Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu maitinti vaikuti savo pienu, bet ne krūtimi

QUOTE(Košė-Malošė @ 2011 01 19, 09:53)

Nusitraukinėti reikia max. kas 3-4val. po bent 15-20min., naktį- būtinail, taip užtikrinsi pienuko gamybą.



taip, nusitraukineti reiketu tikrai kas 3-4 valanas ir tik po 15-20 min, juk nuo valandos tasymo kruties, pieno nepadaugeja, tik krutine skauda. o nakty BUTINAI ilsetis, nes pienas gaminasi nakty brangiosios 4u.gif man sias pamokas dave viena sesele, kuriai dekinga liksiu visa gyvenima 4u.gif as pvz nusitraukineju taip: 9 ryto, 12, 3, 6 ir 9 vakaro. nakty issimiegu, aisku kiek mazyle leidzia, o ryta vel traukiuosi. pieno daugiau nei reikia, patikekit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laimita @ 2011 02 05, 22:42)
taip, nusitraukineti reiketu tikrai kas 3-4 valanas ir tik po 15-20 min, juk nuo valandos tasymo kruties, pieno nepadaugeja, tik krutine skauda. o nakty BUTINAI ilsetis, nes pienas gaminasi nakty brangiosios 4u.gif  man sias pamokas dave viena sesele, kuriai dekinga liksiu visa gyvenima  4u.gif as pvz nusitraukineju taip: 9 ryto, 12, 3, 6 ir 9 vakaro. nakty issimiegu, aisku kiek mazyle leidzia, o ryta vel traukiuosi. pieno daugiau nei reikia, patikekit  mirksiukas.gif


Turiu Jums klausima. Kuo arčiau susitikimas su vaikeliu, tuo man viskas sudėtingiau atrodo biggrin.gif Rašot, kad nusitraukinėti reikia 15-20 min. O jeigu per tą laiką ne visas pienas išbėga?Ne,kažkaip neaiškiai klausiu. g.gif Žodžiu, ar per kiekviena nusitraukimą reikia visiškai ištuštinti abi krūtis? Dėkui.
Atsakyti
QUOTE(daukantiene123 @ 2011 02 06, 17:44)
Turiu Jums klausima. Kuo arčiau susitikimas su vaikeliu, tuo man viskas sudėtingiau atrodo  biggrin.gif  Rašot, kad nusitraukinėti reikia 15-20 min. O jeigu per tą laiką ne visas pienas išbėga?Ne,kažkaip neaiškiai klausiu.  g.gif Žodžiu, ar per kiekviena nusitraukimą reikia visiškai ištuštinti abi krūtis? Dėkui.

Nors klausimas ne man, bet pabandysiu atsakysiu. Neistustinkite krutu, nes tuomet visada gaminsis tiek daug pienelio. Nes kai gaminasi per daug pienelio yra nemalonu, buna kad pats bega, kruti pradeda tempti, skaudeti. O jei negalesite kada nusitraukti, tai ir mastita galit prisisaukti. Geriausia yra nusitraukti tiek, kiek suvalgo vaikutis ar siek tiek daugiau.

Ar vis dar galvoji maitinti nutrauktu MP? Nepersigalvojai?
Mano maze po gimimo neeme kruties, stume su liezuviu ir viskas. Tai teko nusitraukineti. Priespienis gana tirstas, sunkiai nutraukiamas. Man nutraukinedavo sesutes, nes pati vos 15 ml per abi krutis nutraukdavau. Kai pradejo gamintis pienukas nebuvo geriau, nemokejau nusitraukti, o mazoji neeme papuko ir viskas. O dar vienas spenelis buvo didesnis, tai ji labai greitai traumavo. Bet nusitraukineti buvo baisiai nemalonu. Jauciausi kaip melziama karve doh.gif Sunkiausia buvo nakti. Dabar viskas gerai, valgo puikiai ir tuo dziaugiuosi. Tai vat tokia mano patirtis siuo klausimu.
O mano anyta abu vaikus ismaitino nutraukinedama MP, nes abu buvo tinginukai ir tingejo traukti. Viena vaika ismaitino iki 8 men, kita iki 6 men. Tad viskas yra imanoma. Svarbu noras 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 06 vasario 2011 - 19:33
QUOTE(pikkolo @ 2011 02 06, 20:22)
Nors klausimas ne man, bet pabandysiu atsakysiu. Neistustinkite krutu, nes tuomet visada gaminsis tiek daug pienelio. Nes kai gaminasi per daug pienelio yra nemalonu, buna kad pats bega, kruti pradeda tempti, skaudeti. O jei negalesite kada nusitraukti, tai ir mastita galit prisisaukti. Geriausia yra nusitraukti tiek, kiek suvalgo vaikutis ar siek tiek daugiau.

Ar vis dar galvoji maitinti nutrauktu MP? Nepersigalvojai?
Mano maze po gimimo neeme kruties, stume su liezuviu ir viskas. Tai teko nusitraukineti. Priespienis gana tirstas, sunkiai nutraukiamas. Man nutraukinedavo sesutes, nes pati vos 15 ml per abi krutis nutraukdavau. Kai pradejo gamintis pienukas nebuvo geriau, nemokejau nusitraukti, o mazoji neeme papuko ir viskas. O dar vienas spenelis buvo didesnis, tai ji labai greitai traumavo. Bet nusitraukineti buvo baisiai nemalonu. Jauciausi kaip melziama karve doh.gif Sunkiausia buvo nakti. Dabar viskas gerai, valgo puikiai ir tuo dziaugiuosi. Tai vat tokia mano patirtis siuo klausimu.
O mano anyta abu vaikus ismaitino nutraukinedama MP, nes abu buvo tinginukai ir tingejo traukti. Viena vaika ismaitino iki 8 men, kita iki 6 men. Tad viskas yra imanoma. Svarbu noras 4u.gif


Ačiū už atsakymą. Tai reiškia, kad nusitraukti reikia tik tiek, kiek vaikelis suvalgo per maitinimą, taip? O aš galvojau, kad nusitraukinėsiu viską ir laikysiu rezervą šaldytuve, kad atėjus maitinimo laikui tektų tik pašildyti. lotuliukas.gif O ar pieno nesumažės, jei krūtų neištuštinsiu? Aš jaučiu, kad kuo mažiau laiko lieka, tuo labiau pradedu panikuoti, nebeatsimenu, ką perskaičiau ir iš vis toks jausmas, kad nesugebėsiu savo vaiko prižiūrėti.
Atsakyti
QUOTE(daukantiene123 @ 2011 02 06, 16:44)
Turiu Jums klausima. Kuo arčiau susitikimas su vaikeliu, tuo man viskas sudėtingiau atrodo  biggrin.gif  Rašot, kad nusitraukinėti reikia 15-20 min. O jeigu per tą laiką ne visas pienas išbėga?Ne,kažkaip neaiškiai klausiu.  g.gif Žodžiu, ar per kiekviena nusitraukimą reikia visiškai ištuštinti abi krūtis? Dėkui.


supratau klausima smile.gif niekada visas pienas neisbegs, juk cia ne pieno butelis biggrin.gif pienasi gaminasi pastoviai, tiesiog per ta laika isbega dauguma pieno, (.)(.) pasidaro minksta, jos nebetempia. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daukantiene123 @ 2011 02 07, 12:12)
Ačiū už atsakymą. Tai reiškia, kad nusitraukti reikia tik tiek, kiek vaikelis suvalgo per maitinimą, taip? O aš galvojau, kad nusitraukinėsiu viską ir laikysiu rezervą šaldytuve, kad atėjus maitinimo laikui tektų tik pašildyti.  lotuliukas.gif  O ar pieno nesumažės, jei krūtų neištuštinsiu? Aš jaučiu, kad kuo mažiau laiko lieka, tuo labiau pradedu panikuoti, nebeatsimenu, ką perskaičiau ir iš vis toks jausmas, kad nesugebėsiu savo vaiko prižiūrėti.

Gali ir taip daryti: nusitraukti daugiau ir laikyti saldytuve, kad nereiktu pulti nusitraukineti, o vaikiukas verktu tuo metu. Tai ypac patogu nakti. Matysi kiek pas tave bus pieno. Pas mane tai visada per daug doh.gif Kai prades gamintis pienukas, gali pirmus kartus nusitraukti daugiau, pasilikti rezerva saldytuve, o kai turesi uztektinai rezervo (galima ir saldyti), vel po maziau nusitraukti ir gamyba vel sumazes.
Jei neistustinsi, tai gaminsis tiek, kiek nutrauksi. Kuo daugiau nutrauksi, tuo daugiau gaminsis.
Manau, kad kiekvienai mamai toks klausimas kyla. Bet patikek, sugebesi 4u.gif O jei reiks pagalbos, SM visada kas nors pades 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daukantiene123 @ 2011 02 07, 13:12)
Aš jaučiu, kad kuo mažiau laiko lieka, tuo labiau pradedu panikuoti, nebeatsimenu, ką perskaičiau ir iš vis toks jausmas, kad nesugebėsiu savo vaiko prižiūrėti.

Tas "nesugebesiu"- tera tavo baimiu ir kompleksu misinys. Kai ateis laikas susitikti su vaikeliu, patariu paleisti viska ka perskaitei ir pradeti pasitiketi savimi, savo jausmais ir nuojautomis. Nes vaikas tik tavo, tokio kito nebuvo, nera ir nebus. Judu kartu pradesite pildyti jo naujo gyvenimo balta lapa...jau pradejot smile.gif ir vaiko tevelis jums pades. Zinojimas kaip reikia ir ko reikia tavo vaikui atsiranda ir su laiku auga, jei leisi jam augti. Ji turi kiekviena moteris... tik ne visos savo motinystes jausma puoseleja savyje ir leidzia jam pasireiksti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2011 02 08, 22:55)
Tas "nesugebesiu"- tera tavo baimiu ir kompleksu misinys. Kai ateis laikas susitikti su vaikeliu, patariu paleisti viska ka perskaitei ir pradeti pasitiketi savimi, savo jausmais ir nuojautomis. Nes vaikas tik tavo, tokio kito nebuvo, nera ir nebus. Judu kartu pradesite pildyti jo naujo gyvenimo balta lapa...jau pradejot  smile.gif  ir vaiko tevelis jums pades.  Zinojimas kaip reikia ir ko reikia tavo vaikui atsiranda ir su laiku auga, jei leisi jam augti. Ji turi kiekviena moteris... tik ne visos savo motinystes jausma puoseleja savyje ir leidzia jam pasireiksti  smile.gif

Dėkui, gražiai pasakyta. Ypač kur sakot, kad svarbiausia pasitikėti savimi, savo nuojautomis. Jūsų posto dėka supratau, kad tos mano baimės kyla iš per daug perskaitytos informacijos. Vienur teigiama, kad vaikelį reikia maitinti tada, kada jis nori, kiti sako, kad reikia nuo pat gimimo padaryti maitinimo grafiką. Vienur-kad mažyli maudyti reikia kiekvieną vakarą, kitur-kad 2-3 kartus per savaitę.Nepagrįsta ta mano panika,juk ir vyras, ir mama padės, tiesiog pirmą kartelį tampant mama viskas nauja, o tai turbūt ir baugina.
Atsakyti
QUOTE(daukantiene123 @ 2011 02 09, 11:34)
Dėkui, gražiai pasakyta. Ypač kur sakot, kad svarbiausia pasitikėti savimi, savo nuojautomis. Jūsų posto dėka supratau, kad tos mano baimės kyla iš per daug perskaitytos informacijos. Vienur teigiama, kad vaikelį reikia maitinti tada, kada jis nori, kiti sako, kad reikia nuo pat gimimo padaryti maitinimo grafiką. Vienur-kad mažyli maudyti reikia kiekvieną vakarą, kitur-kad 2-3 kartus per savaitę.Nepagrįsta ta mano panika,juk ir vyras, ir mama padės, tiesiog pirmą kartelį tampant mama viskas nauja, o tai turbūt ir baugina.


Tikrai nesijaudink. Kai paimsi i rankas savo angeleli visos baimes isgaruos. Nereikia pergyventi, kad kazko nemokesi. Vaikelis nezino kaip teisingai kazka daryti. Jam svarbiausia tavo siluma ir meile. Aisku yra bendros taisykles kaip ir kada maitinti, migdyti, maudyti...bet kiekvienas vaikas individualus. Vienam patinka maudytis kiekviena diena, kitam ne. Tas pats ir su valgymu. Vienam reikia kas dvi valandas valgyti, o kitas ir po 4 val. ne visada alkanas. Linkiu greito ir lengvo gimdymo. Pasidziaug paskutinemis ramybes akimirkomis, atsipalaiduok, pailsek ir issimiegok smile.gif
Atsakyti

Sveiki, nežinau ar šitoje temoje reiketu klausti, tačiau niekur nerandu informacijos. Kūdikiui 6 savaites. Tenka grysti į darbą, kartui ar 2 į savaite, po kelias valandas. Maitinu pati, bet noriu palikti nutraukto pienuko namuose jeigu praalktu ar nespėčiau grysti laiku. Pabandžiau traukti pienuka pientraukiu  bet pirma karta ištraukiau 30 ml. Per para vos ne vos per kelis kartus ištraukiau 70 ml. Tad viena porcija kameroje jau turiu. Bet noriu sužinoti kaip derinti žindyma ir pieno nutraukimą kartu? Planuoju nusitraukt į pienuka prieš pat išeinant, bet jeigu vėl isbrauksiu kokiu 50 ml jų neužteks. 

Atsakyti
Misinuka duokit
Atsakyti