Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilio pirkimas lizingu/per paskolą

QUOTE(denaxa @ 2016 01 05, 15:26)
Nu, čia gal kaip kam smile.gif negenda tos senos mašinos taip jei tinkamai prižiūrimos smile.gif Ir tikrai išlaidos remontui yra mažesnės, labai stipriai mažesnės nei naujos lizingas. Nuvežt mašiną i servisą- nu man jokių absoliučiai nervų nekainuoja, nusiperku reikiamą detalę, nuvežu į servisą ir ją pakeičia, viskas, jei nesudėtinga- pasikeičiu pati smile.gif Man daugiau nervų kainuoja nueiti į parduotuvę apsipirkti- ta žmonių grūdalynė iš proto varo, + stresas kad kažko nepamiršti ar neprisipirkti ko nereikia smile.gif Na, ir remontuoti juk nereikia kas mėnesį, kokį kartą per kelis, o lizingą reikia mokėti kas mėnesį doh.gif Aš dabar kai sportus priraukiau ir mašinos nedrožiu, tai mano 20 metų opeliukas išvis, galima sakyti, negenda. kadangi nėra ten prikimšta elektronikos tai nelabai yra kam gesti, o važiuoklės remontas ir dalys pigiau grybo, palyginus su naujų. Vnž., naujos mašinos išlaikyti aš nepajėgčiau, nors ir gana normaliai uždirbu Lietuvos mastais žiūrint, tada jau tektų mašinai vergaut  ax.gif
Turiu kolegą, mašiną lizingu pasiėmusį- amžinai dejuoja kad neturi už ką už butą susimokėt ir šaldytuvas tuščias doh.gif  Nu aš su sena mašina tokių problemų nei iš tolo neturiu  ax.gif

Aš ir sakau, kad kaip kam ax.gif Nesu gyvenime pati detalės pirkus...
Man pastarosios vairuotos mašinos taip gedo (kažkada buvo radiatorius sprogęs vidury kamščio, galvojau, sudegsiu unsure.gif ), kad net naują turėdama dar porą mėnesių sapnavau, kad gendu biggrin.gif
Bet taip, pirkinys turi būti adekvatus pajamoms - čia apie viską kalbant (mašiną, butą ir t.t.).
Atsakyti
QUOTE(šviesi lapė @ 2016 01 05, 15:46)
Bet taip, pirkinys turi būti adekvatus pajamoms - čia apie viską kalbant (mašiną, butą ir t.t.).


Tikrai taip drinks_cheers.gif Aš pirkdama mašiną pirmiausiai domiuosi jos "ligomis", remonto ir detalių kainomis. Su mielu noru pirkčiau bmw, patinka man jos, kokį trečiuką, bet nepajėgčiau išlaikyti- remontas tų mašinų kosmosas, dalys brangios ir darbas irgi. Ir dar- nupirkta mašina iškart keliauja į servisą ir yra tvarkomi visi galintys greit sugesti mazgai, tai va visą šitą susitvarkius iškart- ir sena mašina patampa negendanti. Niekada nevažiuoju "kol sustos", viską stengiuosi laiku susitvarkyti. Detales perku pati nes gaunu jas didmenine kaina+ žinau ką nusiperku, nes servisai dažniausiai kinietiškas sukiša. Na, bet norint taip tvarkytis reikia susigaudyt toj technikoj, jei nelabai kerti- tada geriau pirkti naują lizingu, nes įsivaizduoju kad kelionės po servisus nelabai techniką pažįstančiam ir mylinčiam kankynė turėtų būti doh.gif
Atsakyti
Sveiki,

Pasidalinsiu ir aš savo patirtim/nuomone.

Manau dėl automobilio nuvertėjimo(po 2-3 metų eksplotavimo) tiek naujas tiek naudotas automobilis % nuvertėja panašiai, tik sumos skiriasi proporcingai nuo auto metų.

Teko pirkti nauja Nissan-Q.... , mažaji SUV, tai dabar niekam nerekomenduočiau naujo pirkti dizelinio tokio, lankėmes servize kas 3 mėnesius, vis dėl to DPF filtro užsikimšimo. Pardavėme po 2 metu, nuvertėjimas auto nemažas 30proc kažkur.

Nusprendėm parsivežti BMW X5, 3 metu senumo iš Vokietijos, tikrai geras automobilis, po 3 metu tik pareikalavo pirmų remonto darbų(nekalbu apie privalomus darbus tepalus ir t.t.). Nusprendėm parduoti ir jį, nuvertėjimas automobilio gavosi panašus kažkur 25proc.

Kiek nuomonių tiek ir žmonių, bet šį karta paklausėm patarimo stengtis išnaudoti banko pinigus ko geriau, o savo turimus įdarbinti. Tad įsigijome nauja BMW per banka, ėmėm lizinga, po gan ilgų derybų 2proc metinės palūkanos(bendros), 10proc pirminė įmoka. savo pinigus investavom į NT, nuoma, kuri puse lizingo įmokos padengia.

Patarimas kas imsite lizingus, prisiminkite visad galima derėtis su bankais.

Man labiausiai naujas automobilis, tai visų pirma saugumo kriterijus, noriu kad man išvykus I komandiruote mano žmona ir vaikai važinėtu saugiu ir techniškai tvarkingu automobiliu. Jeigu darbas leistu buti su šeima kasdien ir pasirūpinti kad automobilis būtu tvarkingas visad, tai 3-4 metų automobilis irgi neblogas variantas, tik manau naudočiausi banko pinigais ir toliau, bent kol tokia situacija su palūkanom. g.gif
Atsakyti
Sveiki! 4u.gif
Keliu temuke,nes reikia daugiau informacijos apie naujus auto is salono. rolleyes.gif Gal kas pirko is Sostenos? Padiskutuokim-gal kur kitur salygos geresnes? ax.gif
Esu "nulis" sitoi sriti,tai domina viskas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Na paminėsiu tik tai, kad naujas automobilis per pirmuosius 3-4 metus vidutiniškai nuvertėja 60-70%. O kur dar palūkanos, privalomas KASKO? 

Taip, supratote teisingai. Pirkdami 3-4 metų metų automobilį, gaunate 60-70% nuolaidą, esate laisva rinktis ar norite KASKO ar ne. Skirkite puse savaitės pasidomėti, nuskriskite į Vokietiją ir parsivarysite gerą automobilį su didele nuolaida. Turėsite gal ir ne visiškai naują, bet apynaujį automobiį. 

O sutaupytus tūkstančius investuokite. Tie pinigai uždirbs pinigus kitam automobiliui ;)

Atsakyti