Įkraunama...
Įkraunama...

Geri servisai

Susidaro įspūdis, kad bene visur nori tik apgaut, paimt pinigus ir nieko nepataisyt.. O man kaip tik pribrendo laikas savo automobilį palopyt. Kas sąžiningą servisą Kaune parekomenduotų? Veikiausiai kuro purkštukai bus netvarkoj. Na, bent jau taip vyriokai iš kažkokio garaželio spėjo :)

Atsakyti

Kaip užkeikta, atrodo - kur nuvažiuoji, ten darbų eilės arba kainos išpūstos. Ar čia taip visiem pradėjo mašinos gest, ar kaip? Mąstau gal net už Kauno palėkt ar net iki kito miesto..

Atsakyti
QUOTE(brigg4 @ 2018 12 27, 18:30)
<p>Kaip užkeikta, atrodo - kur nuvažiuoji, ten darbų eilės arba kainos išpūstos. Ar čia taip visiem pradėjo mašinos gest, ar kaip? Mąstau gal net už Kauno palėkt ar net iki kito miesto..</p>

nes Lietuvoje šita sritis labai problematiška. Pas mus papuola šiukšlės, laužai. Aš labai nemažai apie šią sritį iš tam tikrų šaltinių išmanau, tai galiu pasakyti, kad neproblematišką ir nesuvarytą padėvėtą mašiną nusipirkti iš kiek didesnių, tinkamų šeimai, už normalią, neišpūstą kainą, kad tikrai sėstum ir važiuotum be problemų kokius 4 metus, tai utopija. Viena per metus atsiras visoje Lietuvoje smile.gif O visi kiti priversti gausiai naudotis auto servisų paslaugomis. Todėl taip ir yra.
Atsakyti

Na, tiesos yra. Išoriškai viskas atrodo kaip ir gerai, bet po kiek laiko ima lįsti ylos iš maišo.Tikrai daug "kačių maiše" parduodama. Juk gerą, kokybišką automobilį ir pardavinėti prasmės mažai - dažniausiai iškiša turbūt tuomet, kai jau reikia daug remontuot ir kišt pinigus. Gal kažkiek užglaisto, kad nesimatytų parduodant ir viskas :) Bijau, kad man su savo taip nebūtų, nors, atrodo, labai jau kruopščiai rinkomės

Atsakyti