Įkraunama...
Įkraunama...

Aukštųjų Šančių Kaimynės

user posted image
Atsakyti
yahoo.gif startuojam clap.gif

Esu pikta, mano mergina gerti arbata nuo kosulio atsisako, gerkle pagarinti tik minutele pavyko, iskart pabego doh.gif Kosulys sausas, jauciasi, kad nuolat kutena...

Sinuhas, kaip Rugile? Idomiai, negi jums i spektakli reikia patiems bilieta pirkti, ne darbas sumoka g.gif Ai, ka cia kalbu, pas mane darbe turbut visai nebus maziams dovanu, bent siandien dar nebuvo aisku..
Meskiau, greit pasveikot 4u.gif , kad i darzeli ruosiates.. Ir gerai, ir protingai.. Mes tai kvailiai, po pasveikimo uzmetem dar savaite namie pabuti, issisveikti.. o dabar vel bus viskas is naujo doh.gif Juk iki nauju dar atleidima turim, o teks is naujo... Istrins mus is sarasu darzelyje, oi istrins doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2011 12 27, 21:21)


Sinuhas, kaip Rugile? Idomiai, negi jums i spektakli reikia patiems bilieta pirkti, ne darbas sumoka g.gif  Ai, ka cia kalbu, pas mane darbe turbut visai nebus maziams dovanu, bent siandien dar nebuvo aisku..


Tai vaikams nuperka darbas, tik reik užsiregistruot, kad dalyvausi. O tėveliai patys perkasi ax.gif

Rugilei taip pat doh.gif ryt lėksim kraują daryt, gal pasirodys kas unsure.gif

sveikit 4u.gif
Atsakyti
Jaučiu, jau ir aš pradedu sirgt doh.gif Nosis bėga, gerklė kažkokia neaiški unsure.gif Neblogą čia virusą pasigavom...
Reik eit kokių šustresnių receptų paieškot Naujųjų sutikimui, nes nusimato ant sopkės namie sėdėt laugh.gif
Šampaną teks pašildytą gert, kad gerklės neerzint hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinuhas @ 2011 12 28, 15:43)
Jaučiu, jau ir aš pradedu sirgt doh.gif Nosis bėga, gerklė kažkokia neaiški unsure.gif Neblogą  čia virusą pasigavom...
Reik eit kokių šustresnių receptų paieškot Naujųjų sutikimui, nes nusimato ant sopkės namie sėdėt laugh.gif
Šampaną teks pašildytą gert, kad gerklės neerzint hihihi.gif

Na va doh.gif , blogai... Gerkle pabandyk paskalauti druskos tirpalu: 1 stikline virinto atvesinto vandens ir 1 a. šaukst. druskos. As gerai isgargaliuoju, man padeda visada thumbup.gif
Mano damutei sloga, kosulys..
Siandien buvom Girstutyje, gan smagus spektakliukas buvo, visa seima pasibuvom.. Pas mus bilietas tik vaikui, kad su juo po renginio dovana psiimtu. O lydintieji eina be bilieto, ju skaicius neapribojamas (pernai net sese su maziais atvaziavo spektaklio paziureti mirksiukas.gif )
Atsakyti
Bronchitas Rugilei, gavom pirmuosius antibus doh.gif


clap.gif clap.gif Meskiaus mergytes su gimtadieniu clap.gif clap.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sinuhas: 29 gruodžio 2011 - 14:15
Meskiau, su svente tavo mergytes ir visa seimyna 4u.gif happybday.gif clap.gif
Atsakyti
Vargsiuke Rugile.. Bet dziaugtis reikia, kad antibiotikai gan velai.. Maniske oi, kiek ju privalgiusi doh.gif , ziauru blink.gif

As kazko be nuotaikos, be energijos.. Kazkoks nieko neveikimas.. Norejau vakare iki ermitazo palekti, bet... Noriu koki filma grazu paziureti, bet... Parekomenduokite man ka... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2011 12 29, 20:44)
Noriu koki filma grazu paziureti, bet... Parekomenduokite man ka... mirksiukas.gif

Mes paskutiniu metu ne lengvus filmus žiūrim, tai negaliu nieko parekomenduot ax.gif

Šiaip rekomenduoju Remember me, Black Swan, The skin i live in - bet jie ne iš lengvųjų rolleyes.gif ta prasme ne kokia romantinė drama ar panašiai.

Va prisiminiau iš romantinių pažiūrėk The other Boleyn girl - pagal knygą Karalienės sesuo thumbup.gif
Atsakyti
Dar prisiminiau, kad čia neseniai per tv rodė ir labai visi gyrė, aš dar nežiūrėjau tik parsisiunčiau - August Rush- romantinis muzikinis wink.gif

Siunčiuos ir aš filmų kalną, nes tie Naujųjų žiburėliai tai vėžį varo wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinuhas @ 2011 12 30, 15:01)
Mes paskutiniu metu ne lengvus filmus žiūrim, tai negaliu  nieko parekomenduot ax.gif

Šiaip rekomenduoju Remember me, Black Swan, The skin i live in - bet jie ne iš lengvųjų rolleyes.gif ta prasme ne kokia romantinė drama ar panašiai.

Va prisiminiau iš romantinių pažiūrėk The other Boleyn girl - pagal knygą Karalienės sesuo thumbup.gif

Nesu ir as lengvuju filmu megeja g.gif . Remembe me esu maciusi.. Gal ir nieko, kartais ir tokiu reikia mirksiukas.gif , nors siaip, jis man paaugliskas mazumele... Oda, kurioje gyvenu noreciau pamatyti, ziurejau reklama, sudomino.. Juodoji gulbe buvo vakaryksciame sarase, bet uzteko " Viskas gerai" su Robertu De Niro.
Praejusia nakti masina be vairuotojo ivaziavo i kaimynu, kur parduodama ir niekas negyvena, tvora. Pasokom nuo signalizacijos ir sviesu, kvietem policija.. Masina uzrakinta, be vairuotojo, ijungta signalizacija, be didelio smugio ilekusi i metaline tvora, ja isvertusi, masinai nieko... g.gif Maniškis yra Čiabuvis lotuliukas.gif , žino visas subtilybes to kampo ir gatviu sankirtos, tai policijai pamėtėjo mintį, kad Audi laisva pavara nuo kalniuko atriedejo lotuliukas.gif .. Taip ir buvo, kaimynu, is Pilieciu aukstesniosios dalies ,nuomininkai paliko gatveje masina laisva pavara.. Masina gatve trupuciuka zemyn ir atriedejo.. Stai tokie nuotykiai, paskui kad as uzmigciau...
Tai siandien Karaliaus kalba noreciau paziureti, jei po bemieges nakties pajegciau...

Kaip Rugile? Kaip Meskiaus damutes po gimtadienio?
Papildyta:
QUOTE(Sinuhas @ 2011 12 30, 15:53)
Dar prisiminiau, kad čia neseniai per tv rodė ir labai visi gyrė, aš dar nežiūrėjau tik parsisiunčiau - August Rush- romantinis muzikinis wink.gif

Siunčiuos ir aš filmų kalną, nes tie Naujųjų žiburėliai tai vėžį varo wacko.gif

Koki siuntiesi g.gif ? Lietuviskai jis vadinosi "Muzika suradusi mus".. Maciau, man patiko, dar ir sujaudino..
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2011 12 30, 15:00)
Nesu ir as lengvuju filmu megeja g.gif . Remembe me esu maciusi.. Gal ir nieko, kartais ir tokiu reikia mirksiukas.gif , nors siaip, jis man paaugliskas mazumele... Oda, kurioje gyvenu noreciau pamatyti, ziurejau reklama, sudomino.. Juodoji gulbe buvo vakaryksciame sarase, bet uzteko " Viskas gerai" su Robertu De Niro.
Praejusia nakti masina be vairuotojo ivaziavo i kaimynu, kur parduodama ir niekas negyvena,  tvora. Pasokom nuo signalizacijos ir sviesu, kvietem policija.. Masina uzrakinta, be vairuotojo, ijungta signalizacija, be didelio smugio ilekusi i metaline tvora, ja isvertusi, masinai nieko... g.gif  Maniškis yra Čiabuvis lotuliukas.gif , žino visas subtilybes to kampo ir gatviu sankirtos, tai policijai pamėtėjo mintį, kad Audi laisva pavara nuo kalniuko atriedejo lotuliukas.gif .. Taip ir buvo, kaimynu, is Pilieciu aukstesniosios dalies ,nuomininkai paliko gatveje masina laisva pavara.. Masina gatve trupuciuka zemyn ir atriedejo.. Stai tokie nuotykiai, paskui kad as uzmigciau...
Tai siandien Karaliaus kalba noreciau paziureti, jei po bemieges nakties pajegciau...

Kaip Rugile? Kaip Meskiaus damutes po gimtadienio?
Papildyta:

Koki siuntiesi g.gif ? Lietuviskai jis vadinosi "Muzika suradusi mus".. Maciau, man patiko, dar ir sujaudino..

Va Karaliaus kalbą irgi visi gyrė, gal reiks susirast. Aš dabar siaubiakų porą pumpuoju - niekaip iki galo nepažiūrėtas Kiti ir Našlaitė.
Dar čia SM pavartau filmų temą, patinka man turėt ką parsisiuntus, kad būtų bet kada pažiūrėt.

Nu ir nuotykiai pas jus blink.gif

Rugilė be tempos, tik dar tokia pasilpus, kosina ir sloga. Aš kaip maišu trenkta, nu sergu vos ne non stop jau du mėnesiu su mažom pertraukom - vis nuo Rugilės pasigaunu sėdėdama ant biuletenio unsure.gif
Atsakyti