Įkraunama...
Įkraunama...

ღღღ Birželinukai 2006 ღღღღ 103-oji tema

labutis

sveikinimai su tokiais rimtais sprendimais thumbup.gif
noreciau ir ash bet nebent mb gimdytu g.gif brr kaip pagalvoju apie gimdyma tai gal jau uzteks ax.gif mano dreuge dabar turi visai shviezia mergyte wub.gif negalu atsiziureti wub.gif ishkart vel norisi savo lotuliukas.gif

smagu kaip pasiryzta vis daugiau mamu ne 1 vaika auginti drinks_cheers.gif

meeta tai isivaizduoju vl darytumet. bet va vasara jeigu prie kokio ezero su palapinem kad nakvynei -tai ir mes prisijungti labai noretume gathering.gif
Atsakyti
Sveikos sveikos 4u.gif

QUOTE(nuria @ 2013 12 22, 01:18)
Tyla ramybė...

Lendu iš po lapų  blush2.gif


O lia lia kokios naujienos thumbup.gif Drąsu, gražu, pavydu thumbup.gif Gal šįkart Elenai pasiseks ir bus išsvajotoji sesytė?

Aš abiem rankom UŽ meetą, jau taip seniai matėmės, jau pasiilgau wub.gif
Atsakyti
tikrai gerai sakai -pavydu ir man del drasos. nes nors ir noreciau daugiau vaiku, bijau turbut daugiau del savo sveikatos per vius tuos gimdymus/ kadangi esu taip sakant vidutininshkai gimdanti -tai baisu palikti vaikus ishvis be mamos nuo to didelio noro tureti daug vaikuciu

laikau kumshcius uz sesyte mirksiukas.gif bet nebus elena kad jau priprato but princese? biggrin.gif po to demesio stoka prasides dar g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tai kaip ten su tuo meetu? g.gif

Klausykit, o kaip sekasi musu pirmokams? Mes apturejome nerealiai sunkiu apmastymu vasari ir visgi perkelem Jona i antra klase. Nezinau, ar cia bus gerai, ar ne, bet sprendima padarem.
Atsakyti
sveikos bis.gif

kazkuria diena pagalvojau kaip sekasi birzelinukams/pirmokiukams?!
bet kaip suprantu jau kai kurie ir antrokais tapo ! labai saunu !

pas mus irgi su mokslais neblogai , matematikoj viskas labai gerai , neturi ka veikt jis su vaikais klasei , o va su lietuviu kalba prasciau , kadangi nuejo nei skaitydamas , nei rasydamas tai turejo ka veikt per metus , bet jau pasivyjo ir tikiuosi pusmecio rezultatai visi bus auksciausi .
idomu kiek kitos mamos "dirba" prie pamoku smile.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 13 gegužės 2014 - 17:11
Kazkaip mano vaikis tai tinginys ir issiblaskes, visko reikia greitai ir cia pat. Tai ir per testus skuba, neisiskaito i uzduotis. Tai nors matematikoje siaip skaiciuoja greitai, bet kai tekstines uzduotys- klysta ir del to gavo pagrindini lygi tik. Lietuviu - skaito dar ne visai laisvai, pagal klases lygi tai jis per viduri, rasydamas dar painiojo raides kai kurias ir dvibalsius diktantuose sunkiau buvo iveikti, minkstumo zenklus. Bet finaliniame diktante padare 1 klaida, gavo pagrindini lygi ir cia.

Atsakyti
sveikos,

Su mano pirmoke nebuvo jokių problemų dėl mokslų ir laabai mažai reikėjo prie jos dirbt. tikiuosi ir toliau taip puikiai seksis.Įvertinta aukštesnysis visose dalykuose. Labai dėl to džiaugiuosi, bet užtat reikėjo daug dirbti psichologiškai, jautri, biški kas netaip į ašaras...tikiuosi kad prasilaužėm ir antroj klasėj nebebus sunkumų.
Atsakyti
labutis

kas turi laiko imeskit foto vaiku paziureti kaip auga
Cia manishkis ant supyniu kurios dar populiarios iki dabar

del mokslu tai patingejau ideti pastangu del tam tikru savo problemu. . tai lietuviu abu bernai gavo pagrindini o kiti dalykai auksciausiu (kadangi dickis visada gaudavo auksciausiu nurashiau viska ant savo tinginio ir mazai ideto darbo). bet buvo shneketa jeigu nesistengs- tai kita met dirbsim po 2, 3 val. tai ka.. ilsiuosi dar menesiuka ir construction.gif bandysim statyti ta pamata mano padauzu biggrin.gif nors va palyginus mano bernus -dickis turi galva ir gali mokytis susitelkiant i mokslus, nesiblasho. o ma mazius grynas menininkas blink.gif net nezinau ar leisti ji i menus nes ziauriai shvelniai tariant skraidzioja padebesiais su savo keistais klausimais ir keistais atsakymais. kadangi yra pastebetas vienos profes kaip jis vaidina ir pieshia -tai gavau jau senokai pasiulyma ji kur nors leisti i menus /kur ash nenoreciau bet jauciu kaip teks g.gif tai tiek atrodo biggrin.gif
Atsakyti
kadangi nieks nekelia foto idedu FOTO kaip buvom zoosode pas vilka cool.gif
Atsakyti
Paskaičiau įrašus. Oho kaip jau viskas seniai buvo.
Turiu klausimą.
Planuoju kitiems metams Mariui ieškoti korepetitorius. Gal kas žinot sistemą( mokykloje esantys mokytojai netinka, bent jau mūsų mokykloje)? Arba kur juos rasti? Kiek suprantu viską reikia derinti labai iš anksto tai turiu visą vasarą.
Atsakyti