Įkraunama...
Įkraunama...

Šlapimo pūslės uždegimas

Kadangi temute baigesi atidarau nauja ir pasakoju savo istorija smile.gif


Pusles uzdegimai, dirgli pusle ( visas rinkinukas) kamuoja jau kokie 4 metai..
Kiek ejau pas gydytojus, ginekologus, urologus ir t.t. paseliai buvo daryti.. nieko tokio kas padetu, pageri vaistukus ir vel nors nezymus persalimas ir atsinaujina ir vel pilvo apacia skauda, lakstau slapintis ir aisku dar labiau yra dirginama pusle tiek prisikentejau kai pakeliui ieskai kur pasysioti, kai vakarais pries uzmiegant sturmuoji Wc... paskui numoji ranka ir geri spanguoles, visas kitas arbatas, papildus zodziu ko tik nedaryta...
Va vel prisiruosiau si karta nukeliavau pas gyd. urologa Karveli ( Nortway)
procedura buvo ziauriai nemaloni kaip as sakau isprievartavo per visus galus...
kiso ziurejo, grizus net ir kraujuoja ir slapinantis skauda
na ir ka tie nuolatiniai uzdegimai privede iki to kad viene pusles sienele gerokai isstorejusi ( ta kuri lieciasi su gimda) todel jauciu skausmus mylintis tam tikra poza ( beje ta sakiau ir ginekologei bet ji nesuprato)... dabar laukia citologinis tyrimas skausmingas, o dar baisiau del to ka ten ras tiesiog mano nuosirdus patarimas lyskit i akis, darykites visus imanomus tyrimus jei matote kad negeraja.. nes man padare ekoskopija, kraujas nerodo, slapimas nerodo ir ka.. i pasirodo viduje darosi didele BEDA .... aplankiau isties neblogu gydytoju, bet niekas nesureiksmino sitos problemos man 26 jaunute, net baisu pagalvoti kas laukia... siuo metu teko ir vaikucio planavima atideti


Mergaites saugokite save, labai 4u.gif
Atsakyti
Kaip apmaudu, kai vis tenka į šią temą sugrįžti doh.gif

Šįvakar prasidėjo uždegimas. Jaučiu didelį diskomfortą šlapinantis, deginimo skausmas nėra labai stiprus, bet kažkokie mėšlungiški diegliai nueina per pilvą ir siaubingas noras šlapintis tuščia pūsle. verysad.gif Be to taip sutapo, kad šiandien turėjo prasidėti mm. Tai dabar nebesuprantu iš kur tas kraujas - nuo uždegimo, ar čia tikros mm.
Spanguolių nepulsiu gerti, meškauogių arbatos irgi ne. Sėsiu ant vandens ir no spa išgėriau, gal apramins spazmus, ypač kai nesusivokiu kiek čia gryno uždegimo, o kiek menstruacijų skausmo verysad.gif

O šiaip galiu pasakyti, kad saugant save nuo peršalimo, man uždegimas gali būti pamirštas, bet va vis pasitaiko tokios aplinkybės, kad nepajauti, kaip vis tiek peršali ir tada pasėkmės... o gal ir kokia bakterija g.gif

Moralas - saugoti save, laikytis pagrindinių principų, kurie padeda išvengti šios bjaurasties.
Atsakyti
Noriu pasiteirauti,kaip reikia paimti šlapimą bakteriniam tyrimui? Dariau ryte apsiplovusi, į sterilų indelį (pirkau iš vaistinės) ir daktaras pasakė, kad šlapimas buvo užterštas blush2.gif ar galėjo tyčia nedaryt, nes šlapimo tyrimas buvo geras, nors pūslės uždegimai per du mėn kartojos jau tris kartus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dajana03: 31 rugpjūčio 2012 - 22:35
QUOTE(dajana03 @ 2012 09 01, 00:34)
Noriu pasiteirauti,kaip reikia paimti šlapimą bakteriniam tyrimui? Dariau ryte apsiplovusi, į sterilų indelį (pirkau iš vaistinės) ir daktaras pasakė, kad šlapimas buvo užterštas blush2.gif ar galėjo tyčia nedaryt, nes šlapimo tyrimas buvo geras, nors pūslės uždegimai per du mėn kartojos jau tris kartus g.gif



Paprastas tyrimas ar paselis? As daug kartu dariausi, tai visada ispedavo kad ryte atsikelusi einu i dusa apsiprausiu, tada pasislapimu... tyrimui reikia slapimo mazdaug nuo vidurio t.y nusislapini siektiek tada sustabdai ir vel pasislapini jau i bonkute biggrin.gif tikiuosi suprantamai nusvieciau.
Man kadangi nieko slapime neranda o uzdegimai nesibaigia, tai ginekologiskai nuo ureplazmu gydo 10 dienu antibiotikais gali buti kad jos ir sukele situos uzdegimus... jeigu ne tuomet vel ieskos kas sukelia... slyksciausia bus jeigu paskirs cistoskopija va ten tai sakes!! doh.gif
Atsakyti
Sveikos
ot pasalau kojas, pabuvau dregnom kojinem ir ka nuo vakar lakstau slapintis kas pora val doh.gif kaip uzknisa, taip daug bedu tai dar pusles betruko
Atsakyti
QUOTE(dajana03 @ 2012 08 31, 23:34)
Noriu pasiteirauti,kaip reikia paimti šlapimą bakteriniam tyrimui? Dariau ryte apsiplovusi, į sterilų indelį (pirkau iš vaistinės) ir daktaras pasakė, kad šlapimas buvo užterštas blush2.gif ar galėjo tyčia nedaryt, nes šlapimo tyrimas buvo geras, nors pūslės uždegimai per du mėn kartojos jau tris kartus g.gif

Kažkaip nesąmoningai skamba, nors gal taip būna..
Gal ne taip nusišlapinote? Va rašė komentare jums, kad nuo pusės reikia tik 4u.gif
Aš kiek nešiau tyrimams man nebuvo tokio dalyko, kad užterštas ar pan. g.gif

QUOTE(Lucero @ 2012 09 01, 11:27)
Sveikos
ot pasalau kojas, pabuvau dregnom kojinem ir ka nuo vakar lakstau slapintis kas pora val doh.gif kaip uzknisa, taip daug bedu tai dar pusles betruko

Gerkite arbatas 4u.gif Gal praslinks tik taip...O skausmo nejaučiate?
Man irgi nuo pašalimų būna tas uždegimas. doh.gif Užvakar tik baigiau gerti tabletes, prisikankinau verysad.gif ...
Atsakyti
Labai dažnai kankina. Kai tik jaučiu, kad jau, geriu Care lady. Dabar nusipirkau Urinal.
Pajautus, kad prasidėjo pasidarau meškauogių arbatos, bet tokio šlykštumo doh.gif tai dabar bruknių lapų arbatos nusipirkau, biški geriau.
Arbatų ėmiaus, kai skausmo nebepakėliau.
Prasidėjus spanguolių sulčių nusiperku.
Simptomai kelia labai didelį diskomfortą. Į tualetą kas porą minučių, žiaurus maudimas papilvėj, eit niekur negali, tik sedėt namie doh.gif
Atrodo kojų nesušalu, todėl manau, kad man nuo lyt. santykių. Aš jų net bijot pradėjau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 09 02, 20:11)
Labai dažnai kankina. Kai tik jaučiu, kad jau, geriu Care lady. Dabar nusipirkau Urinal.
Pajautus, kad prasidėjo pasidarau meškauogių arbatos, bet tokio šlykštumo  doh.gif tai dabar bruknių lapų arbatos nusipirkau, biški geriau.
Arbatų ėmiaus, kai skausmo nebepakėliau.
Prasidėjus spanguolių sulčių nusiperku.
Simptomai kelia labai didelį diskomfortą. Į tualetą kas porą minučių, žiaurus maudimas papilvėj, eit niekur negali, tik sedėt namie doh.gif
Atrodo kojų nesušalu, todėl manau, kad man nuo lyt. santykių. Aš jų net bijot pradėjau doh.gif



man praktiskai beveik visada budavo po litiniu santykiu.. todel dare tam tikrus tyrimus ir gydyma paskyre mums kartu su vyru... dabar stebesiu ziuresim kaip bus... kankinuosi n metu viskas isbandyta, deja cistoskopija paskutinis bus zingsnelis
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 09 02, 19:11)
Labai dažnai kankina. Kai tik jaučiu, kad jau, geriu Care lady. Dabar nusipirkau Urinal.
Pajautus, kad prasidėjo pasidarau meškauogių arbatos, bet tokio šlykštumo  doh.gif tai dabar bruknių lapų arbatos nusipirkau, biški geriau.
Arbatų ėmiaus, kai skausmo nebepakėliau.
Prasidėjus spanguolių sulčių nusiperku.
Simptomai kelia labai didelį diskomfortą. Į tualetą kas porą minučių, žiaurus maudimas papilvėj, eit niekur negali, tik sedėt namie doh.gif
Atrodo kojų nesušalu, todėl manau, kad man nuo lyt. santykių. Aš jų net bijot pradėjau doh.gif

As meskauoges nesugebejau gert. per prievarta supyliau i save puse puoduko, bet viskas tuctuojau atgal isejo doh.gif tai daugiau ir nebandziau. Gelbejuos su urinal.
Man ta uzdegima patvirtint negalejo metus laiko. Ejau pas ginekologe, terapeute... Gine pyle, kad man visokie skausmai vaidenasi, terapeute tyrimu pridarius nieko blogo juose nepamate. Kol galiausiai vargais galais gavau siuntima i ultrogarsini t. dubens organu. tai ten is karto man ir patvirtino kad ir man sis "dziaugsmas" yra. doh.gif Daba va sudurniavau per gerus orus pasedejau ant akmenuko kokias 3 min. kol su suniu lauke buvom, ir bac - jau antra savaite toks ale PMS-inis skausmas kankina ir nuolatinis "pilnos" pusles jausmas. verysad.gif Isgeriau jau 6 ar 7 dienas urinal, dar spanguoliu turejau saldytu tai su cukrum sutryniau, jau kaip ir geriau jauciuos. schmoll.gif Idomu ar imanoma viena karta ir visam gyvenimui atsikratyt sios bjaurybes?
Atsakyti
QUOTE(jovita25 @ 2012 09 01, 10:47)
Paprastas tyrimas ar paselis? As daug kartu dariausi, tai visada ispedavo kad ryte atsikelusi einu i dusa apsiprausiu, tada pasislapimu... tyrimui reikia slapimo mazdaug nuo vidurio t.y nusislapini siektiek tada sustabdai ir vel pasislapini jau i bonkute  biggrin.gif tikiuosi suprantamai nusvieciau.


Aš taip ir dariau, tai ir galvoju kas ne taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(jovita25 @ 2012 09 02, 20:18)
man praktiskai beveik visada budavo po litiniu santykiu.. todel dare tam tikrus tyrimus ir gydyma paskyre mums kartu su vyru... dabar stebesiu ziuresim kaip bus... kankinuosi n metu viskas isbandyta, deja cistoskopija paskutinis bus zingsnelis

jergau. Aš galvojau pas ginę nueisiu, vaistų kursą sugersiu ir baigsis viskas blink.gif
skaičiau, kad pasantykiavus būtinai reik pasisiot, partneriui prieš tai praustis.
o jums niekas visiškai nepadėjo? nes košmaras, jei niekas negelbės sad.gif

QUOTE(Miaffa @ 2012 09 02, 20:23)
As meskauoges nesugebejau gert. per prievarta supyliau i save puse puoduko, bet viskas tuctuojau atgal isejo  doh.gif  tai daugiau ir nebandziau. Gelbejuos su urinal.
Man ta uzdegima patvirtint negalejo metus laiko. Ejau pas ginekologe, terapeute... Gine pyle, kad man visokie skausmai vaidenasi, terapeute tyrimu pridarius nieko blogo juose nepamate. Kol galiausiai vargais galais gavau siuntima i ultrogarsini t. dubens organu. tai ten is karto man ir patvirtino kad ir man sis "dziaugsmas" yra. 

aš 6dienį ryte ant tuščio skrandžio išgėriau puodelį meškauogių arbatos, nes jau atiskėlus jaučiau, kad nieko gero nelaukia. Paskui antrą, kad tik greičiau praeitų. Bet antro jau viso neišgėriau. Išėjo atgal doh.gif doh.gif doh.gif bruknės geriau, ne tokios karčios.
tai čia net tyrimų nereik, man asmeniškai ir taip aišku, kad uždegimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 09 02, 19:11)
Labai dažnai kankina. Kai tik jaučiu, kad jau, geriu Care lady. Dabar nusipirkau Urinal.
Pajautus, kad prasidėjo pasidarau meškauogių arbatos, bet tokio šlykštumo  doh.gif tai dabar bruknių lapų arbatos nusipirkau, biški geriau.
Arbatų ėmiaus, kai skausmo nebepakėliau.
Prasidėjus spanguolių sulčių nusiperku.
Simptomai kelia labai didelį diskomfortą. Į tualetą kas porą minučių, žiaurus maudimas papilvėj, eit niekur negali, tik sedėt namie doh.gif
Atrodo kojų nesušalu, todėl manau, kad man nuo lyt. santykių. Aš jų net bijot pradėjau doh.gif


Aš kažkodėl tom spanguolėm netikiu....ir nebegeriu tų papildų spanguolinių ir sulčių nevartoju.
Geriu daug vandens, arbatos kartais, o jau kai suima tai stipriai ir padeda tik vaistai.

Geriausia profilaktika tai laikyti šiltai kojas, neperšalti niekur, laikytis higienos, ypač dėl lyt santykių.

Beje, jeigu didelis maudimas, išgert reikia no spa. Atpalaiduoja tikrai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Vitulka @ 2012 09 02, 22:53)
tai čia net tyrimų nereik, man asmeniškai ir taip aišku, kad uždegimas  smile.gif


Tyrimų reikia kai uždegimas yra. Ištyrus pasėlį nustatoma bakterija ir paskiriami vaistai. Jeigu uždegimas negydomas jis ir gali kartotis...

Atsakyti