Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilių nuoma

QUOTE(Dolyte @ 2015 01 16, 21:53)
Pasidalinkit kas kokiu firmeliu zino Vilniuje. Internete ju pilna, bet baisu rizikuoti, norisi patikimos firmeles smile.gif

Jarrautoservisas 4u.gif ne tik mašinos labai neblogos, bet, kas svarbiausia - kainos topsecret.gif
dar sako carsrent24, bet pati nenuomavau iš jų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaEgle: 18 sausio 2015 - 01:53
Sveikos,
į ką rekomenduotumėt atkreipti dėmesį ieškant automobilio nuomai. Man reikės Vilniuje mašinos porai mėnesių, nes dabartinė taisoma, o ten užtruks ilgai. Žinau daug kas naudoja city bee, tik bėda, kad aš už miesto gyvenu, tad nėra šalia palikimo stotelių.
Būtų naudinga betkokia info. smile.gif Ačiū!
Atsakyti
QUOTE(RasaRundiene @ 2017 09 22, 10:46)
į ką rekomenduotumėt atkreipti dėmesį ieškant automobilio nuomai. Man reikės Vilniuje mašinos porai mėnesių, nes dabartinė taisoma, o ten užtruks ilgai. Žinau daug kas naudoja city bee, tik bėda, kad aš už miesto gyvenu, tad nėra šalia palikimo stotelių.

Jeigu nereikia labai prabangios mašinos ir tinka paprastesnė, tai siūlyčiau Smile autonuoma. Nuomojantis ilgesniam laikui tikrai labai geros kainos, o ir mašinos prižiūrėtos.
Atsakyti

Aš rekomenduoju automobilio nuomai ieškoti skelbimų kataloge https://nuo.ma. Kataloge savo nuomojamas transporto priemones talpina ~40 Lietuvos nuomotojų. Be automobilių ten galima rasti ir mikroautobusų, ir kemperių ir limuzinų nuomai.

Atsakyti