Įkraunama...
Įkraunama...

Žaislai 3-4 metų vaikui


 ! 
Skelbimai šioje temoje bei visame "Naudingų patarimų" skyrelyje yra draudžiami. Skelbimams yra skirtas atskiras skyrelis forumo "Skelbimų lentoje".  Prašome skelbtis ten. O šio skyrelio temos yra skirtos naudingiems patarimams, savybių  aptarimui, susipažinimui su naujovėmis ir t.t.  
Tokio pobūdžio skelbimai, kaip:  "Siūlau ..... Kaina...." ir "Ieškau/Pirkčiau...... siūlykit...."    bus trinami be jokio išankstinio perspėjimo, o dalyviui gali būti skirtas įspėjimas.
Atsakyti
QUOTE(Intexins @ 2014 11 03, 15:14)
Mums nepatinka tas smelis smirda lipnus

Jus kazkoki netoki turejot . isvis jokio kvapo ir jokio lipnumo. Nei prie ranku nei prie rubu nelimpa. Formas islaiko puikiai . surinkti lengva . bet ant grindu nukritus ir uzmynus lieka blyniukas,nenueina su vaiku. Paimi nuo zemes ir atgal imeti.
Atsakyti
QUOTE(Visainesuper @ 2014 10 29, 14:50)
Kinetinis smėlis  thumbup.gif
Gal kas gali patarti. Kai nereikėjo, prieš kelis metus, mačiau tokių kontruktorių, kur reikia varžtus sukti. Dabar, nors užmušk, niekur nematau nieko panašaus doh.gif Gal kam akis užkliuvo? Kur ieškoti? 4u.gif


Nezinau ar butent tokio ieskote, taciau as suneliui pirkau konstruktoriu, kur daug ivairiu detaliu, jos verziasi varztais, pasidaro skirtingos masinos, tai radau Vaikutyje. Viskas is plastiko, bet visai patiko ir vaikuciui, praso daznai, kad perrinti kita masina, nes is rinkinio pasidaro trys skirtingos.
Atsakyti
Musiskis auto fanas. Todel nauja masinele visad pasiteisina. Labiausiai patinka modeliukai. Megsta ivairiu tarnybu auto
Atsakyti
Tokio amžiaus vaikams jau galima pirkti vaikiškus lipdukus. Kiek esu dovanojusi pažįstamiems vaikams, visiems labai patiko ax.gif O ir tėveliai džiaugėsi, nes namuose neastsirado dar vienas papildomas žaislas prie krūvos kitų...
Atsakyti
Gal kas patars ka nupirkti mergytei 3 metu gimtadieniui? patinka lego, deliones. o ka dar? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meredita @ 2015 03 23, 15:34)
Gal kas patars ka nupirkti mergytei 3 metu gimtadieniui? patinka lego, deliones. o ka dar?  g.gif



lėlę smile.gif mano vaikui , nors ir berniukas, patiko playdoh rinkiniai - jų yra ir mergaitiškų.
Atsakyti
Pas mus karaliauja masinos. Labai patinka Duplo masinos. Lipdo, vaziuoja, zaidzia thumbup.gif
Atsakyti
Ar esat kas bandę Cryaon Rocks kreideles? jos tokios kaip akmeneliai, girdėjau kad kažkuom įpatingos ir sunku gaut...
Atsakyti
Mano berniukui 3 metų puzle labai pradėjo tikt.
Ir, aišku, mašinos.
Atsakyti
Mano tokio amziaus mergaitei geriausias zaislas- vaikiska virtuve smile.gif kepa verda ir visus maitina poto wub.gif
Atsakyti