Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo šokiai

O gal kas zinot, kur mokina sokti pilvo soki VILNIUJE? 4u.gif
As irgi noreciau ismokti.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sypsenaa @ 2005 03 03, 09:35)
O gal kas zinot, kur mokina sokti pilvo soki VILNIUJE? 4u.gif
As irgi noreciau ismokti....  blush2.gif

Impuls sporto klube yra pamokos 4u.gif Man irgi labai patinka pilvo sokis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2005 03 14, 13:07)
Impuls sporto klube yra pamokos 4u.gif Man irgi labai patinka pilvo sokis wub.gif



BodyGym klube Vilniuje irgi yra
Atsakyti
UŽSIRAŠIAU AŠ Į PILVO ŠOKĮ šeškinėje, Dūkštų 14, užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę, kaina 100Lt

žiūrėsim kaip seksis ax.gif
Atsakyti
As noreciau irgi ismokti sokti pilvo soki. Gal kas zino kur geriau galima ismokti vilniuje? As turiu omenyje instruktore. Todel kad nuo ju labai daug priklauso, o lankytis taip sau nelabai noriu ir jeigu instruktore nelabai maloni, tai noras mokytis praeina visam laikui. Ir gal kas zino kokiam klube grupes nedideles?.... Aciu
Atsakyti
Pilvo sokiai - mano aistra, todel pasidalinsiu su jumis, ka zinau apie sia aistra Vilniuje biggrin.gif . Mano asmenine nuomone Seskineje yra geriausia vieta (Atra, ten taip pat ir bodyflexas yra, ane?) Uzsiemimus veda labai gera mokytoja, patyrusi ir visa gyvenima sokusi pilvo sokius. Atsimenu, kai pamaciau ja pirma karta sokancia - tai yra nepakartojama wub.gif net nemaniau, kad judesiai gali buti tokie viliojantys, tokie grazus.... Be to, ji labai profesionaliai veda pamokas - ta prasme, kad pas ja mokaisi judesiu, slifuoji juos. Kartais siek tiek nuobodoka, bet kai pamatai rezultata, supranti, kad verta!
Tuo tarpu sporto klubuose (dabar beveik visuose) pilvo sokius veda kitaip - ten yra programele valandai, kuomet mokinamas sokio gabalas. Tai yra gerai, nes pamatai, koks gali buti tas pilvo sokis, pamatai visokiu kombinaciju, bet kas liecia darba su judesiais, tai schmoll.gif ir per metus nelabai ka ismoksi... ziuriu i merginas, kurios mokinosi pilvo sokiu sporto klubuose ir lieka jausmas, kad joms vis kazko truksta, vis kazkas ne taip... o truksta elementariausiai atidirbimo, slifavimo...
tai va... labai rekomenduoju Seskine. pati dabar ten negaliu lankyti, nes su darbu neiseina suderinti verysad.gif, tenka kitur vaiksciuoti ir labai man del to gaila...

Zinai, Ria, as visada darau taip (taip rinkausi ne viena treneri ir niekada sis budas neapvyle) - viena karta tiesiog nueik pasiziureti. Ir labai greitai taps aisku, ar sis treneris tau tinka mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip sekasi sokancioms Vilniuje, kur jums labiausiai patinka? rolleyes.gif
As planuoju gruodi pradet mokintis, tai dabar labai aktualu pasiklausyti nuomoniu ir issirinkti 4u.gif
Atsakyti
Jei pilvo sokis Vilniuje, tai taip, yra daug klubu, kur jo moko, bet tuose paciuose klubuose yra ir apsisaukeliu schmoll.gif
Viena is geriausiu treneriu yra Irina is Orientalijos pilvo sokiu studijos 4u.gif
Jei noretumet pamatyt kaip ji ( o ir kitos sokejos/treneres) soka, sekmadieni Prospekto Pub'e (3a) pilvo sokiu vakarelis drinks_cheers.gif 19 val. Siaip as esu uzsakiusi staliuka, bet nieks ka kvieciu negali... cry.gif Tad jei kas is supermamu noretu, junkites drinks_cheers.gif iejimas 5Lt, bet imanoma ir nemokamai rolleyes.gif cool.gif

Del nauju grupiu, tai pvz BODYgym sporto klube yra pamoka "oriental intro" Ten pastoviai mokoma pagrindiniu judesiu ir nesudetingu choreografiju, o kai juos ismoksti gal pereiti i "oriental 1"- sudetingesnes pamokas. Tad galima jungtis bet kada thumbup.gif
Atsakyti
O mes su druage rytoj einam i pirmaja pamokele Orientalijos sokiu studijoje thumbup.gif Ziuresim, kaip ten bus ax.gif
Atsakyti
Tai gal yra sokanciu pilvo soki? Gal pasidalintu patirtim smile.gif As pati soku smile.gif na, tik sporto klube treniruotes lankau smile.gif Butu idomu, kas zino kur profesionaliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vavux @ 2007 04 17, 19:12)
Tai gal yra sokanciu pilvo soki? Gal pasidalintu patirtim smile.gif As pati soku smile.gif na, tik sporto klube treniruotes lankau smile.gif Butu idomu, kas zino kur profesionaliau smile.gif

O kokiam sporto klube soki? Koks treneres vardas?
Atsakyti
QUOTE(kaledukas @ 2007 04 18, 08:06)
O kokiam sporto klube soki? Koks treneres vardas?

as soku impuls plius zirmunuose wink.gif o destytoja Renata smile.gif Siaip tikrai labai miela ir gerai moku smile.gif
Bet as i tas treniruotes einu kai uzsimanau. ir toks nenuoseklus ten mokymasis, nes kai spoto klube, tai pritaikyta, kad visiems tiktu. del to, kaip ir nera jokios sistemos. tiesiog mokaisi judesius.
Atsakyti