Įkraunama...
Įkraunama...

Kredito unija

Iki šiol naudojausi tik banko paslaugomis. Kadangi Kredito unijoje palūkanų normos yra didesnės, galvoju apie galimybę tapti jos nariu. Skaitinėju internetiniuose puslapiuose pateiktą informaciją, principas lyg ir aiškus, tačiau norėčiau išsiaiškinti daugiau. Tikiuosi, kad prie temelės prisijungs KU nariai ir padės atsakyti į dominančius klausimus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lekstina: 05 gruodžio 2011 - 12:14
Turime sąskaitą kredito unijoje, galite klausti, jei žinosiu, atsakysiu 4u.gif
Šiaip iš principo labai sunku bendrai vertinti Kredito unijų veiklą, nes pats veiklos principas nors ir aiškus, tačiau kiekviena Kredito unija veikia kaip atskiras bankelis, skirtingose unijose būna skirtingų sąlygų ir pan.
Atsakyti
o kaip su lėšų įskaitymu į unijas? Norėčiau sudaryt unijoje taupomojo-kaupiamojo indėlio sutartį, tai reiktų kas kartą įnešinėt pinigus, ar galima padayt, kad ir kokią tiesioginio debeto sutartį?
Atsakyti
Man irgi aktulus tas pats klausimas.
Ir dar vienas. Banke esam pasirinke vaiko fonda. Ten kasmet nusiskaiciuoja procentas nuo palukanu ir metinis administravimo mokestis. Ar cia panasiai?
Gal zinot daugiau apie Kauno unijas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lekstina: 06 gruodžio 2011 - 16:56
as emiau paskola is kredito unijos, tai teko tapti jos nariu... Galiu pasakyti, kad kita karta geriau rinkciausi banka, daug paprasciau, ten prasta apskaita ir darbuotojai menkai susigaudo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledinė snaigė @ 2011 12 07, 12:22)
as emiau paskola is kredito unijos, tai teko tapti jos nariu... Galiu pasakyti, kad kita karta geriau rinkciausi banka, daug paprasciau, ten prasta apskaita ir darbuotojai menkai susigaudo doh.gif

Na gal nuo unijos priklauso g.gif Mes turime paskolą, jokių problemų nekilo, puikios darbuotojos, viskas, kad neaišku paaiškinama be didesnių problemų. Patogi internetinė bankininkystė. Kredito unijose visai kita paskolų išdavimo tvarka, bet mūsų atveju ji buvo kur kas patrauklesnė nei bankuose, nes nereikėjo jokių papildomų draudimų, pencijų kaupimų, algos pervedimų ir pan.
O tapimas nariu, tai yra įnešimas 100 litų, man iš viso nesudaro jokios bėdos ar nepatogumo. Juolab, kad pinigai būtų grąžinami užsidarant sąskaitą ir nutraukiant narystę. Teko sąskaitą Swedbank'e užsidaryti, maniau nuprotėsiu..
Atsakyti
Aš patapau kredito unijos nare vien todėl, kad mokesčiams ir vietiniams pervedimams - nėra jokių mokesčių.Tad visus mokesčius sumoku be papildomų išlaidų.
Atsakyti
QUOTE(4xmama @ 2011 12 12, 13:36)
Aš patapau kredito unijos nare vien todėl, kad mokesčiams ir vietiniams pervedimams - nėra jokių mokesčių.Tad visus mokesčius sumoku be papildomų išlaidų.

Aš irgi tai "gavau" netikėtai, kaip labai malonų priedą biggrin.gif Nors prieš tampant nariais apie tai nebuvome informuoti, tik žinojau, kad pensininkams nereikia papildomai mokėti mokant mokesčius kredito unijų kasose, tad peršasi išvada, kad mažokai tokios teigiamos reklamos apie kredito unijų privalumus.
Atsakyti
Sveikos ir sveiki. Na esu naujoke ir stai pirmas man aktualus klausimas. Papasakokite apie kredito unija, gal kas naudojasi? ar naudinga ir apsimoka ten istoti?
Atsakyti
Jau keli metai esu kredito unijos nare ( Kaunas), man tai super. Privalumas tas, kad pavedimai nemokami, arba jei indelį kokį laikai, tai didesni proc. negu banke.
Atsakyti
Taip pat esu unijos narė (Rokiškyje). Nors gyvenu Vilniuje, ten mano tėviškė, ten turiu žemės ir miško. Patogu, jei pritrūksta grynųjų baigiantis atostogoms. Laikau indėlį dėl didesnių procentų. Esu ėmusi paskolą, jokių problemų neturėjau, darbuotojos labai managios ir paslaugios.
Atsakyti
Pazistu darbuotoja is kredito unijos. Atvirai kalbant, patare ju vengti, nes (!) gali pradingti indelis.. unsure.gif Paskolas dalina be jokios rimtos politikos (perdaug islygu "tiems kam reikia", net jei nesugebes paskolos grazinti).
Is banko nereikia moketi uz pavedimus, jei nusistatai "tiesiogini debeta". Taip turiu su telefono saskaita... Kokia saskaita atsiuncia uz mano mobilu, tiek automatiskai nusiskaiciuoja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo OOOO: 18 spalio 2012 - 20:43