Įkraunama...
Įkraunama...

Automobiliai su dujine įranga

QUOTE(lotute @ 2006 02 18, 20:43)
ir oras kuriuo kvepuojame ne visai i sveikata biggrin.gif  liezuvis.gif  liezuvis.gif

Nu bet manau saugaisi nors taip kaip gali ar ne??? Tai ir mašiniuką pasaugok, nes sustosi kada kur pakely biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai tik už dujas mirksiukas.gif
Kiek važinėju, tai tik su dujomis smile.gif Kadangi aš kas dieną pravažiuoju kaip minimum po 100 km., tai man labai susitaupo degalai ax.gif

Labai paprasta, mano mašiniukas "valgo" apie 8 litrus benzino 100 km. arba 10 litrų dujų. Benzo kaina pvz. 3Lt. už 1 l., o dujų 1,68 lt., tai gaunas, kad važiuojant ant benzo, man degalai kainuotų 120 Lt., o važiuojant dujomis 84 Lt. per savaite (5 darbo dienas), tai per savaitę aš sutaupau 36 litus, o per mėnesį 144 Lt. Per metus sutaupau 1728Lt. Tai dujų įranga argi neatsiperka g.gif

Sverbiausia, jei gera įranga ir tvarkinga mašina, gali važinėt sau išsišiepęs ir "papigiai" thumbup.gif

Pas mani vinoj mašinoj įranga automatinė, na užsiveda automatiškai ant benzo, o pagazavus persijungia ant dujų, o kitoj mašinoj reikia pačiai perjungt mygtuką, bet man ir tas nepatogumų nesudaro.

O kas dėl smarvės, tai dujų kvapo visiškai nesijaučia, bet kai važiuoji paskui dyzelį (nieko neturiu, prieš dyzelius), bet smarvė tai jomajo kaip jaučias salone doh.gif
Atsakyti
Aš už dujas labai labai. Kažkada tuėjau opelį su gamylkine dujų įranga ir dabar jau dairomes mašiniuko su dujomis...Gal kas turit, parduodamą?
Atsakyti
Nepritariu. Duju iranga reikalauja dideles nuolatines prieziuros. Vyro senajame automobilyje buvo dujos - tai ziema vis gesdavo doh.gif
Reikia su dyzeliuku vazinet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bitė_MAJA @ 2006 02 21, 12:30)
Nepritariu. Duju iranga reikalauja dideles nuolatines prieziuros. Vyro senajame automobilyje buvo dujos - tai ziema vis gesdavo doh.gif
Reikia su dyzeliuku vazinet biggrin.gif

Negaliu- esu alergiška dyzelio kvapui... O dujų kvapo salone jokio nebūdavo. Gesdavo toj mašinoj viskas, išskyrus dujinę įrangą lotuliukas.gif ....Noriu tik su dujom... Patikdavo, kai išvažiavus kus į tyrus gamtoje nebijai, kad baigsis degalai- baisis dujos, tai dar bendzino bake bus... Pildavau porą kartų per mėnesį dujų po pilną balioną ir jokio galvos skausmo... Plius patikdavo, kad nereik pačiai su degalais terliotis- juk dujų degalinėj operatorius aptarnauja...O benziną pildavaus tik porą kartų metuose, užvedimui...
Atsakyti
QUOTE(bitė_MAJA @ 2006 02 21, 11:30)
Nepritariu. Duju iranga reikalauja dideles nuolatines prieziuros. Vyro senajame automobilyje buvo dujos - tai ziema vis gesdavo doh.gif
Reikia su dyzeliuku vazinet biggrin.gif



nieks nekaltas jei lieva masina tongue.gif as su dujomis prie -27C vazinejau sia ziema ir jokiu problemu, nei gesimu nebuvo tongue.gif isideti reikia EKO sistema duju normalioje firmoje ir prieziuros labai minimaliai bus - pvz. man kas 10000km reikia nuvaziuoti pas juos pasitikrinti ar viskas tvarkoje ir toliau laimingai vazineti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bitė_MAJA @ 2006 02 21, 11:30)
Nepritariu. Duju iranga reikalauja dideles nuolatines prieziuros. Vyro senajame automobilyje buvo dujos - tai ziema vis gesdavo doh.gif
Reikia su dyzeliuku vazinet biggrin.gif



Nesąmonė, kad riekalinga didesnė nuolatinė priežiūra, jei įranga sena ir įdėta garažinių meistrelių tai ir pati pastoviai garaže sėdėsi. Pats važinėju su dujomis 8 metai ir jokios nuolatinės priežiūros nereikia. Bet vat įdomumas būtų jei tavo dyzeliukas sugestų, tai kaip manai kieno remontas daugiau kainuotų benzininio ar dyzelinio? biggrin.gif
Atsakyti
Paskaitau kai kurias nuomones tai juokas ima. Nelabai turiu kada rašinėti. Bet verta užsukti čia http://www.autodujos.lt/forumas/. Čia kalba vien ti apie dujines įrangas. Aš pats, prieš perkant IV kartos dujų įrangą į savąjį Voyager, šiame saite skaitinėjau, klausinėjau ir gaudavau atsakymus. Ten Adminas tikrai padės. Manau gerb. Moderatorė nepalaikys tai reklama ir neištrins šios nuorodos. nono.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrytuke @ 2006 02 23, 10:40)
nieks nekaltas jei lieva masina  tongue.gif  as su dujomis prie -27C vazinejau sia ziema ir jokiu problemu, nei gesimu nebuvo  tongue.gif  isideti reikia EKO sistema duju normalioje firmoje ir prieziuros labai minimaliai bus  - pvz. man kas 10000km reikia nuvaziuoti pas juos pasitikrinti ar viskas tvarkoje ir toliau laimingai vazineti  thumbup.gif

drinks_cheers.gif visi aplink su benzais šią žiemą nusodino akumus ar dėl kitų priežasčių neužsivedė, o mes su dujom net praktiškai naktim, kai šaltis iš viso buvo nerealus visur važinėjom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 02 24, 10:13)
drinks_cheers.gif visi aplink su benzais šią žiemą nusodino akumus ar dėl kitų priežasčių neužsivedė, o mes su dujom net praktiškai naktim, kai šaltis iš viso buvo nerealus visur važinėjom thumbup.gif

Tai tie visi gal nepriziuri savo auto g.gif Mano masiniukas su benzinu ir gerai kuresi per salcius. Savaitgaly per salcius nejudintas buvo pirmadieni be problemu uzsikure mirksiukas.gif Masina masinai nelygu! O, kai buvo salciai tai daugiau akumu kalte buvo-o ne duju ar benzino, kas su dyzeliais, ziurint koki isipyle ar kokio ipyle mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 02 24, 14:13)
drinks_cheers.gif visi aplink su benzais šią žiemą nusodino akumus ar dėl kitų priežasčių neužsivedė, o mes su dujom net praktiškai naktim, kai šaltis iš viso buvo nerealus visur važinėjom thumbup.gif


Na tu čia kažką ne taip parašei, gal dyzeliukų niekas neužsivedė. O jei čia viską geria surašei, tai įdomu ką jūs užvedinėjate motorą iškarto dujomis? lotuliukas.gif
doh.gif Geriau baik tokius metodus.
Atsakyti
Aš turėjau golfuką su gamykline dujine įranga. Negedo, nesmirdėjo. Vienintelis nepatogumas - perjunginėjimas iš dujų į benziną ir atvirkščiai. Bet per ilgą laiką tai tampa įpročiu, kai jau žinai, kad išvažiavęs iš kiemo prie to kiosko perjungsi į dujas, o grįždamas atgal prie kito kiosko perjungsi į benziną biggrin.gif
Atsakyti