Įkraunama...
Įkraunama...

Prašau maldos...

Mamytės, šioje temukėje galit rašyti savo intenciją už kurią norite,kad pasimelstumėm.
Į maldą junkitės visi,kas tik galit!

Malda gydo.
Malda veikia.
Nebijokime prašyti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(CuteButPsycho @ 2011 01 04, 22:22)
Mamytės, šioje temukėje galit rašyti savo intenciją už kurią norite,kad pasimelstumėm.
Į maldą junkitės visi,kas tik galit!

Malda gydo.
Malda veikia.
Nebijokime prašyti. smile.gif

Gal ir nebloga mintis... Bet, kad šiame skyrelyje jau burtai ima viršų, ne tikėjimo dalykai. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Smėlinukė @ 2011 01 04, 21:40)
Gal ir nebloga mintis... Bet, kad šiame skyrelyje jau burtai ima viršų, ne tikėjimo dalykai. unsure.gif


Jeigu nepatingėsim,tai galim tą skirtumą ir išlygint. lotuliukas.gif
Atsakyti
Radau dėmesio vertą mintį "kai meldžiamės kalbamės su Dievu, kai medituojame Jis kalba su mumis". Maldai reikia min. žodžių ir max. šviesių jausmų - bendraukime širdimis.
Man labai patiko rolleyes.gif
P.S o būrėjos netgi labai tikinčios pasirodo, bent jau dauguma....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ajurweda: 05 sausio 2011 - 11:03
QUOTE(Smėlinukė @ 2011 01 04, 20:40)
Gal ir nebloga mintis... Bet, kad šiame skyrelyje jau burtai ima viršų, ne tikėjimo dalykai. unsure.gif


Malda yra ir religijoms, ir ezoterikai bendras dalykas.
Tai gal papasakosit, mergaitės, kaip meldžiatės? Nes kol nepapasakosit, argi galima jūsų prašyti. Kas ten žino, gal nemokat to daryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajurweda @ 2011 01 05, 11:00)
P.S o būrėjos netgi labai tikinčios pasirodo, bent jau dauguma....


Į ką tikinčios?
Pritariu tai kitoje temoje išsakytai nuomonei, jog religiją ir ezoteriką reiktų atskirti. Nes uždaviau klausimą ir jau įsivaizduoju atsakymus.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2011 01 05, 11:53)
Tai gal papasakosit, mergaitės, kaip meldžiatės? Nes kol nepapasakosit, argi galima jūsų prašyti. Kas ten žino, gal nemokat to daryti smile.gif


Nuoširdžiai, mieloji, meldžiamės nuoširdžiai.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 01 05, 12:53)
Malda yra ir religijoms, ir ezoterikai bendras dalykas.
Tai gal papasakosit, mergaitės, kaip meldžiatės? Nes kol nepapasakosit, argi galima jūsų prašyti. Kas ten žino, gal nemokat to daryti smile.gif


Keistas klausimas. Kaip galima melstis? Jei meldiesi,tai stipriai ir iš širdies. O sakykit,kaip galima nemokėti melstis? Visi moka,tiksliau tie kurie nori ir tiki!
Mes neburėjos,kad burtumėm ir melstumėm jum priešingai nei prašot. Nebijokit, neapkerėsim ir nenužiūrėsim, ne į tą skyriuką pataikėt. smile.gif
Atsakyti
man atrodo kad malda ir vizualizacija tai tas pats, galutinis tikslas tas pats. Prasyti tai ko norime ir stipriai tiketi. Visata, dievas, galingiausia jega = juk tai sinonimai, tik kai kurioms viena ar kita nera priimtina.
Atsakyti
QUOTE(CuteButPsycho @ 2011 01 05, 13:59)
Keistas klausimas. Kaip galima melstis? Jei meldiesi,tai stipriai ir iš širdies. O sakykit,kaip galima nemokėti melstis? Visi moka,tiksliau tie kurie nori ir tiki!
Mes neburėjos,kad burtumėm ir melstumėm jum priešingai nei prašot. Nebijokit, neapkerėsim ir nenužiūrėsim, ne į tą skyriuką pataikėt. smile.gif


Mano klausimas visai nekeistas. Malda yra tarsi raktas durims atrakinti. Reikėtų žinoti, kokias duris nori atrakinti ir kodėl. Raktų irgi visokių būna, reikia žinoti, kuris tinkamas.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 01 05, 14:14)
Mano klausimas visai nekeistas. Malda yra tarsi raktas durims atrakinti. Reikėtų žinoti, kokias duris nori atrakinti ir kodėl. Raktų irgi visokių būna, reikia žinoti, kuris tinkamas.


Va kaip įdomiai. O aš, matot, visada turiu tas pačias vienas duris ir tą patį vieną raktą. Tai kaip čia dabar? g.gif
Atsakyti
QUOTE(biziukas @ 2011 01 05, 14:24)
Va kaip įdomiai. O aš, matot, visada turiu tas pačias vienas duris ir tą patį vieną raktą. Tai kaip čia dabar?  g.gif


Jeigu tavo akys švyti, jei visa žydi, jei jautiesi visiškai laiminga, patenkinta savo gyvenimu, vadinasi, ir durys tinkamos, ir raktai geri smile.gif Va tada lieka laiko ir kitais pasirūpinti smile.gif
Atsakyti
Ar jūs meldžiatės su prašymais, ar.....?
Dauguma kreipiasi į dievą, kai jiems ko nors reikia, nesiseka ir pan., bet ne todėl, kad tiesiog nori "pabūti su Dievu".
Atsakyti