Įkraunama...
Įkraunama...

Kiaulių kojytės, ausytės ir kiti subroduktai

QUOTE(Neryte @ 2009 03 01, 19:34)
Reikia butinai apvirti,nes nespes jos kugelyje issitroskinti,gali dar per puse isilgai jas perkirsti mirksiukas.gif

Ačiū už patarimą 4u.gif šią sav bandysiu,tai parašysiu kaip gavosi bigsmile.gif
Atsakyti
Na geriausias panaudojimas visokiu kojyciu , ausyciu , uodegyciu ir net snipuku aisku yra saltiena, kaip kas ja verda manau individualu , tik viena ka tikri vertetu zinot tai kad verdant mesyte butina kelis kart pakeisti vandeni , tada ji buna skaidri ir stangri , seip aisku geriausia pamaisyt su gabaleliu jautienos ir aisku viskam isvirus didysis darbas viska supjaustyt nuimt nuo kauliuku (vaikystej buvo vienas megiamiusiu uzsiemimu paciulpt kauliukus kai mama pjaustydavo saltiena, is ju sunkdavosi sultinukas) smile.gif
O seip kadangi pats dabar tuo kiek pritingiu uzsiimt tai tiesiog kartais issiverdu kojyciu , virti ilgai ir ant mazos ugnies , tada gerai isverda ir mesyte nenukrenta nuo kaulu , verdant idedu lauro lapu , druskos ir pipiru (sveiku) O tada jau padaziukas , kuriam naudoju smulkinta cesnaka acte su siek tiek vandens , pipiru druskos ir cukraus ...
Atsakyti
Sveikos,
gal galite patarti kaip gaminamos smegeneles? Vaikystej esu valgius ir iki siol negaliu pamirsti kaip man patiko smile.gif O kaip gaminti net neisivaizduoju.
Atsakyti
kiek laiko reikia virti kiauliu liezuvius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(yours @ 2009 06 01, 11:18)
kiek laiko reikia virti kiauliu liezuvius? g.gif

Ilgai biggrin.gif o jei rimtai,tai gerą valandą tai tikrai,jei normalaus dydžio rolleyes.gif
Atsakyti
gal kas zinote ka galima pasidaryti is versienos plauciu ir inkstu? paskaitinejau, kad plauciai i cepelinus, desras ir blynelius tinka. O siaip troskinti nelabai? Ka daryti su sirdimi? Ji turi kokiu pleviu ar ten grynas raumuo?
Atsakyti
mano teta labai skanius vyniotinius daro is karkos,na labai labai wub.gif ispjauna kaulus visus ,lieka tik mesyte ir skura , prideda visokiu prieskoniu ,cesnako, morkyciu ,slyvu, susuka kazkaip ten viska i ta skura ir i audekta ivinioja ir verda tada ilgai,labai skanu,dar ji toki padaza is krienu ir majonezo padaro prie vyniotinio ,apsivalgymas wub.gif ir daug skaniau uz pirktinius.
Atsakyti

 i 
FORUMO TAISYKLIŲ PRIMINIMAS:

1. Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nerašykite didžiosiomis raidėmis!

2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir įsitikinkite, ar anksčiau forume nebuvo rašyta Jus dominančia tema.

3. Draudžiamos temos, kuriose klesti šlamtlaiškiai ir reklama, komerciniai pasiūlymai (pvz. gaminu-parduodu, "turiu-parduodu", "aš neplatinu, platina kiti", "kur nusipirkti?", "kas galit parduoti?", "atsakiau į AŽ" ir pan.). Radus tokio pobūdžio temas /  žinutes, jos ištrinamos be išankstinio perspėjimo.

4. Draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

5. Norėdami pacituoti žinutę (-es) , necituokite pačių nuotraukų (cituojamoje žinutėje (-ėse) tiesiog ištrinkite nuotraukos nuorodą su kodu [ img ] [ /img ] ) , taip forumas bus neapkrautas.

6. Jei keliate patiekalų nuotraukas, tai ne didesnes nei 500- 600 pikselių. Didesnio formato nuotraukos papildomai apkrauna Forumą ir iškraipo Forumo langą.

7. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt
Atsakyti
QUOTE(vyšnaitė_iš_vazono @ 2009 06 09, 12:20)
mano teta labai skanius vyniotinius daro is karkos,na labai labai wub.gif  ispjauna kaulus visus ,lieka tik mesyte ir skura , prideda visokiu prieskoniu ,cesnako, morkyciu ,slyvu, susuka kazkaip ten viska i ta skura ir i audekta ivinioja ir verda tada ilgai,labai skanu,dar ji toki padaza is krienu ir majonezo padaro prie vyniotinio ,apsivalgymas wub.gif  ir daug skaniau uz pirktinius.


Mūsų šeimoje viskas tas pats darome, tik ne verdam, o kepam. Man taip daug skaniau ir laiko mažiau užima smile.gif
Atsakyti
Radau visa tunta patarimu kaip panaudoti ir pasigaminti kai ka skanaus is ivairiu subproduktu. Svarbus ju apdorojimas, kad neprarastu naudingu medziagu, o ju isties daug.
http://www.valstieti...ys/Subproduktai
Atsakyti