Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas IMPULS'e, IV tema

Kas Šiauliuose lankote?
Atsakyti
Draugė eis rytoj sutartį pasirašyti metams, Kaune sportuos. Siūlo ir man kartu. Į mėnesį 150lt būtų. Šiaip nebrangu, bet esu buvusi tik baseine, nei treniruokliuose impulso, nei grupinėse. Tad kaip manote ar verta pasirašyti? nes rytoj tik galimybę turiu...

Įdomiausia kaip su grupinėmis treniruotėmis. Žinau, kad kiek pergrūsta, bet žada trečias klubas atsidaryti savanoriuose, vietoj hermio, tai tikiuosi kad bus geresnė situacija.
Atsakyti
QUOTE(Ingiuxe @ 2014 11 26, 18:10)
Draugė eis rytoj sutartį pasirašyti metams, Kaune sportuos. Siūlo ir man kartu. Į mėnesį 150lt būtų. Šiaip nebrangu, bet esu buvusi tik baseine, nei treniruokliuose impulso, nei grupinėse. Tad kaip manote ar verta pasirašyti? nes rytoj tik galimybę turiu...

Įdomiausia kaip su grupinėmis treniruotėmis. Žinau, kad kiek pergrūsta, bet žada trečias klubas atsidaryti savanoriuose, vietoj hermio, tai tikiuosi kad bus geresnė situacija.


na, jei kaina jus tenkina, tai manau sprendimas priklauso tik nuo to ar tikrai NORIT sportuot, turit kazkokiu tikslu ar ne. Kai yra motyvacija visada atsiras vietos ir grupinese treniruotese ir salej visko ismoksit, o jei nera - tada ir baseino forma gali būti kliutis.. mirksiukas.gif . Atsakymas - verta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingiuxe @ 2014 11 26, 19:10)
Draugė eis rytoj sutartį pasirašyti metams, Kaune sportuos. Siūlo ir man kartu. Į mėnesį 150lt būtų. Šiaip nebrangu, bet esu buvusi tik baseine, nei treniruokliuose impulso, nei grupinėse. Tad kaip manote ar verta pasirašyti? nes rytoj tik galimybę turiu...

Įdomiausia kaip su grupinėmis treniruotėmis. Žinau, kad kiek pergrūsta, bet žada trečias klubas atsidaryti savanoriuose, vietoj hermio, tai tikiuosi kad bus geresnė situacija.

jei pasirasysit tai turekit omeny, kad nutraukti nebus lengva, jei nebenoresit lankyti, teks moketi bauda g.gif
Atsakyti
Kiba į Impulsą nieks nebeeinat? Tema užmiršta blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal kas einat i Panevezio Impulsa, labai noreciau daugiau info.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Gal kas galite pasakyti kokios asmeniniu treniruociu ir programos sudarymo kainos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juse @ 2016 10 19, 17:48)
Sveikos  4u.gif

Gal kas galite pasakyti kokios asmeniniu treniruociu ir programos sudarymo kainos? smile.gif


o tai impuls puslapyje šios informacijos nėra? hmm.gif
Atsakyti
Jau radau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juse @ 2016 10 25, 11:48)
Jau radau  4u.gif

Siaip ten treniruotes sudaromos visiem beveik identiskai ;)
Atsakyti
Sveikos, yra einančių į Vilniaus Vienuolio Impuls? ax.gif
Atsakyti
Sveikos, kurį Vilniaus Impuls trenerį rekomenduotumėt asmeninės programos sudarymui? Kad nebūtų itin lengva treniruotė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iewuu: 18 vasario 2017 - 14:22