Įkraunama...
Įkraunama...

juokingos situacijos

Klaipedoj savivaldybe informavo, kad namas gali privatizuotes aplinkine zeme ir tik tada tvarkytis, kaip nori.
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 05 07, 13:28)
Jei ne paslaptis, kuriame čia mieste? Ir kokio dydžio namas?

Nelabai įsivaizduoju tokio varianto pas mus - namas 9 aukštų, su, berods, 8 laiptinėm, dalinasi kiemuku su dar keliais tokiais pat namais, bendrijos nėra. Surinkti visų sutikimus, suorganizuoti parašus, pinigus, savivaldybės leidimus - Sizifo darbas būtų. Todėl pas mus kokios 60 proc. auto stovi ten, kur teoriškai joms stovėti negalima. Ir tol, kol mano auto stovi niekam netrukdydama nei praeiti, nei pravažiuoti, manęs sąžinė dėl to negraužia.

miesta parasysiu per az. Namas nedidelis (pas mus visi mieste nedideli), penkiaaukstis, 40 butu, 3 laiptines. Visu butu sutikimo nereikia, pakanka daugumos. Jei yra vietos statyti kur negalima, tai kodel nepadarius, kad butu ten galima statyti?
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2015 05 07, 15:29)
miesta parasysiu per az. Namas nedidelis (pas mus visi mieste nedideli), penkiaaukstis, 40 butu, 3 laiptines. Visu butu sutikimo nereikia, pakanka daugumos. Jei yra vietos statyti kur negalima, tai kodel nepadarius, kad butu ten galima statyti?
Todėl, kad dažniausiai problemos rimčiausios yra ten, kur namai dideli, butų daug, gyventojai ne visi geranoriški, o namą supa dar N panašių namų, tad net ir per vargus susitvarkius savo namo aikštelę iš jų greitai sugužėtų norintys patogiai pasistatyti.
Atsakyti
Butent... Vilniaus miegamuju rajonu kiemuose tai yra beveik neimanomas dalykas- nes ir didinimui ploto nera, ir labai daug pensijinio amziaus gyventoju... namo renovacijos per juos neiseina padaryt, o cia aikstele... is fatazy srities cia dalykas- bent jau pas mus... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(valkata @ 2015 05 06, 15:26)
Šiaip tai šaligatviai nėra pritaikyti automobilių svoriui, jei pradės visi statyti auto ant šaligatviu, tai greitai iš normalaus šaligatvio liks šaligatvio plytelių luženų takelis..


Luzenu takelis greiciau jau liktu del atvaziuojanciu siuksliaveziu ir kitokiu tarnybiniu sunkiasvoriu- jos gali ivaziuoti i kiema tik per saligatvius, deja biggrin.gif O siaip dabartineje vietoje gyvenu jau 8 metai, nepastebejau, kad per ta laika saligatvis butu bent jau daugiau pasidevejes... g.gif
Atsakyti
Mes irgi didinome savo parkingo aikštelę. Aš viską organizavau, surinkome patys pinigus, visus leidimus gavome. Dabar džiaugiamės šlakbaumu uždara aikštele kurioje kiekvienas butas turi pakankamai vietos. Taip pat atnaujinome šaligatvius ir apšvietimą aplink namą, įtaisėme stebėjimo kameras. Viską finansavome patys, nes iš savivaldybės to tikrai niekada nesulauktume. Dabar gyvename ir džiaugiamės, visi laimingi ir patenkinti. thumbup.gif

Pas mus gerai, kad visi kaimynai draugiški smile.gif Visi sutarėme gal tai ir padėjo mums. O šiaip darbus pradėjome rudenį, žiemą jie kiek buvo sustoję, bet va pavasarį baigėme smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nastya: 17 gegužės 2015 - 22:17
Juokinga ir beje dažna situacija kelyje - važiuoja policija 80-85 km/h, ten kur galima važiuoti 90 km/h ir iš paskos visa garbės palyda lotuliukas.gif
Beje, paskutinį kartą važiavau paskui policijos ekipažą Via Baltica nuo Megos pusės, ir jie stebėtinai laikėsi greičio ribojimų. Pagarba smile.gif
Atsakyti
Nuo kada auto parkavimo aikštelių renovacijos problemos aptarinėjamos "juokingų situacijų" temoje? Kur moderatorius žiūri? Atostogauja? Ar čia visiems juokinga, tik aš nesuprantu tokio jumoro? hihihi.gif
Atsakyti
Užkliuvo už akių tema - parašysiu, kokį aš raštelį nelabai seniai už valytuvo užkištą radau: sveiki, aš vairuoju tokią pačią, kaip jūs, mašiną. Man reiktų varyt technikinę, bet sugedo šviesų reguliatoriai - niekur nerandu jų pirkt. Gal galėtumėt išimt savo ir man paskolint, kai pravaryčiau - grąžinčiau. ir tel nr.
Nepaskolinau aš jam tų reguliatorių, ale kas žino - gal žmogus visai doras ir tikrai būt grąžinęs.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2015 08 16, 17:37)
Užkliuvo už akių tema - parašysiu, kokį aš raštelį nelabai seniai už valytuvo užkištą radau: sveiki, aš vairuoju tokią pačią, kaip jūs, mašiną. Man reiktų varyt technikinę, bet sugedo šviesų reguliatoriai - niekur nerandu jų pirkt. Gal galėtumėt išimt savo ir man paskolint, kai pravaryčiau - grąžinčiau. ir tel nr.
Nepaskolinau aš jam tų reguliatorių, ale kas žino - gal žmogus visai doras ir tikrai būt grąžinęs..  g.gif


Išradingumas žmogelio neišpasakytas biggrin.gif gal tikrai doras, nes jei labai nedoras būtų, tai būtų sugalvojęs kaip be jūsų žinios pasiskolint ir negrąžint lotuliukas.gif
Atsakyti
Juokingiausios situacijos kogero yra prekybos centru aiksteles, kai reikia kovoti del vietos, o kova vyksta taip - abu rodom posuki i parkingo vieta, stovim ir ziurvim vienas i kita, kadangi pirmas nuleidau akis, gavos kad pralaimejau vieta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2015 08 16, 16:37)
Užkliuvo už akių tema - parašysiu, kokį aš raštelį nelabai seniai už valytuvo užkištą radau: sveiki, aš vairuoju tokią pačią, kaip jūs, mašiną. Man reiktų varyt technikinę, bet sugedo šviesų reguliatoriai - niekur nerandu jų pirkt. Gal galėtumėt išimt savo ir man paskolint, kai pravaryčiau - grąžinčiau. ir tel nr.
Nepaskolinau aš jam tų reguliatorių, ale kas žino - gal žmogus visai doras ir tikrai būt grąžinęs..  :hm


Kau geriau neprasideti, maza kas. Isides ir po to pamirs grazinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(duokanka @ 2014 07 07, 23:37)
Kiekviena diena darban is namu zvyrkeliu riedu. Jau ipratau, kartais net pasimegauju kai ant posukio masina sonu slysta. Aisku greitis nedidelis, o ir slydimas vos koki metra  hihihi.gif Bet vyra sokiravo toks mano vaziavimas  bijau.gif Vaziavom po balsavimo i parduotuve. As uz vairo, vyras salia, vaikai gale. Pasiruosiu artejanciam posukiui, atleidziu greicio pedala ir suku desinen, tik vyras kad prades vos ne klykti, aaa, greitis per didelis, masina slysta!!! O as, na taip, faina, ane  :lotuliukas: Dar ilgai jis burbejo. Pasakiau, kad man irgi kartais buna baisu, kai jis vairuoja, ot didelio cia daikto    irnesakyk.gif

lotuliukas.gif sitas geras
Atsakyti