Įkraunama...
Įkraunama...

"Pasenęs", "atgyvenęs" vardas

QUOTE(tigriuke666 @ 2011 03 12, 20:34)
Bet va vaikelio Anupras tj tikrai nepavadinciau... Manau atgyvene yra tie vardai kurie dingsta visiem laikam.

Tai kad nedingęs tas Anupras... Greičiau vėl prisimenamas. Teko girdėti ir mokyklinių, ir darželinių berniukų tokiu vardu mirksiukas.gif
Atsakyti
Idomu, ar Anzelmas prisimenamas. Dar neteko girdeti, kad siais laikais taip sunu kas pavadintu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 03 12, 22:17)
Idomu, ar Anzelmas prisimenamas. Dar neteko girdeti, kad siais laikais taip sunu kas pavadintu g.gif


2001 metais buvo prisimintas smile.gif
Atsakyti
Prisiminiau dar kelis vardus, kurių pastaruoju metu vaikų tarpe negirdėti: Domicelė (trump. Domė, Damutė), Marcelė, Teofilija (Teofilė). Paskutinįjį vardą kraipo kaip išmano - Tafilė, Topilė, Tapilė.
Atsakyti
QUOTE(Alta @ 2011 03 13, 10:37)
Prisiminiau dar kelis vardus, kurių pastaruoju metu vaikų tarpe negirdėti: Domicelė (trump. Domė, Damutė), Marcelė, Teofilija (Teofilė). Paskutinįjį  vardą kraipo kaip išmano - Tafilė, Topilė, Tapilė.


yra ir visų šių vardų užregistruota mirksiukas.gif vienetai, bet yra. beje, Marcelė iš viso fantastiškas vardas wub.gif senobinis - senučiukę tetukę Marcelikę turėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2011 03 13, 11:59)
yra ir visų šių vardų užregistruota  mirksiukas.gif vienetai, bet yra. beje, Marcelė iš viso fantastiškas vardas  wub.gif senobinis - senučiukę tetukę Marcelikę turėjau smile.gif

drinks_cheers.gif Bet ir vyriškas gražus. Mano vaikystės laikų kaimynas buvo Marcelinas - labai gražus ir geras žmogus.
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2011 01 28, 00:46)
Skaitydama SM nuomones apie vardus, pirmą kartą pamačiau tokius apibūdinimus kaip "pasenęs", "atgyvenęs", "netinka vaikui", ir tokie apibūdinimai kartojasi ne vienoje temoje.

Įdomu, kuo vadovaujantis išsakoma tokia nuomonė? Gal dėl to, kad vardas asocijuojasi su pagyvenusiais žmonėmis?


Ačiū už atsakymus. SM, atrodo, taip vadinami vardai, kurie kelia asmenines asociacijas su senais ar vidutinio amžiaus žmonėmis (senelių ir tėvų kartos).

Aš pati taip pavadinčiau vardą, kuris vienu ar kitu metu buvo "ant bangos" dėl kokios nors keistos mados, pvz., Žydrūnas, Svajūnas (tikiu, kad tokiais taps Kajai/Majai) arba dėl tuo metu populiarios knygos ar filmo (Remigijus, Artūras)
Atsakyti
Mano tėvai mane pavadino tuo metu nemadingu vardu. Visos aplink buvo Rūtos, Lauros, Agnės, Kristinos, o aš viena tokia kieme, mokykloje ir t.t smile.gif Na šiaip nebuvo malonu, jau geriau būti tarp tų "nuvalkiotų" biggrin.gif Net ir dabar nustemba daugelis, kad va tokia jauna, o vardas koks iš "tetučių laikų" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kregždutė @ 2011 02 04, 14:14)
.
Tas pats ir su merginom - Irena, Daiva, Sigita, Jurga, Vaida, Dalia.
Gal vėl ateis mada? Ratas apsisuks  assa.gif

Aisku atsisuks wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo * Pati Ta*: 27 kovo 2011 - 21:17