Įkraunama...
Įkraunama...

Už ką turi mokėti pamergės?

Sveikos gražuolės,man reikalinga Jūsų pagalba sprendžiant šį klaisimą smile.gif
Kaip manot ar tai yra normalu , kad pamergės turi sumokėti už puokstes,rūbus,tortus,mašinas,saldainius ir alkoholį? biggrin.gif
Klausiu nes labai idomu sužinoti nuomones smile.gif
P>S nesupykit,kad atidariau sia temą,tiesiog jos neradau forume 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazeniukas @ 2010 10 26, 19:33)
Sveikos gražuolės,man reikalinga Jūsų pagalba sprendžiant šį klaisimą smile.gif
Kaip manot ar tai yra normalu , kad pamergės turi sumokėti už puokstes,rūbus,tortus,mašinas,saldainius ir alkoholį? biggrin.gif
Klausiu nes labai idomu sužinoti nuomones  smile.gif
P>S nesupykit,kad atidariau sia temą,tiesiog jos neradau forume 4u.gif




Pamergės pirko tik saldainius (tik tuos, kuriais vaišinome svečius, kurie buvo atėję pasveikinti prie bažnčios). Kelis alkoholio butelius nupirko pabroliai, už visą kitą mokėjome mes. Na ir sukneles sau pačios pirko, jos nebuvo vienodos pas mus.
Atsakyti
cia ir yra sauniausia kai nereikia moketi uz svetimas vestuves,o reikia tik LINKSMINTISąmes tai viska pirksim patys isskyrus rubus :)manau kad vestuves privalai daryti tu sau o ne taip kad tau padarytu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
na,pas mus siaip ir pamerges tik uz savo suknes mokesis jei pirks ar nuomosis,o jokiu tortu ar masinu nieks mereikalaus,na,nebent savo noru pasisiulytu ar sugalvotu koky torciuka atsinest biggrin.gif bet siaip,kaip sakau-mano vestuves,tai as ir mokuosi smile.gif
Atsakyti
bet kiek esu skaiciusi tai dauguma nuotaku taip ir daro,kad pamerges moka uz viska beweik g.gif aisku gal tai taupumo sumetimais,bet tada iskyla klausimas kam daryt vestuves jei nera tam pinigu? doh.gif mes dar net neapsisprendem net ar pamerges mokes visa suma uz suknytes ar tik puse,nes sukneles sius pagal uzsakyma unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazeniukas @ 2010 10 26, 17:33)
Sveikos gražuolės,man reikalinga Jūsų pagalba sprendžiant šį klaisimą smile.gif
Kaip manot ar tai yra normalu , kad pamergės turi sumokėti už puokstes,rūbus,tortus,mašinas,saldainius ir alkoholį? biggrin.gif
Klausiu nes labai idomu sužinoti nuomones  smile.gif
P>S nesupykit,kad atidariau sia temą,tiesiog jos neradau forume 4u.gif

jos nieko neturi ir nieko neprivalo 4u.gif

bent jau as uz puokstes pinigeliu neprasiau, nei is pamergiu, nei is pirslienes smile.gif
juk visa tai del musu paciu nuotaku, manau jei buciau sakius jog reiks susimoket jos pilna teise turetu isvis atsisakyt tu geliu hihihi.gif
saldainiu pas mus pacios pamerges atsiveze, o pabroliai po buteli ax.gif
sekneles norejau vienodas, jos visos jomis buvo labai patenkintos, bet neprisidejo ne cento blush2.gif del sukneliu as ir nieko neprasiau, nes cia mano buvo "uzgaida", bet jeigu jos butu paklaususios del prisidejimo, tai buciau paemus puses jos kainos maximum ax.gif
Atsakyti
O buvo taip - dar pries savo vestuves einant i poras mums buvo pasakyta turekit savo saldainiu ir alkoholio, nes reikes pavaisint svecius prie rotuses doh.gif susimokejom uz geles, sukneles, uz transporta moketi nereikejo, bet buvo paprasyta palikti vairuotojui po buteli sampano ir stipresnio gerimo, bei saldainiu lotuliukas.gif buvom nelabai maloniai nustebinti, todel per savo vestuves is pamergiu paprasem tik to, kad jos butu su suknelem kokiu as noriu, nei viena nepriestaravo, jei butu papriestaravusios tai butume sutike kazkokia dali uz sukneles apmoket, tortu pasakiau, kad nereikia, nes pati uzsakiau toki, kad uzteko visiems pavalgyt ir dar i namus isidet, transporta apsimokejom patys, o saldainiu ir alkoholio netgi nesakem turet, bet turejo jaunimas stalo issipirkimui ir gamtoj maciau, kad berniukai savo sampano saude... Kaip kazkas sake, jei daraisi vestuves, tai uz jas pats ir apsimokek hihihi.gif
Atsakyti
tenka kartais girdėt, kad pamergės ir pabroliai vos nė pusę vestuvių turi apmokėti g.gif Man kažkokia nesamonė, juk ne jų vestuvės smile.gif Kaip minėjau, pas mus ką palyda atnešė, tą atnešė. Nieko neprašemė nieko pirkt. Nors pažstami, pvz, privertė susimokėti poras už automobilių nuomą. Visko pasitaiko šiam gyvenime.
Atsakyti
Mano vestuvese pamerges pacios mokejo uz savo drabuzius, avalyne, sukuosenas, makiaza ir saldainius ar torta stalo ispirkimui smile.gif bet visi sie dalykai nebuvo privalomi smile.gif
Del transporto idomiai, jei uzsakomas kazkoks specialus, tai manau jaunuju reikalas apmoketi, bet jei savo transportu, nemanau kad jaunieji turi ji apmoketi 4u.gif Turbut priklauso nuo zmoniu ir visaip buna, bet man dar neteko girdeti, kad pamerges apmoketu puse vestuviu ax.gif net nerealu... o kita vertus pamerge buti irgi neprivaloma 4u.gif
Atsakyti
Jeigu jaunieji nori pulko pamergiu ir pabroliu... tai manau patys uz viska turi ir moketi. Keliose vestuvese dalyvavome porose ir uz nieka, net sukneles siutas nemokejome, o vienose mokejau uz nuoma sukneles ir pirslio ispirkimui reikejo kelis buteliukus nupirkti. Bet daugiau jeigu reiketu uz ka moketi.. doh.gif
Tai jeigu galimybes neleidzia... tai nereikia tiek poru smile.gif negalima apkrauti zmoniu savo problemomis
Atsakyti
sutinku su jumis thumbup.gif kai mums atnese geriausi draugai pakvietima i ju vestuves taip apsidziaugem kad busim pirma pora lotuliukas.gif taciau kai pradejo sakyt uz ka reikes susimoket tai ir nemalonu pasidare nes suma sieke 1.5 tukstancio(cia su rubais) tai teko ir atsisakyt g.gif bet matyt dabar ziauriai supyko nes net nebendrauja su mumis lotuliukas.gif liudna bet tokia realybe,neturi lesu neverta daryt vestuviu doh.gif
Atsakyti
na, tokio kategoriškumo gal nereikia - galima pasidaryti pigiai kuklias vestuves wink.gif bet kad verčia tokias sumas sumokėti svečius, man nesuvokiama - juk tai paprasčiausiai nemandagu...
Atsakyti