Įkraunama...
Įkraunama...

Milli Classic vežimėliai

mūsų vežimėlio ratai tokie pat tad pravažumas thumbup.gif prie jūros važiuojam, per sniegus duodam. labai geras pravažumas. raišteliai lopšy prisegti vaiką kai pradedat truputį pakelt. ten po čiužinuku yra kur segt
Atsakyti
QUOTE(bigare @ 2012 12 05, 12:00)
Aš niekaip nerandu praktinės virvelių-juostelių paskirties, kur jos naudojamos?...


Na rivadera kaip ir atsakė turbūt. Nes aš tai nelabai įsivaizduoju, apie ką jūs blush2.gif Arba pas mus jų nėra, arba tiesiog nepastebėjau. O gal ir pastebėjau, tik seniau, jau spėjau pamiršt biggrin.gif

QUOTE(waiduke @ 2012 12 05, 15:02)
Apie vežimėlius aš žalia  blush2.gif kiek pasiskaitinėjau forumuose, kiek papasakojo konsultantai tiek ir žinau.. Gal galėtumėte parašyti apie šio vežimėlio trūkumus?  g.gif Dėl manevringumo buvo sunkiau apsispręsti, bet kiti pliusai nulėmė, kad vėl apsistojome ties šiuo vežimėliu. Gal galit parašyti dėl pravažumo? ratai dideli, bet atrodo siauroki, ar nekilo problemų?  g.gif

Trūkumas yra manevringumas, paliyginus su vėžimais su priekiniais besisukančiais ratais. Na ir svoris vėžimo nemažas. Kaip ir viskas smile.gif
Rivadera, o kuo skiriasi jūsų vėžimas nuo Tako Aqoustic ar Milli Classic? Išskyrus tašes, nelabai pastebėjau skirtumų, bent jau nuotraukose g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Po keliu menesio sulauksime savo stebuklelio, ir galvojame koki vezimuka isigyti, kad vaikeliui ir mums butu patogu blush2.gif apsistojome ties Milli Clasic ir Milli Way. taip sunku apsispresti... blush2.gif doh.gif Galbut turite siuos vezimukus, ar tai pat kas nors kai rinkotes, sie buvo Jusu sarase? Labai idomu butu suzinoti nuomone, pliusius bei minusus apie siuos vezimukus 4u.gif
Atsakyti
Mes turim Tako Acoustic. Jis muo Milli Clasic skiriasi tik pavadinimu. Gaminami toj pacioj gamykloj.
Esu labai patenkinta, jau savaite spotine dalimi naudojames. Nors vaikas 5,5menesio, bet patogiai jauciasi, nesukrenta vezime.
Vienintelis minusas - uzima daug vietos bagazineje, tai kelionems teko sketuka pirkti. Aisku tai ne daugiabucio be lifto vezimas, nes tikrai sunkus.
Man manevringumo uztenka, tik kilsteli ratus ir pasuki. Pravazumas tikrai geras, per pusnis puikiai vaziavom, per pievas vaziuojam be vargo.
Kol kas tai tik pliusai, negaliu atsidziaugti vezimuku. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Man gimdymas nusimato rudenio pabaigoj, tai jau pradedu dairytis vežimėlio savo leliukui, kol kas vienintelis variantas šis wub.gif

http://www.babymarke...30713776/p48373

Labai norisi klasikinio, dideliais ratais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(PienėKaralienė @ 2014 07 13, 12:37)
Man gimdymas nusimato rudenio pabaigoj, tai jau pradedu dairytis vežimėlio savo leliukui, kol  kas vienintelis variantas šis  wub.gif

http://www.babymarke...30713776/p48373

Labai norisi klasikinio, dideliais ratais  wub.gif

Tai šis, arba kaip minėjo, Tako. Jie skiriasi tik tuo, kad Milli parduodami parduotuvėje, o tako turguje.
Maniškis Tako bueno nuo tako acoustic ir milli clasic tik ir skiriasi Grožiu turbūt. Jame dar nėra skėtuko komplekte smile.gif ir tašėm smile.gif tik tiek. Kadangi aš norėjau balto todėl ir ėmiau bueno 4u.gif
Atsakyti
Laba diena , tai vat mes turim irgi Milli classic ne odinuka. Esam labai nepatenkinti, siuo savo pirkiniu. :-( jau keitem , karta savo vezimelio rema. Nes, pradejo labai jau girgzdeti. Tad nuvaziavom , ten kur pirkom. Paeme rema, 3savaites pralaukem, su pakaitiniu. Kur vos tilpo mergyte musu. Atgavom, savo rema ir tik spejom uzdet lopsi , ir iseit i lauka, ir vel viskas is naujo. Vel nuvaziavom ta pacia diena, i parduotuve. Tada pasiule vaziuoti i vilniu, jei vel laukti nenorim. Nuvaziavom i vilniu, tai ten pakeite mums rema nauju, po poris savaitciu naudojimo, jis vel girgzda. Tai bandysim vel vaziuoti kur pirkom. Ziuresim ka sakys. Dabar nevien remas girgzdet pradejo, bet ir rankena klibet pradejo. Labai esam nusivile siuo savo pirkiniu. Pagalvokit pries perkant si vezimeli ;-) geros dienos.
Atsakyti
Na įdomiai, skaičiau labai daug komentarų, tai daugiausiai geri atsiliepimai smile.gif Iš 20 komentarų būna viena bloga patirtis, bet normalu čia.

Apibendrinus visus forumus ir nuomones, turbūt didžiausias minusas - svoris.
Antras toks "mini-minusas" būtų kad priekiniai ratai nesisukioja, bet mums tai neatrodo problema visai smile.gif

O visais kitais atvejais, tik pagyrimai smile.gif
Atsakyti