Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldyta žuvies file

Pasidalinkit patirti, o tai jau atsibodo tas pats kepta tešloje. Gal kas žinot įdomesnį receptuką.
Atsakyti
QUOTE(bumce @ 2006 01 19, 14:36)
Pasidalinkit patirti, o tai jau atsibodo tas pats kepta tešloje. Gal kas žinot įdomesnį receptuką.

O Tu ja kaio sniceli - miltai>kiausinis>trupineliai pabandyk, i kiausini kokiu prieskoniu iberk - iskart kitas skonis. As tai megstu darzoviu patale piene patroskinti - burokine tarka smulkintu morku+ svoguno kubeliukais+ poro, kai turiu - ir pankolio saknies, tada zuvis, ja padruskinti+prieskoniu, tada vel tos darzoves, uzpilti pieno (jei linijos leidzia- grietines), na ir patroskinti.Tikras dietinis patiekalas.Beje, pienas pasikeicia, nereikia issigasti.Is to skystimo galima padaza susitirstinti. Gal kitos ko mandresnio moka, as tai ukiskai gaminu.
Atsakyti
QUOTE(Amalia @ 2006 01 19, 18:16)
O Tu ja kaio sniceli - miltai>kiausinis>trupineliai pabandyk, i kiausini kokiu prieskoniu iberk - iskart kitas skonis. As tai megstu darzoviu patale piene patroskinti - burokine tarka smulkintu morku+ svoguno kubeliukais+ poro, kai turiu - ir pankolio saknies, tada zuvis, ja padruskinti+prieskoniu, tada vel tos darzoves, uzpilti pieno (jei linijos leidzia- grietines), na ir patroskinti.Tikras dietinis patiekalas.Beje, pienas pasikeicia, nereikia issigasti.Is to skystimo galima padaza susitirstinti. Gal kitos ko mandresnio moka, as tai ukiskai gaminu.

drinks_cheers.gif
Aš irgi taip troškinu žuvį. Dar dedu svogūno, šviežių bulvyčių, jei turiu. Su šviežiais žalumynais - pirštus apsilaižyti galima.
Atsakyti
o aš žuvį paprieskoniuoju, palieku pasimarinavimui, tada kepu orkaiteje - uždarame inde ( gali būti toks stiklinis, aš kepu Jiesios akmens masės inde), kai žuvytė ima skaniai kvepėti, tada laikas daržovėm - smulkiai sutarkuotom morkytėm, supjaustytam svogūniukui, dar dedu pievagrybių ( galima ir daugiau ko nors įdėti - svarbu, ko yra šaldytuve mirksiukas.gif ) , po to kai daržovės pasitroškina ( aš dažniausiai paragauju, bet maždaug apie 10min ) tada uždedu majonezo - l. skanus vilniaus pikantiškas ir tarkuoto sūrio - nu labai skanu su virtais ryžiais. tokią vakarienę dar kartu su virtų burokėlių salotom šiandien valgėm thumbup.gif
Atsakyti
o as istrinu prieskoniais,majonezu,palieku pusvalandukui.paskui isplaku kiausini,paruosiu miltu.apvaliuoju zuvi kiausiny ir po to miltuose ir dedu iskart i keptuve.

na tai paprasciausias receptukas,jei tingisi ilgai virtuvej tupet smile.gif

o daz galima troskinti su darzovem.
Atsakyti
As kartais kepu darau taip.Truputi pamarinuoju zuvi,apkepu ja keptuveje.Tada pakepinu morkas,svogunus,truputi cesnako.Dedu sia mase ant zuvies,uzpilu majoneso ir pabarstau olandisku suriu.Tada kepu orkaiteje.visai skanu rolleyes.gif
Atsakyti
O as i atsiboduse tesla itarkuoju olandisko surio,tesla turi but tirsta.Tada zuvyte apkepa skaniai.
Atsakyti
o man tai skaniausia, kiek mėginau, tai žuvis su citrininiais ir maggi prieskoniais ir apvolioti vos vos miltuose...traškūs gabaliukai - liux!
Atsakyti
O man kolege prirode toki savotiska zuvies file recepciuka. Man patiko smile.gif
Tai va:
Žalias bulves supjaustyt kubeliai ir pakepinti ant aliejaus, bet kad neiskeptu, o tik apskruztu, po to sudėti į kepimo inda ir pabarstyti prieskoniais ar druskyte;
Ant virsaus deti paprieskoniuota ir pakepinta zuvies file (be jokiu miltu ar dziuvesiu)
Dar ant virsaus troskintu darzoviu (as dejau morku su svoguniukais, biski paprikos ir cesnako).
Galiausiai uzpilam grietine perpus sumaisyta su pomidorų sultimis ir pasaunam i ikaitinta orkaite
Kepam savo nuoziura, apie pusvalandi

Nu mano seimynai tai laaaabai patiko tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ajuss: 25 sausio 2006 - 10:53
Aš kepu taip:

paimu žuvies filė (kad būtų po lygiai puselių), pabarstau prieskoniais, ištepu majonezu ir padedu i šoną.
Keptuvėje pakepinu tarkuotas morkytes, svogūnus, pievagrybius, česnako skiltelę smulkintą, galima dar paprikos.
Tada šiek tiek tos masės dedu ant vienos filė pusės ( nestoru sluoksniu visą filė padengiu), tada kitą filė pusę uždedu ant viršaus. Ir taip visas filytes paruošiu. Tada apvolioju tokią žuvį atsargiai, kad neišsiardytų , kiaušinio plakinyje, miltuose, vėl plakinyje...Dedu į kepimo skardą ir pašaunu į orkaitę. Baigiant kepti galima užberti tarkuoto sūrio ir dar palaikyti orkaitėje, kol sūris išsileis. O galima ir be sūrio. Galima kepti ir keptuvėje. smile.gif
Man skanu. smile.gif

Arba kitas dar:
pripjaustau bulvių žalių, pabarstau jas prieskoniais, dedu į keptuvo dugną (aliejaus įpilti reikia), ant viršaus dedu sluoksnį pjaustytos žuvies filė su prieskoniais įtrintos, tada pakeptintų svogūniukų (žiedais pjaustytų) ant viršaus. Galiausiai pomidoro padažo užtepu ant viršaus ir tarkuoto sūrio daug. Ir į orkaitę. smile.gif


Atsakyti
smile.gif Visos žuvytę marinuojat majoneze, bet paskui voliojat miltuose.O aš darau taip:Žuvis, daug prieskonių, česnakų,druskytės labai nedaug ir majonezo.Viską sumaišyti..(Kol marinuojas galima išgerti kavos) thumbup.gif Tada atskiram inde išplaku kiaušinį , jį pilu ant žuvies gabaliukų ir tada dedu krakmolo, kad gautūsi žuvies gabaliukai apkibę tešla.Tada į įkaitintą aliejų ir kol iškepa.O jau padažiuką kada kokį sugalvoju.Skanaus. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Sola @ 2006 01 23, 11:51)
O as i atsiboduse tesla itarkuoju olandisko surio,tesla turi but tirsta.Tada zuvyte apkepa skaniai.

o teshla kaip daryt? det kiaushini ar ne, nebepamenu g.gif senkai su teshla kepiau doh.gif
Atsakyti