Įkraunama...
Įkraunama...

Visi į gamtą: Kepsniai, šašlykai, marinatai -2

Aš šį sezoną darau pagal vieną receptą ir visiems kolkas jis labai tinkamas.
Reikia:
* Kiaulienos sprandinės (2,5 kg)
* Svogūno
* Aliejaus (0,4 litro)
* Citrinos rūgšties (nepilnas arbatinis šaukštelis)
* Cukraus (tiek pat, kiek citrino rūgšties)
* Juodųjų pipirų (2x tiek, kiek citrinos rūgšties)
* Kajano pipirų (1/3 arbatinio šaukštelio)
* Rūkytos paprikos (1/3 arbatinio šaukštelio)
* Bazilikas
* Mairūnas

Mėsą pjaustau dideliais gabaliukais (maždaug 4x5 cm), supjaustau svogūną ir išminkau mėsą su svogūnu, stengdamasi kuo labiau sumaigyti svogūnus ir įtrinti juos į mėsą. Po to pilu dalį aliejaus ir minkau su juo. Pabaigoj sudedu citrinos rūgštį ir cukrų, apibarstau pipirais, paprika ir žolelėm. Minkau mėsą dar 5 minutes, supilu visą likusį aliejų ir minkau tol, kol beveik nelieka skysčio.
Marinuoju parą, po 2-3 kartus dar pamaišydama. Prieš pat kepimą įberiu druskos. Gaunasi labai sultinga ir minkšta mėsytė.
Atsakyti
Isbandziau Santa Marijos marinata vistienai,ta kur pokeliuose buna (skysto pavidalo).Buvo ,gan skanu,bet tikrai nieko ipatingo...
user posted image
O cia garnyras prie slauneliu,bulves ,svogunas ,pomidoras.
user posted image
Atsakyti
Gurmans skaniai atrodo, as esu kepusi slauneles ant lauzo, na man js neiskepa iki galo vidus nors tu ka doh.gif doh.gif
o bulves as kepu taip, bulves apverdu, po to kaip atvesta aisku su lupena ipjaunu i vidu dedu truputi smulkiai pjaustytu lasinuku ir suku i folija, tada i zarijas sugrudu kadiskeptu, na toks visai nieko garnyras, bet valgant tai visas buni apsiterliojes iki ausu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2013 05 07, 07:42)
Gurmans skaniai atrodo, as esu kepusi slauneles ant lauzo, na man js neiskepa iki galo vidus nors tu ka doh.gif  doh.gif
o bulves as kepu taip, bulves apverdu, po to kaip atvesta aisku su lupena ipjaunu i vidu dedu truputi smulkiai pjaustytu lasinuku ir suku i folija, tada i zarijas sugrudu kadiskeptu, na toks visai nieko garnyras, bet valgant tai visas buni apsiterliojes iki ausu blush2.gif


As jau ismokau jas iskepti biggrin.gif .Reikia imti kuo mazesnes slauneles,ir daznai vartyti kepant,na ,kad nespetu isore apskrusti pergreitai.Viduryje kepimo dar jas sustatau,kad ta storoji dalis pakeptu (kauliukais i virsu).Ir aisku visuomet patikrinu su kokiu mediniu iesmeliu ar iskepe vidus.
Jei bulves kepu paciose anglyse,tai niekuomet neapverdu.
Kad nebutu terliones as darau taip :suvynioju,kaip iprasat i folija stipriau apspaudziu,tuomet iki dar viena folijos lapa ir dar karta ivinioju,bet tik vos,vos uzspaudziu ja.Tuomet kai iskepa viska istraukiu iz zariju susidedu ant groteliu,uzsidedu pirtines ir nuimu ta murzina virsutini folijos sluoksni,o antra sluoksni palieku,nes jis svarus buna,beto ir siluma kazkiek palaiko. 4u.gif
Dabar,kai prasidejo gril sezonas,tai mastau,kaip isvengti to murzinimosi,kai bulves tiesiog anglyse kepi,na nevyniojant i folija.Man labai skanu taip keptos sviezios bulvytes,su saltibarsciais ar pasukomis. wub.gif
Atsakyti
Vyriski pusryciai-kiausiniene ant lauzo.
Salto rukymo kumpis,vienas didesnis salotinis svogunas,puse didelio pomidoro (be odeles),kiausiniai ,karapai ,grusti pipirai,malti dziovinti baravykai (milteliu pavidalo).
user posted image
user posted image
Atsakyti
Kiaušinienė atrodo tiesiog puikiai... bigsmile.gif
Na bėdų su šlaunelėm kažkaip mums niekad nekyla, jeigu patys kepam, bet svečiuose jau ne kartą teko paragauti žalios mėsos...Svarbu rinktis ne tik mažus gabaliukus, bet ir nekepti ant per didelės kaitros, tuomet tik
išorė apskrunda, o vidus nespėja iškepti..Čia ko gero reikia atidirbti šitąsmile.gif
Dar mes mėgstam kepti kotletus ant grotelių, tiesiog faršą pasiruošti kaip įprasta, formuoti kotletukus ir dėlioti ant grotelių. Pasakiškai skanu wub.gif
Dar labai skanu lašiša folijoje su baltu padažiuku ir ryžiais...
O dėl kiaulienos marinavimo, kad būtų minkšta ir trapi mėsytė labai padeda kivis. MEs prieš kelis metus šitą stebuklą iš vieno draugo sužinojom. Tai jeigu reikia greitai užmarinuoti mėsą, šis būdas kaip tik! Svarbu per ilgai nelaikyti, nes mėsa krenta nuo iešmų...biggrin.gif GEriausia ryte išspausti, o vakare kepti.
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2013 05 08, 12:48)
Kiaušinienė atrodo tiesiog puikiai... bigsmile.gif
Na bėdų su šlaunelėm kažkaip mums niekad nekyla, jeigu patys kepam, bet svečiuose jau ne kartą teko paragauti žalios mėsos...Svarbu rinktis ne tik mažus gabaliukus, bet ir nekepti ant per didelės kaitros, tuomet tik
išorė apskrunda, o vidus nespėja iškepti..Čia ko gero reikia atidirbti šitąsmile.gif
Dar mes mėgstam kepti kotletus ant grotelių, tiesiog faršą pasiruošti kaip įprasta, formuoti kotletukus ir dėlioti ant grotelių. Pasakiškai skanu wub.gif
Dar labai skanu lašiša folijoje su baltu padažiuku ir ryžiais...
O dėl kiaulienos marinavimo, kad būtų minkšta ir trapi mėsytė labai padeda kivis. MEs prieš kelis metus šitą stebuklą iš vieno draugo sužinojom. Tai jeigu reikia greitai užmarinuoti mėsą, šis būdas kaip tik! Svarbu per ilgai nelaikyti, nes mėsa krenta nuo iešmų...biggrin.gif GEriausia ryte išspausti, o vakare kepti.


Aha ,visai pamirsauparasyti,kad reikia kaitra laaabai stebeti. blush2.gif
Kas cia per baltas padazas,cia ji troskinta gaunasi?Parasykit placiau. 4u.gif
Aha,kiviai gerai,bet tik labai saikingai ,nes esu perlaikiusi su jais uzmarinuota mesa,tai mesa jau nebe mesa buvo... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2013 05 08, 16:32)
Aha ,visai pamirsauparasyti,kad reikia kaitra laaabai stebeti. blush2.gif
Kas cia per baltas padazas,cia ji troskinta gaunasi?Parasykit placiau. 4u.gif
Aha,kiviai gerai,bet tik labai saikingai ,nes esu perlaikiusi su jais uzmarinuota mesa,tai mesa jau nebe mesa buvo... blush2.gif

Taip taip reikia nepersistengti su jais...Ir jokiu būdu nepalikti taip marinuotos mėsos sekančiai dienai.
Na pradžioje mes lašišą folijoje kepam, o po to atidengiam šiek tiek kad paskrustų (bet nebūtinai, čia kaip kam patinka). O padažiukas labai paprastas, bet man be galo skanus: grietinė, sviestas ir daug žalumynų (pagrinde krapai, bet galima dėti ir petražolių), pipiriukai, vegeta. Valgome su ryžiais.
Net seilė nutįso prisiminus skonį.... wub.gif
Atsakyti
Buvau ikelus i zuvies tema,bet pagalvojau,gal ir sioje pravers.
Pagaliau ryzausi skumbres kepimui.Dvi marinavau su zolemis ir cesnakais ,viena su adzika (dekui rekomendavusiai mamytei).Beje viena specialiai uzsaldziau,na ,kad paziureti ar labai skirsis saldyta ir nesaldyta.Tai galiu 100 % patvirtinti,kad saldyta,palyginus su atvesinta skyresi kaip diena ir naktis. 4u.gif
O cia " pirmo blyno " foto:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Ta kuri -viduryje,tai marinuota su adzika,beje ir pati skaniausia buvo wub.gif
Ir darzovytes prie zuvies:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2013 05 09, 09:04)
Taip taip reikia nepersistengti su jais...Ir jokiu būdu nepalikti taip marinuotos mėsos sekančiai dienai.
Na pradžioje mes lašišą folijoje kepam, o po to atidengiam šiek tiek kad paskrustų (bet nebūtinai, čia kaip kam patinka). O padažiukas labai paprastas, bet man be galo skanus: grietinė, sviestas ir daug žalumynų (pagrinde krapai, bet galima dėti ir petražolių), pipiriukai, vegeta. Valgome su ryžiais.
Net seilė nutįso prisiminus skonį.... wub.gif


Supratau,reiks ibandyti,tik dabar klausimas iskilo.Kepat zarijose ar ant groteliu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2013 05 09, 12:38)
Supratau,reiks ibandyti,tik dabar klausimas iskilo.Kepat zarijose ar ant groteliu? ax.gif

Ant groteliųsmile.gif
Atsakyti
Ir dar vienas zuvinis "reikaliukas",jei kartais zuvies temoje nesilankot,tai ikeliu ir cia.
Pazadejau dalintis ,tai dalinuosi.Receptukas paprastas:vyras prigaudo karsiuku,isdarineja . 4u.gif Tuomet padarau isklotine ir geram pusvalandukui pamerkiu i gerai pasudyta vandeni.Veliau nuplaunu paprastu vandeniu nusausinu ir itrinu prieskoniais( grusti pipirai,smulkiai kapotas cesnakas,keli kmynu grudeliai),sudedu viena ant kitos ir palieku pasimarinuoti 1-1.5
valandos.Pries rukinant nupurtau prieskoniu pertekliu.:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti