Įkraunama...
Įkraunama...

Randai

Pagaliau atradau rodos kas ištikro padeda keloidiniams randams. Šiuo metu leidžiuosi kenalogą ir klijuojuos mepiform pleistrus (daugiausiai dėl to, kad laikosi ilgai, nes metus po injekcijų kenalogu reikia saugoti nuo saulės). Randai suplokštėjo, pašviesėjo. Dabar padarytos 2 injekcijos, manau reiks dar vienos kitos. Minusas, kad tinka gana šviežiem randam, kurie dar nėra pabalę, turi būti raudoni.
Atsakyti
Nudegimams labai rekomenduoju hidrokoloidinius pleistrus. Buvau nusideginus su aliejumi vidine rankos puse (mazdaug 5*5). Pradejo kilt pusle, saldyk nesaldes skausmas nezmoniskas. Iskart lekiau i vaistine. Gijo neskausmingai, jokiu prilipimu perrisant. Perrisinejau lyg kas tris dienas, jei gerai pamenu. Po 3 sav. buvo uzsidejus nauja odele. Zymes jokios, rando jokio, nepakitus odos spalva, jau 2 vasaros kai deginuos, visur oda dega vienodai.
Atsakyti
QUOTE(*MM* @ 2014 08 12, 09:04)
Praėjo metai, man liko tokie patys. Ta šviei dėmė kažkiek įdegė, bet labai netolygiai, vistiek viskas matosi. Bet ai, jau man kažkaip dzin, įpratau, tik žmonės kartais spokso  biggrin.gif



gal su laiku dar apsilygins 4u.gif man vasara dar mates demes, bet nuejau kelis kartus i soliariuma, tai apsilygino spalva, aisku isiziurejus matos krasciukai, bet nekrenta i akis labai baisiai smile.gif
Atsakyti

Gal kas žinot būtų, priemonių, kas padeda lyginti seną randą, jis po nudegimo vandeniu prieš 27 metus 

Atsakyti

Gal kas žinot būtų, priemonių, kas padeda lyginti seną randą, jis po nudegimo vandeniu prieš 27 metus 

Atsakyti