojit tikrai, jei tik turit galimybę thumbup.gif
Atsakyti
Pacioje Nicoje nera labai idomu, buvau ten du kartus... tai tipiskas pajurio kurortas (pilnas prancuzu ir italu snobu tarp kitko)... fainas pliazas bet ne smelis o akmenukai), kavinukes simpatiskos ir aisku tie croissant ir italiskas capuccino smile.gif siaip ten pagerintas musu pajurio kurorto variantas... uztenka vienos-dvieju dienu...

mes vaziavome autobusu per visa zydraja pakrante, aplankant fantastiskaji monaka (1 diena), kita diena nica ir kanai (apsimoka su masina apsistojus kur genujoje ar netoli, is ten labai patogu vaziuoti nuostabia pakrante ir aplankyti visas vietas tiek italijos puseje, tiek prancuzijos ir monakas, kuri privaloma pamatyti ir visa isvaikscioti bei isvazineti vietiniais traukinukais ...

Gana patogu ten patekti, nuvaziavus su Eurolines autiku iki kurio nors miesto Europoje (pvz Milano, etc, kur nors prancuzijoje kad arciau butu) ir is ten skristi jei randi pigiau bilieta... nors neseniai maciau baltic clipper puslapyje akcijas skrydziui i nica, kaina padori buvo, berods apie 1500 ir skristi per talina... dar lyg liturimex siulo ivairius skrydziu variantus... bet gyventi ilgiau nicoje tikrai nuobodoka, nebent is ten vaziuotumete i kanus ir i monaka ir toliau kur nors pakranteje...
Atsakyti
Neseniai važiavau į kelionę, į kurios maršrutą įėjo ir diena Nicoje. Man tai fantastiško grožio kurortas. Paplūdimiai ne smelėti, bet akmenuoti, pats senamiestis gražus, centrinėje gatvėje verda prekyba, turgus smile.gif Šią vasarą dalis Nicos uždaryta, nes ji tiesiasi tramvajų smile.gif Norėčiau ten grįžti, nes neapsakomai sužavėjo šis kurortinis miestas smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2006 08 23, 15:31)
ten labai patogu vaziuoti nuostabia pakrante ir aplankyti visas vietas tiek italijos puseje, tiek prancuzijos ... bet gyventi ilgiau nicoje tikrai nuobodoka, nebent is ten vaziuotumete i kanus ir i monaka ir toliau kur nors pakranteje...


būtinai viską išvažinėtume nuomotu auto. Galvojam pasiimt 3 dienoms.
O skrisim į Nicą iš Varšuvos (700 lt.) Esam jau keliavę iš Varšuvos, visai patiko.

QUOTE(BaltaJuoda @ 2006 08 26, 20:09)
Šią vasarą dalis Nicos uždaryta, nes ji tiesiasi tramvajų smile.gif

kaži čia ilgam unsure.gif g.gif
Atsakyti
Aš galiu iš savo patirties pasakyt, kad Prancūzijoj aplamai labai liūdna su anglų kalba unsure.gif Arba jie nemoka arba nenori šnekėt. Net Paryžiui doh.gif Mano vyras metus studijavo Prancūzijoj, tai nuvažiavus pas jį man buvo žiauriai daug problemų mokant tik anglų kalbą doh.gif Nei parduotuvėj, nei kavinėj nei gatvėj niekur normaliai nesusišnekėsi. Pas juos net meniu nėra anglų kalba doh.gif
Taigi šį rudenį vėl grįžtu į Prancūziją, irgi važinėsim po pietinę jos dalį, tik šį kartą aš jau gerokai pramokus prancūzų kalba tongue.gif
Atsakyti
As kaip pamenu susikalbejau angliskai, bet stengiausi klausti ar prasyti labai paprasta anglu kalba (as ja labai gerai kalbu), nes prancuzai tikrai kalba angliskai dar blogiau nei italai ir dar dazniau nenori kalbeti angliskai is principo... o jei nemokat prancuzu, tai ir nelauzykit liezuvio, nes kaip suprasit ka jums atsakys?smile.gif tiesiog uztenka keliu elementariu zodziu prancuzu kalba, kaip laba diena, aciu, viso gero ir uzteks mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(lauryna @ 2006 08 30, 16:46)
Buvau Nicoj 5 kartus smile.gif Labai patinka sis Pietu Prancuzijos krastas smile.gif



man taip pat visa zydroji pakrante tiek italijos puseje, tiek prancuzijos, bet nica ir kanai man ispudzio nepadare... kiek esu keliavusi po pietu krastus, tai iprasti vidurzemio juros kurortai, nieko ypatingo ten nera... yra grazesniu miesteliu toje pakranteje nei sie.. o monaka tai butina pamatyti, jam neprilysta nei nica, nei kanai
Atsakyti
Dėl kalbos - manau, kad tikrai verta pramokti pagrindinių frazių kuo daugiau, pvz. suskaičiuoti iki 10 ir pan. Lengviau bus susigaudyti. Angliškai tikrai kalba retas, o jei ir kalba, tai moka tik kelis žodžius.

Atsakyti