Įkraunama...
Įkraunama...

zhu zhu pets

QUOTE(perla69 @ 2010 12 06, 02:48)
Užsakiau Zhu Zhu du peliukus iš JAV. Buvo akcija dviems peliukams  smile.gif
Sakau vieną paliksiu savo dukrytei 3 metukų, kitą padovanosiu krikštasūniui 5 metų.
Bet dabar mastau ar tam penkiamečiui bus įdomu?  g.gif
Ką išvis tie žiurkėniukai daro, tik važinėja ir cypsi, "kalba" savo kalba ir viskas?  g.gif



Na mums jie labai tiko ir PATIKO 4u.gif As neislaikiau ir is anksto padovanojau, 4u.gif tai neissiskiria su savo peliuku. Jis labai mielas, kalba, murkia, vazineja. Maniskei 3 metukai, ji labai labai zaidzia, galvoju dar viena nupirkti. As pirkau su tokiu vazinejanciu ratu, tai su juo nezaidzia. Zaidzia tik su ziurkenu, nesioja, supa, vezioja vezimeli lotuliukas.gif
Labai juokingai atrodo. Kiek pirkom visokiausiu zaislu, nei vienas taip neitiko. Gal cia nuo pacio vaiko priklauso? Bet musiskei siuo kartu pataikem thumbup.gif
Manau Jusu dovana tikrai patiks vaikuciams!!!
Atsakyti
QUOTE(perla69 @ 2010 12 06, 01:48)
Užsakiau Zhu Zhu du peliukus iš JAV. Buvo akcija dviems peliukams  smile.gif
Sakau vieną paliksiu savo dukrytei 3 metukų, kitą padovanosiu krikštasūniui 5 metų.
Bet dabar mastau ar tam penkiamečiui bus įdomu?  g.gif
Ką išvis tie žiurkėniukai daro, tik važinėja ir cypsi, "kalba" savo kalba ir viskas?  g.gif


Jei ne paslaptis kur pirkote ax.gif
Atsakyti
QUOTE(perla69 @ 2010 12 06, 01:48)
Užsakiau Zhu Zhu du peliukus iš JAV. Buvo akcija dviems peliukams  smile.gif
Sakau vieną paliksiu savo dukrytei 3 metukų, kitą padovanosiu krikštasūniui 5 metų.
Bet dabar mastau ar tam penkiamečiui bus įdomu?  g.gif
Ką išvis tie žiurkėniukai daro, tik važinėja ir cypsi, "kalba" savo kalba ir viskas?  g.gif

Mano vaikinukas beveik 4 metuku, tai ne tik i darzeli tamposi bet dar ir miega su tuo ziurkenu smile.gif Jau buvo uzsimines kad gyvo tokio noretu, bet sitas kalbas kreipiame kuo toliau doh.gif
Hmm kazin kiek is JAV kainuoja parsisiusti sius ziurkenus, nes lietuvos zaislu parduotuvese jiems taikomos nuolaidos. Ir ne tik zaislu planetoje, bet savaitgali maciau ir vaiku mieste ir baby city parduotuves ju pilnos su nuolaidomis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rusneliukas @ 2010 12 06, 20:26)
Jei ne paslaptis kur pirkote  ax.gif

www.toysrus.com
Atsakyti
QUOTE(giedruteliux @ 2010 12 06, 23:01)
Mano vaikinukas beveik 4 metuku, tai ne tik i darzeli tamposi bet dar ir miega su tuo ziurkenu smile.gif Jau buvo uzsimines kad gyvo tokio noretu, bet sitas kalbas kreipiame kuo toliau  doh.gif
Hmm kazin kiek is JAV kainuoja parsisiusti sius ziurkenus, nes lietuvos zaislu parduotuvese jiems taikomos nuolaidos. Ir ne tik zaislu planetoje, bet savaitgali maciau ir vaiku mieste ir baby city parduotuves ju pilnos su nuolaidomis smile.gif

Man du peliukai kainavo viso 57 lt.
Ten buvo parodyta keturi skirtingi peliukai, tai toysrus turbūt savo nuožiūra du kažkuriuos įdeda. Va kaip tik šiandiena gavome, tai buvo vienoje dėžutėje supakuoti pirmasis ir trečiasis:
user posted image

Bet dabar žiūriu tokių nėra, likę kur po keturis tik tokie: http://www.toysrus.c...oductId=3964630 , bet irgi labai mieli.

Mano mažoji Kalėdoms gaus kitokių dovanų, tai šį peliuką padaviau dabar ir ką jūs manot, jau visas pusdienis kai nepaleidžia iš rankų smile.gif thumbup.gif
O kaip sureaguos penkemetis - matysim per Kalėdas smile.gif
Atsakyti
Bet jie i lietuva nesiuncia g.gif
Atsakyti
QUOTE(rusneliukas @ 2010 12 07, 08:52)
Bet jie i lietuva nesiuncia  g.gif


Situo klausimu tarpininkes labai greit padeda biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2010 12 07, 10:05)
Situo klausimu tarpininkes labai greit padeda  biggrin.gif  4u.gif

Hmm bet tie tarpininkai uzsideda... Hmm turbut gaunasi siek tiek pigiau nei parduotuveje pirkti, bet dar kiek laukti reikia? Na mes pakolkas pirksim viena ziurkena, tik gaila nespejau nuvaziuoti i zaislu planeta tai reikes vaiku mieste nupirkti koki grazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rusneliukas @ 2010 12 07, 08:52)
Bet jie i lietuva nesiuncia  g.gif


O pažiūrėkite ar ebay nėra? Kiek žiūrėjau ebay jų pilna ir į LT siunčia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zalainga @ 2010 12 07, 18:27)
Hmm bet tie tarpininkai uzsideda... Hmm turbut gaunasi siek tiek pigiau nei parduotuveje pirkti, bet dar kiek laukti reikia? Na mes pakolkas pirksim viena ziurkena, tik gaila nespejau nuvaziuoti i zaislu planeta tai reikes vaiku mieste nupirkti koki grazu smile.gif

Ne nu žinoma, dabar Kalėdoms jau kažin ar gautumėt.
Aš nuo užsakymo dienos gavau per ne pilnai tris savaites. Ir su visais atsisiuntimais ir tarpininkių procentais du peliukai man kainavo 57 lt. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(rusneliukas @ 2010 12 07, 09:52)
Bet jie i lietuva nesiuncia  g.gif

Taip jie siuncia i JAV, o iš ten mano tarpininkė į LT. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(perla69 @ 2010 12 06, 00:48)
Užsakiau Zhu Zhu du peliukus iš JAV. Buvo akcija dviems peliukams  smile.gif
Sakau vieną paliksiu savo dukrytei 3 metukų, kitą padovanosiu krikštasūniui 5 metų.
Bet dabar mastau ar tam penkiamečiui bus įdomu?  g.gif
Ką išvis tie žiurkėniukai daro, tik važinėja ir cypsi, "kalba" savo kalba ir viskas?  g.gif

As irgi dvieju peliuku pakuote isigijau, o dabar galvoju ar dovanot penkiameciui krikstasuniui, ar galvot kam juos parduot doh.gif Padovanosiu peles, tai gausiu ir trasom paskui rupintis, nes tevai tai nepirks. Bus man per brangu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2010 12 08, 01:12)
As irgi dvieju peliuku pakuote isigijau, o dabar galvoju ar dovanot penkiameciui krikstasuniui, ar galvot kam juos parduot  doh.gif  Padovanosiu peles, tai gausiu ir trasom paskui rupintis, nes tevai tai nepirks. Bus man per brangu  doh.gif


taip mastant nei leliu, nei masinu pirkt neverta. Nes po to reiks ir garazo ir leliu vezimelio doh.gif
O as siandien maximoj su 40 % nuolaida nusipirkau ruda peliuka
user posted image
thumbup.gif thumbup.gif Net nesitikejau, kad ju buna maximose. Kainvo 75 lt, mojau 48 lt thumbup.gif
Atsakyti