Įkraunama...
Įkraunama...

Mano draugas/sutuoktinis - nelegalas, 2 tema

1 Tema

Čia galima pasitarti visais klausimais, susijusiais su jūsų 'antrosios pusės' rezidenciniu statusu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aghedo: 03 balandžio 2011 - 14:15
niu ir ka jau visos issprende visas bedas,kad cia nei vienos nebeliko?smagu sveikinu,o mes dar vis nebaigem iki galo.
Atsakyti
QUOTE(lukne25 @ 2011 04 06, 10:21)
niu ir ka jau visos issprende visas bedas,kad cia nei vienos nebeliko?smagu sveikinu,o mes dar vis nebaigem iki galo.


kodel nesiseka pabaigti, kas kliuna g.gif na mes bent jau 5 metams ramus dabar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gedvy @ 2011 04 06, 13:31)
kodel nesiseka pabaigti, kas kliuna g.gif  na mes bent jau 5 metams ramus dabar biggrin.gif

na ta seimos 5 metam gavom,bet daugiau nieko.
Atsakyti
QUOTE(lukne25 @ 2011 04 06, 11:35)
na ta seimos 5 metam gavom,bet daugiau nieko.


o ka jus dar tvarkotes? As net nezinojau, kad dar kazka galima tvarkytis g.gif
Atsakyti
QUOTE(gedvy @ 2011 04 06, 13:44)
o ka jus dar tvarkotes?  As net nezinojau, kad dar kazka galima tvarkytis g.gif

ne,jis tik savo vardu,be seimos dar bande,kiek kas prase viska gavo, mums tai be sansu ,net leidima kur prasem pries vos ne tris metus atejo siemet,bet is duotas pernai,jau pasibaiges galiojimas ir dar be pagrindinio lapo,cia mums spec.
Atsakyti
Mergynos pasakykit jus man ar tai normalu: Sekancia diena po to kai mes issiuntem savo pasu orginalus i UKBA del EEA2 mano ir mano vyro banko accountus uzblokavo???? blink.gif ..Jei nori pinigu bankas reikalauja parodyti pasa ( ar ID kurio as neturiu o MB ID ne anglu kalba)

skambinant numeriu 0845 010 5200 - neduodama galimybe pakalbeti su jokiu gyvui asmeniu.

Reikalingas skubus patarimas siuo klausimu.

4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Man draugas is Uzbekistano. Cia dirba ir turi studento viza, taciau mokslu nelanko. Siuo metu jis isvaziavo i savo sali labai svarbiu reikalu. Bet del grizimo labai bijome. Viza tvarkinga iki 2012.01, bet gali pareikalauti popieriaus is koledzo, kurio jis neturi.kas zinote, kokius dokumentus tikrina ir kokie gali padeti, kad jis ''praeitu''.? doh.gif tiesa, laukiuos 3 menesiud ir galvoju, ar tai padetu kazkaip jam cia sugrizti, jei kiltu problemu? As butina susituokti?
Atsakyti
QUOTE(uzsiemusi @ 2011 09 08, 13:00)
Mergynos pasakykit jus man ar tai normalu:  Sekancia diena po to kai mes issiuntem savo pasu orginalus i UKBA del EEA2 mano ir mano vyro banko accountus uzblokavo???? blink.gif ..Jei nori pinigu bankas reikalauja parodyti pasa ( ar ID kurio as neturiu o MB ID ne anglu kalba)

skambinant numeriu 0845 010 5200 - neduodama galimybe pakalbeti su jokiu gyvui asmeniu.

Reikalingas skubus patarimas siuo klausimu.

4u.gif  4u.gif



Buvo daug nervu be reikalo..Pries keleta dienu gavom Residenta 5 metams- uztruko 3 menesiukus.. ax.gif ..Tik dar neaisku ar labai mes juo naudosimes...Tik gaila kad tas stickeris ne pase o ant atskiro lapo..
Papildyta:
QUOTE(Aylin @ 2011 11 22, 15:48)
Sveikos. Man draugas is Uzbekistano. Cia dirba ir turi studento viza, taciau mokslu nelanko. Siuo metu jis isvaziavo i savo sali labai svarbiu reikalu. Bet del grizimo labai bijome. Viza tvarkinga iki 2012.01, bet gali pareikalauti popieriaus is koledzo, kurio jis neturi.kas zinote, kokius dokumentus tikrina ir kokie gali padeti, kad jis ''praeitu''.? doh.gif tiesa, laukiuos 3 menesiud ir galvoju, ar tai padetu kazkaip jam cia sugrizti, jei kiltu problemu? As butina susituokti?


Butinai pasiskambinnkit i ta College kuriame jisai ale studijuoja ir susizinokit ar jis dar nera atreportuotas UKBA - tai jiems uztrunka vos keleta minuciu...Be viso to oro uoste jo gali pareikalauti pateikti officialu laiska is Collego apie jo " atostogas " su data kada jisai turejo gryzti - bet gali ir praeiti be laisko..


Atsakyti
QUOTE(uzsiemusi @ 2011 12 06, 12:33)
Buvo daug nervu be reikalo..Pries keleta dienu gavom Residenta 5 metams- uztruko 3 menesiukus.. ax.gif ..Tik dar neaisku ar labai mes juo naudosimes...Tik gaila kad tas stickeris ne pase o ant atskiro lapo..
Papildyta:
Butinai pasiskambinnkit i ta College kuriame jisai ale studijuoja ir susizinokit ar jis dar nera atreportuotas UKBA - tai jiems uztrunka vos keleta minuciu...Be viso to oro uoste jo gali pareikalauti pateikti officialu laiska is Collego apie jo " atostogas " su data kada jisai turejo gryzti - bet gali ir praeiti be laisko..

o jei atraportuotas, tai is karto jie matys, kad viza negaliojanti?pernai skrido, tai niekas net nepaklause jokio popieriau, nors nieko nelanke.idomu, o as koledzas suteiks tokia informacija? g.gif
Atsakyti
Labas merginos.
Norejau paklaust ar yra kas nors is jusu gyvenanciu su gruzinais?cia del legalumo klaust noriu kas ir kaip.
Atsakyti
QUOTE(ramaska2 @ 2012 02 21, 11:36)
Labas merginos.
Norejau paklaust ar yra kas nors is jusu gyvenanciu su gruzinais?cia del legalumo klaust noriu kas ir kaip.


kiek pamenu tai nebuvo cia mergaiciu su gruzinais. Kiek zinau, tai legalizavimas nepriklauso is kokios salies antra puse. Istatimas visiems vienodai taikomas g.gif 4u.gif
Atsakyti