Įkraunama...
Įkraunama...

Bare X Minerals

user posted image

bare X minerals – tai mineralinė kosmetika, kuri idealiai maskuoja bei tausoja odą. Jos sudėtyje nėra jokių sintetinių priedų, todėl ji lengvai padengia odą bei sukuria idealų makiažą.
bare X minerals nepalieka kaukės efekto kaip dauguma skystų makiažo pagrindų. Originali formulė leidžia puikiai užmaskuoti trūkumus, bei leidžia odai kvėpuoti.

Rezultatas – spindinti sveika oda ir natūralus makiažas išliekantis visą dieną.

bare X minerals sukūrimui buvo naudojami tik aukščiausios rūšies žemės mineralai. Pudra praturtinta mikronizuotu titano dioksidu bei cinko oksidu, todėl apsaugo nuo žalingų saulės UVA ir UVB spindulių bei gydo odą. Mineralinėje produkcijoje nėra jokių sintetinių priemaišų, tokių kaip konservantai, talkas, aliejai, kvapai ar kitokios cheminės medžiagos galinčios dirginti jautrią odą. Savo sudėtyje neturi bismuto oksichlorido.
Naudojant bare X minerals jūs pajusite, jog jūsų oda tampa gražesnė ir sveikesnė. Mineralinė kosmetika yra tokia saugi ir patikima, kad ją rekomenduoja net plastikos chirurgai bei dermatologai visame pasaulyje.
Sudėtis: Cinko oksidas, titano dioksidas, geležies oksidas, baltmolis, magnio stearinas, žėrutis, ryžių milteliai.
bare X minerals mineralinė produkcija:
* Ne tik apsaugo odą nuo žalingo atmosferos poveikio, bet ir gydo bei tausoja odą.
* Pagaminta iš 100% natūralių žemės mineralų, todėl yra lengvos konsistencijos, puikiai maskuoja bei suteikia natūralumo.
* Neturi bismuto oksichlorido, kukurūzų krakmolo, talko, sintetinių priedų, konservantų, silikonų, kvapų ir dažiklių.
* Nekemša porų, puikiai maskuoja raukšleles.
* Atspari vandeniui.
* Pagaminta JAV.

user posted image


bare x minerals 1 tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lunera: 30 kovo 2011 - 09:34
QUOTE(*ElGuna @ 2011 03 30, 08:24)
makiazo uzbaigimui, paskirtis uzfiksuoti ji, kad "nenubegtu", vizualiai mazina poras

Tai va, zinau, kad jo paskirtis tokia, tik sakau, nesuprantu, nes man jis jokio papildomo gerio nesuteikia. Tik svytejimo, kurio is pacios pudros jau ir taip pakanka. Na as dar naudoju Silk pudryte kaip highlighteri thumbup.gif
Veil'a galima sakyti pirkau vien del skambaus pasakymo, kad mazina poras, taciau labai gaila as to ant saves nepastebejau verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(fuchia @ 2011 03 30, 20:05)
Tai va, zinau, kad jo paskirtis tokia, tik sakau, nesuprantu, nes man jis jokio papildomo gerio nesuteikia. Tik svytejimo, kurio is pacios pudros jau ir taip pakanka. Na as dar naudoju Silk pudryte kaip highlighteri thumbup.gif
Veil'a galima sakyti pirkau vien del skambaus pasakymo, kad mazina poras, taciau labai gaila as to ant saves nepastebejau verysad.gif



na jei nera problemos su issipletusiomis poromis tai ir nepastebesi
man tai sulygina graziai veida ir su juo ilgiau issilaiko grazus makiazas
Atsakyti
QUOTE(Lunera @ 2011 03 30, 20:42)
na jei nera problemos su issipletusiomis poromis tai ir nepastebesi
man tai sulygina graziai veida ir su juo ilgiau issilaiko grazus makiazas

Tai kad problema yra ir net labai didele verysad.gif priesingu atveju net nebuciau pirkusi tokio daikto smile.gif
O jums patinka tas veil'o svytejimas? Nes man tai kazkaip jau perdaug to viso spindesio gaunasi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(fuchia @ 2011 03 30, 21:47)
Tai kad problema yra ir net labai didele verysad.gif  priesingu atveju net nebuciau pirkusi tokio daikto smile.gif 
O jums patinka tas veil'o svytejimas? Nes man tai kazkaip jau perdaug to viso spindesio gaunasi unsure.gif

kadangi as naudoju ne vien bxm bet ir mm mineraline o antrojoje svytejimo truksta tai man veilas pats tas dalykas, be to kad to svytejimo pas mane nebuna per daug kazkodel, mano sausa oda gal del to g.gif
Atsakyti
man nuo veilo isvis jokio svutejimo nera schmoll.gif svytejimo suteikia pudra, skaistinamoji pudra ir silk
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 03 30, 22:14)
man nuo veilo isvis jokio svutejimo nera schmoll.gif  svytejimo suteikia pudra, skaistinamoji pudra ir silk

o ka jus vadinat skaistinamaja pudra? Nes Silk ir yra skaistinamoji, jokios kitos kaip ir nera g.gif
Man tai veil'as labai svyti, per daug...
Atsakyti
QUOTE(fuchia @ 2011 03 31, 01:31)
o ka jus vadinat skaistinamaja pudra? Nes Silk ir yra skaistinamoji, jokios kitos kaip ir nera g.gif
Man tai veil'as labai svyti, per daug...



ne, skaistinamaja laikau sita ir apie ja rasiau:
http://www.barexmine...;products_id=87
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 03 31, 09:30)
ne,  skaistinamaja laikau sita ir apie ja rasiau:
http://www.barexmine...;products_id=87


na si tai nesuteikia man jokio svytejimo schmoll.gif tik po jos is ryto veidukas skaistesnis, as kai nieko nenaudodavau ant veido apart kremo tai man jauciasi kad oda lyg grazesne,
taciau tai yra turbut del to kad nustojau eksperimentuoti su visokiom naminem kaukem ir tiesiog sia pudra naudoju.

o kai kalbama apie skaistinamaja pudra tai tik minty buna Silk skaistinamoji pudra - va ji tikrai svytejimo turi, ja dabar naudosiu dekolte vietoje nes einu i vestuves o ja pasipudravus labai graziai ant fotkiu atrodo dekolte sritis.

Atsakyti
as jos nakciai netepu, tepu tik pries makiaza, tai man ji sulygina veido spalva, ir veido odai skaistumo priduoda
Atsakyti
Nu zinokit ateinu pripazinti suklydus ir per anksti ispeikus BxM veil'a blush2.gif Bandziau dazytis su MM maskuokliu, tada BxM pudra ir tada su veil'u ir isties, kaip Lunera ir sake, veil'as tarsi uztvirtina, pagrazina, uzdeda paskutini akcenta. Zodziu bendras vaizdas sikart gavosi super tiesiog thumbup.gif va, pasidziaugiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fuchia @ 2011 04 02, 04:48)
Nu zinokit ateinu pripazinti suklydus ir per anksti ispeikus BxM veil'a blush2.gif  Bandziau dazytis su MM maskuokliu, tada BxM pudra ir tada su veil'u ir isties, kaip Lunera ir sake, veil'as tarsi uztvirtina, pagrazina, uzdeda paskutini akcenta. Zodziu bendras vaizdas sikart gavosi super tiesiog thumbup.gif  va, pasidziaugiau 4u.gif


na tai saunu 4u.gif is tikro reikia bandyti kad gautum grazu ir tinkama rezultata
Atsakyti