Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų pakėlimo operacija

QUOTE(imdeco @ 2012 04 25, 14:49)
sveikos, ir as labai noriu isitraukti i jusu buri. po dvieju vaikuciu laaaaaaaaaaabai nosisi susigrazinti grazia krutine  blush2.gif  dar svorio numeciau tai dar labiau sumazejo ir atrodo nukarus. bent jau man. is D liko B-C. noriu tik pakelti. Dabar skaitineju apie gyd., kainytes ir atsiliepimus.  4u.gif  manau draugausim  4u.gif


sveika, prisijunk cia
http://www.supermama...;#entry55227860
4u.gif
Atsakyti
Labas mergiukai 4u.gif .

Kelis metus jau svajojau apie krūtų operaciją. Pagaliau mano svajonė išsipildė wub.gif . Vis dar negaliu patikėti, kad ji toookia maža, atrodo lyg žiūrėčiau kokią laidą per TV biggrin.gif . Po operacijos dar tik trečia para, bet jau dabar negaliu atsidžiaugti, kad pagaliau ryžausi. Dar vaikštau palinkus į priekį kiek, bet jau nebeskauda, labiau niežti. Operaciją atliko G. Gelžinis Klaipėdoje. Superinis gydytojas, labai fainos sesutės, puiki priežiūra. Esu be galo patenkinta wub.gif wub.gif wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(aGucci @ 2012 08 02, 14:45)
Labas mergiukai 4u.gif .

Kelis metus jau svajojau apie krūtų operaciją. Pagaliau mano svajonė išsipildė wub.gif . Vis dar negaliu patikėti, kad ji toookia maža, atrodo lyg žiūrėčiau kokią laidą per TV biggrin.gif . Po operacijos dar tik trečia para, bet jau dabar negaliu atsidžiaugti, kad pagaliau ryžausi. Dar vaikštau palinkus į priekį kiek, bet jau nebeskauda, labiau niežti. Operaciją atliko G. Gelžinis Klaipėdoje. Superinis gydytojas, labai fainos sesutės, puiki priežiūra. Esu be galo patenkinta wub.gif  wub.gif  wub.gif .

Sakykite, kiek mokejote, ir kokio dydzio jusu krutine buvo pries pakelima? 4u.gif
Atsakyti
Mokėjau 5500Lt, dydis buvo DD pagal UK arba E pagal LT dydžius. Dabar sunku pasakyt kokia bus, bet pašalino apie 750 - 800g bendro svorio ax.gif .
Atsakyti
Agucci, labai labai sveikinu
Atsakyti
QUOTE(aGucci @ 2012 08 02, 14:45)
Labas mergiukai 4u.gif .

Kelis metus jau svajojau apie krūtų operaciją. Pagaliau mano svajonė išsipildė wub.gif . Vis dar negaliu patikėti, kad ji toookia maža, atrodo lyg žiūrėčiau kokią laidą per TV biggrin.gif . Po operacijos dar tik trečia para, bet jau dabar negaliu atsidžiaugti, kad pagaliau ryžausi. Dar vaikštau palinkus į priekį kiek, bet jau nebeskauda, labiau niežti. Operaciją atliko G. Gelžinis Klaipėdoje. Superinis gydytojas, labai fainos sesutės, puiki priežiūra. Esu be galo patenkinta wub.gif  wub.gif  wub.gif .


Sveikinu. 4u.gif
Aišku dar anksti apie tai kalbėti, bet be to kad ji sumažėjo ir pasidarė lengviau, kaip jos forma ir pats bendras vaizdas? Jau buvau apsisprendusi dėl operacijos, bet susvyravau. ax.gif Išsigandau, kad dar blogiau nebūtų, nes sumažinti, tai ne padidinti, darbas daug subtilesnis ir sudėtingesnis.
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2012 08 02, 13:14)
Agucci, labai labai sveikinu
Ačiū 4u.gif .


QUOTE(Liutasi @ 2012 08 02, 13:20)
Sveikinu.  4u.gif
Aišku dar anksti apie tai kalbėti, bet be to kad ji sumažėjo ir pasidarė lengviau, kaip jos forma ir pats bendras vaizdas? Jau buvau apsisprendusi dėl operacijos, bet susvyravau.  ax.gif Išsigandau, kad dar blogiau nebūtų, nes sumažinti, tai ne padidinti, darbas daug subtilesnis ir sudėtingesnis.
Bendras vaizdas..? Skraidau kaip ant sparnų wub.gif . Jaučiuosi nuostabiai, norisi rengtis visas palaidines ir žiūrėti kaip atrodo, o tai kas bus, kai bus laikas pirkti liemenėlę - iššluosiu parduotuvę lotuliukas.gif .
Suprantu tavo nerimą, man pačiai norėjosi bėgti iš ligoninės. Operacinėj prieš užmiegant net apsiverkiau ar tai iš džiaugsmo, kad pagaliau įvyks pokyčiai, ar tai iš baimės, kad kelio atgal nėra doh.gif . Bet tikrai nesigailiu, kad apsisprendžiau schmoll.gif . Jei ji ir nebus tobula, jei ir kiek pakris/patys, bus gerokai lengviau liemenėlės pagalba ją suformuoti 4u.gif .
Grubiai sakant jausmas toks - išvažiavau su papais, parvažiavau su papukais wub.gif .
Atsakyti
Sveiki visi, noreciau ir as prisijungti prie jusu burelio biggrin.gif Po dveju vaikuciu gymdimo, turiu B dydi. Buvau konsultacijoj pas Kaikari ir Astrauska. Kaikaris sako kad 1 dydziu krutine sumazes, o Astrauskas sako kad dydis liks toks pat. Gal yra merginu, kurios jau pasidare ir galetu man pasakyti kaip buna is tikruju?
Taippat gal galetumete patarti koki gydytoja issirinkti? Is bendravimo man daugiau patiko Kaikaris, bet kiek esu perskaitusi, pas Astrausko yra didesne patirtis ir gaunasi grazesni randai.
Atsakyti
sveikutes, labai noriu pasidaryti pakelima + mazinima, jau dairausi, pas ka eiti konsultacijon ... Noriu kuo greiciau, tik vat, maitinti vaika baigiau tik pries pora menesiu, jauciu reikia dar palaukti g.gif Gal kas susidure su siuo klausimeliu- kiek minimaliai turi praeiti laiko po vaikucio maitinimo ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Morka @ 2013 01 04, 14:10)
sveikutes, labai noriu pasidaryti pakelima + mazinima, jau dairausi, pas ka eiti konsultacijon ... Noriu kuo greiciau, tik vat, maitinti vaika baigiau tik pries pora menesiu, jauciu reikia dar palaukti  g.gif  Gal kas susidure su siuo klausimeliu- kiek minimaliai turi praeiti laiko po vaikucio maitinimo ?  4u.gif


Kiek tieko domėtis, mažiausiai 6 mėnesiai. 4u.gif Nors kiekviena situacija yra individuali ir geriausiai įvertina pats gydytojas.
Pas ką žadate operuotis? ax.gif Aš irgi norėčiau sumažinti ir pakelti krūtinę, bet nežinau, kur kreiptis.
Atsakyti
QUOTE(*jolantab* @ 2013 01 04, 11:47)
Kiek tieko domėtis, mažiausiai 6 mėnesiai.  4u.gif Nors kiekviena situacija yra individuali ir geriausiai įvertina pats gydytojas.
Pas ką žadate operuotis?  ax.gif Aš irgi norėčiau sumažinti ir pakelti krūtinę, bet nežinau, kur kreiptis.


nezinau dar pas ka operuosiuos, dar tik renku informacija, issirinksiu pas ka eiti konsultacijon, nes manes nezavi mintis aplekti visus Vilniaus plastikos chirurgus, visiems demonstruoti savo spanieliaus ausis, o tada nuspresti kuris labiau patinka. mirksiukas.gif
Senai noriu susitvarkyt, tik laukiau kol pagimdysiu ir ismaitinsiu vaika, susitaupiiau reikalinga suma, ir ne kiek neabejoju savo pasirinkimu, laukiu nesulaukiu smile.gif
Atsakyti
Na gi, mergynos, nejaugi cia nelanko tie kurios jau pasidarete. parasykite, prasau, savo ispudzius. Pas ka daretes, kaip praejo pooperacinis laikotarpis, ar jautrus speneliai po operacijos????
Atsakyti